Можливо хтось не проти поспілкуватися з молодим хлопцем на інтимні теми
Karapulka_lya-lya• вчера в 04:28
Вы мне нравитесь. Как вы любите, чтобы женщина стояла или лежала? Как встать?
Апель-синка• вчера в 06:51
Ответ дляKarapulka_lya-lya
Как принять? Стоя? Сидя? Лёжа! (с)
Апель-синка• вчера в 06:55
Ответ дляCoffee is Love
Ото б ще зрілим жінкам дрочери були цікаві
Эх, Василий, Василий! Хороший же мужик был... (с)
ЗдохниПуйло• вчера в 08:30
Ну давай. Який сьогодні тиск? Якими таблетками регулюєш норм, чи від них не крутиться голова. Ціни на коронки знаєш? Що ти можеш розказати про безсоння? На 5 повеих підіймаєгся легко без задишки?