Триндичіха Байрактар• 10 января в 08:14
Чому ефективне використання людських ресурсів визначить, хто виграє війну в Укра
Війна на виснаження входить у критичну фазу: нестача особового складу, проблеми мобілізації, зростання дезертирства та криза довіри стають головним викликом для української оборони. Про це пише в аналітичній статті воєнний кореспондент Kyiv Independent Френсіс Фаррелл. Далі переклад матеріалу.
Фото ілюстративне. Джерело: Генштаб ЗСУ
У тьмяному світлі дерев’яного бункера високий, кремезний український офіцер знятий зі спини — він по черзі тисне руки своїм бійцям, бажаючи кожному удачі перед виходом на завдання.
Солдати — кілька десятків мобілізованих українців, переважно чоловіків за сорок, одягнених у видані піксельні камуфляжі й зі стандартними гвинтівками поруч — відповідають здебільшого без ентузіазму, дивлячись уперед порожнім поглядом, приймаючи привітання командира.
У контексті цей, на перший погляд, невинний уривок військового контенту в соцмережах — про 425-й штурмовий полк України, більш відомий як «Скеля» — набуває похмурішого відтінку, ілюструючи складну ситуацію з людськими ресурсами в країні на п’ятому році повномасштабної війни Росії.
ДИВІТЬСЯ НАС ТУТ
«Скеля» стала показовим прикладом нових Штурмових військ України — окремої гілки армії, створеної восени 2025 року з кількох штурмових підрозділів, відомих своєю схильністю до інтенсивних атак і лояльністю їхніх командирів до головнокомандувача Олександра Сирського.
Протягом 2025 року полк здобув репутацію одного з провідних «пожежних» підрозділів армії, що швидко реагує по всій лінії фронту, локалізуючи й ліквідовуючи російські прориви.
Фото ілюстративне. Джерело: Генштаб ЗСУ
ДИВІТЬСЯ НАС ТУТ
Тому, що іншого ресурсу немає (немає на нього грошей/уже не дають).
Хочуть узяти ’м´ясом’. Багато людей загине, дуже малоефективно проти техніки (і легко гине, протистоючи техніці).
Але безкоштовно (виловити на вулиці - і в бус).
Про вимирання нації і генофонду - то інша тема.
Потім будуть завозити ісламістів і африканців (при чому, міграційний ресурс в основному тієї якості, який робить безпорядки у інших країнах)
Ответ дляFeel good
чого