Однозначная• 09 января в 21:45
Які перспективні спеціальності варті уваги для дівчини з хорошими матем.знаннями
Дівчата, підкажіть ваше бачення, будь ласка, бо я зовсім з іншої гуманітарної сфери, в якому напрямку можна дивитись для здобуття вищої освіти
Файна_зупка• 09 января в 23:04
Ответ дляРожева юбка
Грант!
Так, дякую, я вище вже відписалась чому в мене так написано)))
Файна_зупка• 09 января в 23:06
Ответ дляРожева юбка
А які бали НМТ?
Математика 184 здається, а інші 191.
Однозначная
• 09 января в 23:07
Ответ дляЄдина Країна
Ви в старпості написали про хороші математичні знання, зараз 8 клас. Які місця у дівчинки зараз на області/ всеукрі?
На міському етапі 1 та 2 місця вище названих предметів, обл ще попереду
парИла я парИла• 09 января в 23:12
Ответ дляФайна_зупка
Так, звичайно, просто так гранд не дають) він в мене і волонтерить і всякі заходи та концерти. Він ще в УКУ подавався, але там дали тільки 50% гранду
гранТ
Єдина Країна• 09 января в 23:15
Ответ дляОднозначная
Тоді раджу обрати 2, не більше, і займатися поглиблено. Вихід на міжнар в 10!! класі чи раніше відкриває хороші перспективи для дівчинки в stem в закордонних ВНЗ, часто з повним грантом не лише на навчання, а й на проживання та харчування. Але напрямок, країну і універ треба обирати як найшвидше і працювати на результат вже зараз. КШЕ, УКУ, КПІ та Шевченко можуть бути, але чому не скористатися кращим шансом?
Файна_зупка• 09 января в 23:15
Ответ дляОднозначная
супер, молодець - син. Чудово, що такий старанний
Дякую, він дуже активний, іноді аж занадто(((
А КSE раджу, онлайн навчання не має в них, завжди є світло і опалення, бомбосховище, є студентський простір з холодильником і мікрохвильовкою, душ, місця для спання(забула як називаються), аптечки на кожному поверсі з усілякими ліками і прокладками для дівчат, спортмайданчик. Це все в навчальному корпусі. І навчання на другому курсі англійською мовою.
Однозначная
• 09 января в 23:18
Ответ дляЄдина Країна
дякую! Ще поки не знаю, але поки вжко уявляю життя за кордоном, але подивимось
Однозначная
• 09 января в 23:18
Ответ дляФайна_зупка
впевнена, що там усе на рівні, бо це не державний заклад
Файна_зупка• 09 января в 23:24
Ответ дляОднозначная
Хай щастить вам! І хай ваші мрії здійснюються!
Однозначная
• 09 января в 23:28
Ответ дляФайна_зупка
дякуємо! Навзаєм!
Колупалочка• 09 января в 23:31
Ответ дляОднозначная
думала про економіку, але яка з циї економічних спеціальностей краще, щоб не лише бухгалтером бути?
Ніяка ,це безперспективно ,айті краще
Колупалочка• 09 января в 23:32
Ответ дляТвоя подружайка
Big data, machine learning, аналитика данных. Это перспективные направления, по моему мнению, только не знаю, где такие факультеты есть
Це окремі курси проходити,а не повноцінне навчання в університеті
Колупалочка• 09 января в 23:32
Ответ дляпарИла я парИла
Финансы, возможно. Но в принципе, это все экономисты и работать потом где угодно могут. Но надо любить работать с цифрами и документами
Фінанси для чого?
Щоб потім в ПриватБанку за 30 тисяч із планшетом сидіти?
Колупалочка• 09 января в 23:35
Ответ дляпарИла я парИла
Кому как. Моя одноклассница в правлении крупнейшего банка с дипломом Экономиста. Это ж кому что по душе.
Так вона там одна із небагатьох ,немає 20 відкритих вакансій на високі посади в правління банку ,всі інші це касири та менеджери із мізерною зарплатою
Колупалочка• 09 января в 23:36
Ответ дляМоль Моллівна
В правление банков не из-за умственные способностей попадают. Это чисто социальные связи
Згодна
Колупалочка• 09 января в 23:37
Ответ дляОднозначная
працюють на Україну, чи потім на іноземних роботодавців?
