Кусачая Я• 10 января в 23:53
Где в Украине эти волшебные места?
Где не отключают свет,отопление и воду?Хочу уже свит за очи,заипали.
Ответ дляВеселуха Муха
снимите кастрюлю с головы и выйдите из партии зеленого имбецила
А вы именно из тех 73%, которые сейчас уже не ’за’?
Домик можно снять не дороже, чем за границей месяцами жить. Тем более, что Таиланд автору не подходит. И на отсутствие денег она не жаловалась. Персонально вам я ничего не советовала.))
Добро с Кулаками• 11 января в 19:57
Ответ дляоксюморон
Ну то купіть собі, чи й не біда. Я купила балон, 24 літри. До нього і конвектор можна підключати.
В багатоповерхівці балон? Це ж заборонено.Ну ладно себе не жаль, а сусіди?
Упругая попка• 11 января в 20:52
Жмеринка, не вся, але є місця. В моєму будинку стоять порожні квартири, з індивідуальним опаленням, світло майже не вимикали
Благоуханочка• 11 января в 23:08
У Львові, ми переїхали місяць тому із Києва. Винаймаємо квартиру тут. Своя стоїть пуста і холодна.
оксюморон• 12 января в 15:19
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну вам або їхати, або ні. Беріть композитний. І їжу приготувати, і тепло від конвектора, якщо треба. Не небезпечніше будь чого іншого.
Доросла дівчинка• 21 января в 13:51
У нас в сусідньому будинку чомусь завжди є світло. І газ. А я сиджу які сутки в темряві та дикому холоді