Однозначная• 09 января в 21:45
Які перспективні спеціальності варті уваги для дівчини з хорошими матем.знаннями
Дівчата, підкажіть ваше бачення, будь ласка, бо я зовсім з іншої гуманітарної сфери, в якому напрямку можна дивитись для здобуття вищої освіти
Однозначная
• 09 января в 22:18
Ответ дляТектологиня 80lv
Ніде не бачу , щоб Ви написали , що саме цікавить вашу дитину , яке її бачення майбутнього?
поки у 8 класі, але хоче сама розібратися
Цирк на дроті• 09 января в 22:19
Автор, треба оцінювати потенціал і обирати професію в першу чергу керуючись особистими якостями. Бо математика це добре, але… на прикладі логіста. Якщо вона активна, легко переключає увагу та комунікабельна, ще й мови любить вивчати, вміє швидко приймати рішення - бути логістом вдале рішення і тут великі шанси кайфувати та заробляти реально великі гроші. Якщо ж вона стримана, потребує час на прийняття рішень, не любить увагу та надмірне спілкування - така робота буде не в радість і з великою ймовірністю дохід буде не супер високий
Однозначная
• 09 января в 22:19
Ответ дляРожева юбка
Дивіться КШЕ
Там суміжні і перспективні спеціальності
І англійською викладання
І бюджет є
І англійською викладання
І бюджет є
це саме перелік з КШЕ. Я не можу бути впевнена, що ми посилимо матеріально..
Однозначная
• 09 января в 22:20
Ответ дляРожева юбка
Дивіться КШЕ
І англійською викладання
І бюджет є
І англійською викладання
І бюджет є
Я щось навіть не вірю, що туди чисто по знаннях можна пройти, а пільг ніяких не маємо.
Цирк на дроті• 09 января в 22:21
Ответ дляОднозначная
дівчата, от наприклад такий перелік:
1. бізнес-економіка
2. економіка та великі дані
3. кібербезпека
4. прикладна математика
За чим все-таки майбутнє?
1. бізнес-економіка
2. економіка та великі дані
3. кібербезпека
4. прикладна математика
За чим все-таки майбутнє?
На кібер важко поступити, але це буде затребувано і буде розвиватись ще десятиріччя
Однозначная
• 09 января в 22:21
Ответ дляЦирк на дроті
дуже дякую, що так детально описали!
Рожева юбка• 09 января в 22:22
Ответ дляОднозначная
Ну так працюйте, щоб на бюджет потрапити
Однозначная
• 09 января в 22:23
Ответ дляЦирк на дроті
дякую Вам! Поки зовсім не має IT-бази. Думаю, що можна було б ще освоїти, але потрібна порада, де краще почати
Однозначная
• 09 января в 22:23
Ответ дляРожева юбка
наче працюємо
Единая страна!• 09 января в 22:25
Ответ дляНЛОша
Прикладна математика
Прям не очікувала адекватної відповіді на першій сторінці!
Губи з філером• 09 января в 22:32
Ответ дляОднозначная
Моя племінниця теж в математиці, фізиці була вундеркіндом.Після 9- го в мороходку в Миколаєві.Потім в Португалії який морський виш по обміну.Зараз в Антарктиді на круїзному лайнері, з/п 5 тис у.е в міс.
І такий напрямок, подорожі, круїзи до Антарктиди дуже популярний.
Цирк на дроті• 09 января в 22:27
Ответ дляОднозначная
дуже дякую, що так детально описали!
Спробуйте з дочкою сісти і написати перелік її якостей. Максимально детально. Памʼятайте, поганих немає - навіть якщо хтось так думає 😅. Виписали. А потім берете всііііііі професії які потенційно вас цікавлять і розбираєте - отут твоя увага до деталей буде доречна, отут треба постійно працювати в стресі, отут треба часто комунікувати з новими людьми. З усього зможете обрати те, де найбільше її природою закладених даних потрібні в роботі і це будуть найбільш підходящі професії. А математика вона всюди її підсилить, бо це про вміння логічно мислити
Однозначная
• 09 января в 22:29
Ответ дляЦирк на дроті
дякую за поради!
Цирк на дроті• 09 января в 22:29
Ответ дляОднозначная
Вона коли буде навчатись її скоординують. Якщо хочете зараз почати - найкраще подивитись відео про різні айті професії, мови програмування, тощо
Однозначная
• 09 января в 22:32
Ответ дляЦирк на дроті
дякую! Маю знайому, в котрої дитина вступила на IT з високими балами НМТ, але у вузі вже не займалися навчанням цього, а лише перевіряли ці навички, ще й онлайн-навчання. Мусила покинути престижний вуз на безкоштовній основі, перевступати на інше. Тому розумію, що в цій сфері має бути дуже хороша база
Файна_зупка• 09 января в 22:37
Ответ дляМоль Моллівна
Вот я кроме кпи и не знаю, где это преподают. И как и вы, считаю очень перспективным направлением.
