Однозначная• 09 января в 21:45

Які перспективні спеціальності варті уваги для дівчини з хорошими матем.знаннями

Дівчата, підкажіть ваше бачення, будь ласка, бо я зовсім з іншої гуманітарної сфери, в якому напрямку можна дивитись для здобуття вищої освіти
Твоя подружайка• 09 января в 22:44
Ответ дляОднозначная
дівчата, бувають обставини, коли починаєш думати про майбутнє трохи швидше, ніж інші
Все правильно. У мене син в 7 класі, я теж вже думаю))
заварний look• 09 января в 22:46
Ответ дляОднозначная
бЄсполєзно) я в батьків пішла боковим і не туди, і аби не коханець , не попала б я в ООН на чилі
автор Однозначная • 09 января в 22:46
Ответ дляВикликаю на дебати
Вы прикалываетесь? Какое программирование после школы? А на бухгалтера после школы надо знать бух учет, на юриста право, да? Математику сдала и английский, пошла учиться хоть на бухгалтера/финансиста/экономиста, хоть аналитика, программиста или другую специальность. В ИТ с работой сейчас трудно, но именно аналитики считаются перспективной профессией. Еще я бы рассмотрела менеджера по развитию бизнеса.
воно то так, але тенденція така, що багато підлітків цим цікавляться, їм і легше буде, і зрозуміють вони, чи це їм підходить, реально швидше. На мій погляд, якусь базу мати варто
Твоя подружайка• 09 января в 22:46
Ответ длязаварний look
Аналітик, ризик-мененджер, комплаєнс, аудитор
О, я в ризик-менеджменті вже 18 років, але навіть не уявляю, в якому ВУЗі у нас готують спеціалістів цієї сфери, я сама все вчила вже працюючи в фінансовій компанії. Аналогічно і Комплаенс
парИла я парИла• 09 января в 22:46
Ответ дляОднозначная
А в конце 10 она вам скажет, что пойдет на графический дизайн или кинооператора ))
Викликаю на дебати• 09 января в 22:46
Ответ дляОднозначная
дівчата, бачу, що треба терміново опановувати IT. Підкажіть, хто в темі, з чого починати, щоб не відбило охоту і могло зацікавити?
В ИТ сейчас с опытом работу месяцами ищут, все кому не лень туда идут, но дело ваше.
автор Однозначная • 09 января в 22:47
Ответ дляпарИла я парИла
звісно, усе можливо
Файна_зупка• 09 января в 22:49
Ответ дляОднозначная
розкажіть, будь лака, за повну оплату, грант, чи вступив просто на безкоштовне? Який факультет? Чи задоволений? Справляється?
Син задоволений, 2 курс, економіка і великі данні. Про оплату нічого не скажу, бо не знаю. Ми не з Києва, то коли не спитаю про навчання, то все добре, каже що справляється.
На гранд подавався до вступної компанії, десь весною, треба дивитись в них на сайті. Син все робив сам, тому я можу приблизно сказати.
заварний look• 09 января в 22:51
Ответ дляТвоя подружайка
Гетьмана + платформа інститут розвитку фондового ринку +на гарне стажування попала, потім в іноземний бак на нове направленя
і уСЬО,більше доньку не бачу, виїхала, наразі Сантандер банк
автор Однозначная • 09 января в 22:51
Ответ дляФайна_зупка
дякую! Може, мав якісь вагомі досягнення, щоб отримати грант?
автор Однозначная • 09 января в 22:51
Ответ длязаварний look
дякую, що відгукнулись!
Єдина Країна• 09 января в 22:52
Ответ дляОднозначная
звісно, усе можливо
А дитина любить математику чи інформатику? У нас є літні та зимові школи для таких діток, тобто вони пару тижнів спілкуються зі своїми однодумцями і розв´зують задпчі. Ще є декілька крутих тренерів з олімпіадного програмування( це на питання як заходити дитині в іт), можете спробувати.
заварний look• 09 января в 22:52
Ответ дляОднозначная
звісно, усе можливо
я так і зробила, поіхала після першого курсу в Індію, але мама гарно молилась..мене витягнуло з вайба медитацій
Єдина Країна• 09 января в 22:53
Ответ дляФайна_зупка
Грант
Где тут 0?• 09 января в 22:54
Ответ дляМоль Моллівна
Когда-то в этой сфере были шикарные зарплаты. Сейчас это отмирающие професси. Не стоит тратить время на то, что через пару лет будет делать ии
Так і ІТ скоро ШІ замінить
Що ж тоді?
автор Однозначная • 09 января в 22:54
Ответ дляЄдина Країна
математику, фізику, хімію, іноземні - так. А от з інформатики супер досвіду нема, бо працює на планшеті, і чогось особливого не було потреби робити, чисто шкільна інформатика
Файна_зупка• 09 января в 22:55
Ответ дляОднозначная
а грант академічний? Чи якісь пільги? Яку суму берете на себе, чи грант покриває усе?
Вчиться безкоштовно, пільг не має, але щоб продовжили гранд далі, потрібно якби попрацювати на благо університету
заварний look• 09 января в 22:55
Ответ дляМамОмужа
а взагалі математика і здібності в ній - виграшний квиток у будь-яку сферу.
Главное не просрать, я о себе
Где тут 0?• 09 января в 22:55
Ответ дляОднозначная
дівчата, от наприклад такий перелік:
1. бізнес-економіка
2. економіка та великі дані
3. кібербезпека
4. прикладна математика

За чим все-таки майбутнє?
Ви що на АЮК збираєте?
автор Однозначная • 09 января в 22:56
Ответ дляЄдина Країна
Їй до олімпіадного програмування взагалі ще не по плечу
автор Однозначная • 09 января в 22:57
Ответ дляГде тут 0?
Ви що на АЮК збираєте?
не розумію)
Єдина Країна• 09 января в 22:58
Ответ дляОднозначная
Взагалі-то вони починають з самого початку. А як інакше ви плануєте вхід в IT до університету?
Где тут 0?• 09 января в 22:59
Ответ дляОднозначная
не розумію)
Думала в Американ Юніверсити ваша ціль
То там кошти дійсно збирати і збирати
Файна_зупка• 09 января в 22:59
Ответ дляОднозначная
Так, звичайно, просто так гранд не дають) він в мене і волонтерить і всякі заходи та концерти. Він ще в УКУ подавався, але там дали тільки 50% гранду
автор Однозначная • 09 января в 23:00
Ответ дляГде тут 0?
Думала в Американ Юніверсити ваша ціль
То там кошти дійсно збирати і збирати
ні, зовсім не погягнемо, навіть не думаю в той бік
автор Однозначная • 09 января в 23:01
Ответ дляФайна_зупка
супер, молодець - син. Чудово, що такий старанний
Файна_зупка• 09 января в 23:01
Ответ дляЄдина Країна
Грант
Так, дякую, грант) Біля мого будинку був магазин Гранд, от і пишу тепер по звичці)))
Рожева юбка• 09 января в 23:01
Ответ дляФайна_зупка
Грант!
Рожева юбка• 09 января в 23:02
Ответ дляФайна_зупка
А які бали НМТ?
Єдина Країна• 09 января в 23:03
Ответ дляОднозначная
Ви в старпості написали про хороші математичні знання, зараз 8 клас. Які місця у дівчинки зараз на області/ всеукрі?