Можна в Україні,на іноземні компанії працювати або українські айті компанії
парИла я парИла• 09 января в 23:40
Ответ дляКолупалочка
Фінанси для чого?
Обязательно только такой путь? Ну если вам так нравится, то конечно. С самым лучшим образованием можно сидеть на 30 тысяч и меньше, если нет мозгов и амбиций. Вот украинка до 30 лет в рейтинге Форбс:
Выпускница Киевской школы экономики, работала на должности финансового менеджера.
Колупалочка• 10 января в 00:12
Ответ дляпарИла я парИла
Ага і всі стануть таким
парИла я парИла• 10 января в 00:21
Ответ дляКолупалочка
Ага і всі стануть таким
А вы всегда себя видите в конце любой цепочки и не считаете себя способной чего-то добиться, даже имея хорошее образование? Вас не любили родители, гнобили учителя, унижали одноклассники? Жаль
Твоя подружайка• 10 января в 00:30
Ответ длязаварний look
Гетьмана + платформа інститут розвитку фондового ринку +на гарне стажування попала, потім в іноземний бак на нове направленя
і уСЬО,більше доньку не бачу, виїхала, наразі Сантандер банк
А гетьмана який факультет? У мене філологічна освіта, навчання по міжнародному обміну ще 2 роки, але це давно було, не було такої кількості програм як зараз, стажування теж в міжнародній компанії, потім там і залишилась працювати
Твоя подружайка• 10 января в 00:37
Ответ дляКолупалочка
В університетах є спеціальності Аналітика даних (КНУ), Економіка і великі дані (KSE). Є спеціальності, повʼязані з системним аналізом. Якщо добре пошукати, можна знайти щось, що зацікавить, ну і окремі курси додатково, як і високий рівень іноземної мови
заварний look• 10 января в 00:43
Ответ дляКолупалочка
Фінанси для чого?
а может в банке Сантандер? Вы забыли про возможности
заварний look• 10 января в 00:46
Ответ дляТвоя подружайка
Факультет мiжнародної економiки i менеджменту,міжнародні фінансові відносини’
Твоя подружайка• 10 января в 00:50
Ответ длязаварний look
Тобто загальна спеціальність економіка або фінанси. Зрозуміло. Бо спеціалістів ризик менеджменту або сфери Комплаенс в наших ВУЗах не готують, немає таких факультетів
заварний look• 10 января в 01:49
Ответ дляТвоя подружайка
+
Вмію заміряти найкраще• 10 января в 01:59
Ответ дляОднозначная
дівчата, бачу, що треба терміново опановувати IT. Підкажіть, хто в темі, з чого починати, щоб не відбило охоту і могло зацікавити?
У мене дві доньки зі здібностями до математики. Старша вчилася на економічному - працює в міжнародній консалтинговій компанії з різними грантами, тендерами і тому подібним, на зп не скаржиться) Веде різні проекти, починала джуніором-аналітиком. Англійська С1. А молодша якраз пішла в ІТ-напрямок, поки перший курс. Починати перш за все з поглибленої математики, якщо є час - перейти в фізмат клас або знайти сильного репетитора. У нас було і те, і те паралельно, в універі тепер як горішки математичні дисципліни їй... Плюс гарно підтягнути англійську, дуже гарно. Якісь комп´ютерні курси не обов´язково, але бажано, просто значно легше буде вчитися саме на першому курсі і буде розуміння вже що це і навіщо. На другому курсі ті компкурси вже мертвому припарка, для всіх незнайомі теми починаються, всі в рівних умовах. Ну і після курсів діти не сидять над проектами ночами, більш-менш розуміють - їх це професія чи ні. Моя на курсах займалася, саме після курсів і захотіла йти в цю сферу, спробувала там всього потроху.
Вмію заміряти найкраще• 10 января в 02:04
Ответ дляОднозначная
Я щось навіть не вірю, що туди чисто по знаннях можна пройти, а пільг ніяких не маємо.
Однокласниця моєї доньки вступила в КШЕ на прикладну математику, отримала грант якийсь їхній, що покриває 100% оплати, вчиться безкоштовно. НМТ з математики у неї було 190+ і інші предмети десь так.
Твоя подружайка• 10 января в 13:36
Ответ длязаварний look
+
Дякую. Перше посилання це ринки капіталів, це не зовсім те, це ближче до бізнес спеціальностей, ALMT. А друге посилання це вже програма MBA