Мій син вчиться в KSE, це Київська Школа Економіки.
Однозначная
• 09 января в 22:38
Ответ дляФайна_зупка
розкажіть, будь лака, за повну оплату, грант, чи вступив просто на безкоштовне? Який факультет? Чи задоволений? Справляється?
Цирк на дроті• 09 января в 22:39
Ответ дляОднозначная
Це субʼєктивний досвід. Ви ж знаєте - сьогодні на вчора нічого не задають. Теми відомі, питання, підтеми і т.д. Що не сказали на лекції завжди можна нагуглити. Запитати у викладачів на консультаціях…
Я багато років працюю HR (не тією, яку всі ненавидять 🤣 а реально взаємодію з людьми і сприяю розвитку фахівців) і карʼєрною консультанткою. Так от, від батьків школярів (як ви) я дуже часто чую, що хтось десь якийсь негативний досвід мав. Це все не треба приміряти на себе і свою дитину. Оцініть можливості, потенціал, зробіть карʼєрний план і буде всім щастя!
Ви крута мама, що заздалегідь піклуєтесь про професійне майбутнє дочки 👏
Файна_зупка• 09 января в 22:40
Ответ дляОднозначная
Мій син вчиться безкоштовно на гранді, а друг на бюджеті, тому що гарно здав НМТ
Однозначная
• 09 января в 22:40
Ответ дляЦирк на дроті
дуже дякую Вам! Хочеться зробити хороший вибір, а до нього треба готуватися. Бо мій особистий приклад не варіант зовсім
Однозначная
• 09 января в 22:41
Ответ дляФайна_зупка
а грант академічний? Чи якісь пільги? Яку суму берете на себе, чи грант покриває усе?
заварний look• 09 января в 22:41
Ответ дляОднозначная
підкажіть, будь ласка, потрібно мати навички програмування?
Аналітик, ризик-мененджер, комплаєнс, аудитор
Однозначная
• 09 января в 22:42
Ответ длязаварний look
дякую!
парИла я парИла• 09 января в 22:42
Ответ дляОднозначная
Ну вы даете 🤭
Твоя подружайка• 09 января в 22:43
Ответ дляОднозначная
дівчата, от наприклад такий перелік:
1. бізнес-економіка
2. економіка та великі дані
3. кібербезпека
4. прикладна математика
За чим все-таки майбутнє?
1. бізнес-економіка
2. економіка та великі дані
3. кібербезпека
4. прикладна математика
За чим все-таки майбутнє?
Я думаю, всі ці напрями перспективні. Дивіться, що ближче вашій дитині. Попросіть чат gpt скласти перелік професій під ці спеціальності, змоделювати, де і ким можна буде працювати. Пограйтесь з промтами, щоб отримати якомога більше інформації від нього. І самі ще почитайте. Ще ВУЗ впжливо обрати і спеціальність конкретну. Племінниця минулого року вступила на Кібер безпеку в Нархоз. Сестра дуже незадоволена, навчання як такого немає, добре що бюджет. Були не дуже високі бали минулого року прохідні, їй просто пощастило 156 НМТ. Я завжди кажу, що треба іти працювати вже щ 2-3 курсу, краще в міжнародну компанію, хоч стажером, але напрацьовувати досвід і навички. І обовʼязково іноземна мова на високому рівні, а краще 2
Однозначная
• 09 января в 22:43
Ответ дляпарИла я парИла
Ну вы даете 🤭
дівчата, бувають обставини, коли починаєш думати про майбутнє трохи швидше, ніж інші
заварний look• 09 января в 22:44
Ответ дляОднозначная
дякую!
це добре оплачується, донька перша робота в банку після практика 1300
Наразі в Іспанії офіцер
Викликаю на дебати• 09 января в 22:44
Ответ дляОднозначная
тобто, тут потрібно програмування? ще до вузу потрібно навчитися?
Вы прикалываетесь? Какое программирование после школы? А на бухгалтера после школы надо знать бух учет, на юриста право, да? Математику сдала и английский, пошла учиться хоть на бухгалтера/финансиста/экономиста, хоть аналитика, программиста или другую специальность. В ИТ с работой сейчас трудно, но именно аналитики считаются перспективной профессией. Еще я бы рассмотрела менеджера по развитию бизнеса.