Оце потужно• вчера в 01:18
Видели новость о том, что кровь вакцинированных от ковида
Несет в себе поломки и небезопасна? Ну это очень грубо говоря.
Директор Пляжу• вчера в 01:21
Обычно когда дают новость, то с ссылкой на источник, если своими словами никак не осилите
Мавка• вчера в 01:21
Ну, те , що є поломки, ми по населенню рашиської педерації бачим. Навіть мединський помітив
рукиЖимолости• вчера в 01:21
Вы в курсе что прививки не действуют вечно? Клетки обновляются и клетки крови тем более
Сусідка знизу• вчера в 01:21
А кровь переболевших что несёт?
Исследований много разных, можно выбрать под любой хайп.
Донька подруги• вчера в 01:22
Это было ясно еще в 2020. И некоторые врачи об этом говорили или намекали. Кто хотел слышать- слышал
Донька подруги• вчера в 01:24
Ответ длярукиЖимолости
И РНК-вакцины, такие, как Файзер?
ДеньгиНеСдаю• вчера в 01:25
Ответ дляТракторні війська
это было ожидаемо
Удалено администрацией...
Тракторні війська• вчера в 01:25
Ответ дляАнонім-ка
Призываю Ань в тему, сейчас она расскажет всю правду.
Вы волшебница! Быстро ваше заклинание сработало. Прямо мгновенно!
СкумбріяП8• вчера в 01:26
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...
Обитатели плоской земли)
Квітка папороті• вчера в 01:27
Ответ дляArctic777
Гроб хрустальный
Ну со мной то все окей, но я после этой прививки еще донором была раз 6 так минимум, что с этими всеми людьми теперь
Сусідка знизу• вчера в 01:28
Ответ дляАнонім-ка
Вот это магия
А можете теперь отозвать?
Давним-давно знаю. Якщо вам треба донор крові - шукайте необколотого.
Розмножуватись - тільки необколоті. Є версія, що з обколотими навіть сексом займатись не можна (небезпечно для здоров´я).
То був великий медичний експеримент. І результати експерименту до сих пір не оприлюднили. Може експеримент і досі триває.
То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Номер судового провадження 2/501/1535/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Сусідка знизу• вчера в 01:31
Ответ дляКвітка папороті
Ну все, бегают теперь ваши реципиенты и воют на луну.
Бадабум• вчера в 01:32
Ответ дляАнонім-ка
Как вы это делаете?)
Половина второго ночи
Хитрушка-чекушка• вчера в 01:32
Сперму у тех кто делал прививку от ковид не принимают ни в одном банке донорства спермы. Выводы делайте сами.
Помеха справа• вчера в 01:32
Ответ для-Ань-
Вот Вы вроде необколотая , а однако …
Я инженер, меряю от 1• вчера в 01:34
Да, видела. Их кровь даже металл разъедает
Прям как кислота