Люблю ВалЄру• вчера в 12:06

Я завидую правому берегу Киева. У многих график, а у меня экстренные.

Мне очень завидно, потому что второй раз больше суток сижу без света. А там у знакомых все хорошо. У меня аж скулы сводит
На границе• вчера в 13:27
Я на правом , сутки не было отопления, вот только сейчас начали чуть теплеть батареи 😶‍🌫️
Идууу--уууу блин• вчера в 13:28
Ответ дляМира всем
Те саме. Ще й опалення почало зникати.
В мене й води немає, як з´ясувалось ((
Тішуся неперетішуся• вчера в 13:35
Ответ дляВикликаю на дебати
У Львові взагалі не вимикають
Брехня.
Викликаю на дебати• вчера в 13:37
Ответ дляТішуся неперетішуся
Брехня.
Я не писала, що графіку немає
Графік є і світло теж є
Тішуся неперетішуся• вчера в 13:38
Ответ дляВикликаю на дебати
Я не писала, що графіку немає
Графік є і світло теж є
Відповідь на це
Каркуша Клара• вчера в 13:52
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Завидуйте.
У меня остался только газ.
Воды, отопления, света нет.
Спасибо хоть за газ.
Киев, правый берег.
В мене і газу нема, електробудинок, правий берег
Психологічка• вчера в 14:03
За теми стравлювання регіонів країни тут не карали і не банили роками.
Тепер ті ж автори взялись за Лівий і Правий берег в Києві.
Десятки тем з однаковим виттям і однаковими коментарями.
Поради скористатися друзями і родичами зі світлом, трц, кафе, заправками, НП, пунктами Розетка тощо, де можна підзарядитися та попити гаряченького тонуть в морі нещирого скиглення та звинувачення невиновних.
Звичайно, в частковому блекауті винен Кличко, Зеленський, Порошенко та Байден з Макроном.
Але не хуйло та йобана русня - це для Порадниці вже статус кво.
Огірок та Помідорчик• вчера в 14:04
У меня вообще никогда не отключали свет, за исключением недавнего случая с отключением света в городе на день, но у меня газ и вода была.

Так что, вместо того, чтобы завидовать, покупайте жилье возле критической инфраструктуры - и будет вам счастье.
Гірчинка• вчера в 14:06
Я на правом. На полчаса врубили недавно и отключили, до 11 был. Апофеоз в том, что я на 19. Утром тупо повезло, что не застряла...только в кв зашла и свет пропал. Как ни странно, у меня теплый дом, отопление включаю редко. В панельке кони двинуть от дубака можно.
Гарні диньки• вчера в 14:07
Кто вам виноват что вы живёте не в Киеве!
ГонУрова дівка• вчера в 14:14
Не завидуйте, на Печерске чуть что - вода и отопление пропадают, на горку сложно воду поднять, и толку от отсутствия экстренных отключений, если в квартире холодно и унитаз нечем смыть.
Гладиолус• вчера в 14:26
зависть портит ваше здоровье
Цветов Мне срочно• вчера в 14:51
Я на правом. Печерск
Света нет со вчера, отопления нет с прошлой ночи, связи нет ( лайф умер ещё вчера вечером ) интернета тоже нет.1,5 суток у нас планета железяка ( свет и отопление)
Король дивана• вчера в 15:26
Ответ дляМира всем
Те саме. Ще й опалення почало зникати.
У нас со вчера не отопления на правом...
Тумба-юмба• вчера в 15:27
Ответ дляИнфотуфелька
І ми підготувалися. Купили інвертор за дурні гроші, то ж йому хоч 2 години на добу треба, а навіть їх немає(((
САме з цього приводу приводу не купували, в стандартні графіки можна пережити зі своїми незруностями, пристосувалися, а коли по 24-30 годин, то вже й інвертор не дуже допоможе.У мене мабуть на фоні останніх днів світло це останні приорітет: тепло-вода-світло
Тумба-юмба• вчера в 15:29
Ответ дляИнфотуфелька
Як? Воно ж на стіні як котел і там батарея внизу
Та ще й важить ого-го, в карман не положиш, сама дивнапорада, поки АЗС для зарядки такого не придумали, хіба на паркінг Епіцентру до електрозарядок, якщо там є можливість ’законектитися’.
Тумба-юмба• вчера в 15:31
Ответ дляМульйонерша
Дякую. Гребусь сама тепер як можу. Бо треба жити. Світло тепло то все другорядне уже
Як все відносно в цьому житті, в якому найцінніше це життя і наші близькі, все інше можна вирішити якось.Обіймаю, сил вам фізичних і моральних.
Полюю на дрони• вчера в 17:51
А порадницям на пособії ви не завидуєте?
В них і гроші на шару, і вода і світло.
Скули не зводить?
Що тут пояснювати, сьогодні лівий берег так, в завтра правий може бути.
Чому тут завидувати?
автор Люблю ВалЄру • вчера в 17:53
Ответ дляПолюю на дрони
В них і гроші на шару, і вода і світло.
Скули не зводить?
Чому тут завидувати?
Да постоянно только левый, что вы мне тут рассказываете. Я кончусь скоро от холода
Полюю на дрони• вчера в 18:02
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Неправда. Ми теж сидимо без тепла, води і світла.
Це маразм таке писати.
Латексне альтер ЕГО• вчера в 18:07
А вы порадуйтесь за них...
Смотришь и свет появится
Директриссимо• вчера в 18:58
Зато отопления больше суток не было. Чему тут завидовать.
Булку Дай• вчера в 19:25
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Переезжайте. В соломенский можно. У нас тихо и спокойно. Всегла есть вода и отопление.
Булку Дай• вчера в 19:25
Ответ дляПолюю на дрони
Це маразм таке писати.
То троляка
Козяка-маляка• вчера в 20:42
Ответ дляПолюю на дрони
В них і гроші на шару, і вода і світло.
Скули не зводить?
Чому тут завидувати?
Нічого не розумію, соломянський р-н правий берег світла немає з 7 ранку опалення теж
Пусин Кукин• вчера в 22:00
Ответ дляТишком_нишком
ви в курсі що до осені 25 теж летіли шахеди?)
Ну тоді ж через інших летіло, то їм яке діло було, хай інші всираються, вона про те навіть не чула.
А що таке?• вчера в 22:45
Ответ дляИнфотуфелька
Дай Боже нам всім терпіння. В кращому випадку графік обіцяють 4/12.
А після наступного обстрілу вже всьо....
Тобто тільки 4 години буде світло?
Ото красота якщо ці 4 години на ніч пропадуть
Так точно!• вчера в 23:25
Ответ дляИнфотуфелька
Як би пригород і на лівому не празнік був. Зі сторони Броварів, наприклад
Там була окупація?