Роздратована шкіра• 12 января в 08:46
Пріоритети в витрачанні грошей
В сім´ї основний добитчик дружина, зарплата чоловіка маленька. Чоловік отримав невеликий спадок у валюті, поклав на депозит.
Ціни ростуть, сімейний бюджет ще витримує, але доводиться вже економити.
Чоловіку треба купити нові зимні шини, це відомо з літа. Дружина говорить, типу, ну почни відкладати на них зараз. Ну не відклав ) Купляються шини з сімейного бюджету, як і нове страхування на машину.
Чоловік знімає проценти зі вкладу і купує собі новий гаджет.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Має право на гаджет
Міг би і шини купити
Зажралися!!!
Тиць
Киця-бриця• 12 января в 10:20
Ответ дляРоздратована шкіра
Пара зимових шин, як і машини, має дуже великий діапазон цін.
Пара шин за 150 баксів це гівняні шини.
Роздратована шкіра
• 12 января в 10:22
Ответ дляКиця-бриця
Пара шин за 150 баксів це гівняні шини.
Ок )
Роздратована шкіра
• 12 января в 10:33
Ответ дляМішечок щастя
Яка зп чоловіка?
Приблизно 10 тис. + пенсія з інвалідності, яка іде на ліки.
Мішечок щастя• 12 января в 10:33
Ответ дляРоздратована шкіра
Нову мобілку подарували місяць тому на ДР. Різних гаджетів в нього навалом, це далеко не першої необхідності. ’Дивись який б/у підвернувся’.
В мене теж такий але на ньому багато питань.
Смурфетта• 12 января в 10:36
за рік з 10000доларів роценти б були в монобанку наприклад під 1.7 процента на руки 130 доларів тобто 5000 грн
що за гаджет, мясорубка zelmer?
Вкуси мене• 12 января в 10:37
Ответ дляКовбой Хагис
Причому працюєте ви і краще заробляєте ви, але дозволяє собі подаруночки він...
Вибачайте, автор, але він у Вас дурень..
Дурень там явно не муж,у него все отлично
Смурфетта• 12 января в 10:38
Ответ дляРоздратована шкіра
Машиною зараз користується тільки чоловік.
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Мене більше зачепило те, що замість того, щоб трохи облегшити мені тягар цієї фінансової відповідальності, бо по суті моя зарплата іде майже на всі сімейні потреби, і я обговорювала з чоловіком те, що вже все впритик, чоловіку це навіть в голову не пришло.
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
нехай це буде вам наукой
відтепер 20 відсотків зп ховайте у власнк заначку
скажіть що зп зменшили
ИМХОля• 12 января в 10:41
Знаете, автор, в чем ваша ошибка? В том, что вы не купили себе что-то, а купили шины. Муж же поступил отлично, шины уже есть, зачем ущемлять себя? В следующий раз заложите в семейный бюджет свои хотелки. И скажите ой а на вторую машину денег нет.
Одні думки• 12 января в 10:42
Мой шины купил в первую очередь, я с ним согласна, я тоже водитель. Зачем мне потом последствия от поганых шин. А кто поступил иначе, считаю отсутствие мозга. 🤷
Роздратована шкіра
• 12 января в 10:43
Ответ дляСмурфетта
нехай це буде вам наукой
скажіть що зп зменшили
Мене ніхто не контролює з витрачанням грошей, файл з витратами по місяцях лежить в загальному доступі, чоловіку він по фіг.
До війни я завжди викладала гроші, і саме тому є сума на навчання дітей.
Мені зараз не треба говорити, що зарплату зменьшили, вона реально знецінилася, а ціни виросли. В чоловіка просто атрофувалося розуміння, що думати треба про фінанси сім´ї.
Мішечок щастя• 12 января в 10:45
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну як ви вважаєте він мав можливість га шини відкласти?
Вкуси мене• 12 января в 10:49
Ответ дляРоздратована шкіра
Так у него есть вы для этого
Роздратована шкіра
• 12 января в 10:49
Ответ дляМішечок щастя
Мав. Бо поки подовжував інвалідність, пенсію не виплачували. Жив без пенсії, ліки покупали. Отримав потім після подовження інвалідності 2 пенсії - відклади. Ось вона, твоя сума.
БеллаДонна• 12 января в 11:10
Ответ дляРоздратована шкіра
Натякніть йому пару разів, що самій вам буде значно легше фінансово. Можливо, почує вас і почне чухатись хоч трохи більше.
ротцвеники• 12 января в 11:23
Депозит у мужа- отобрать
Будет сопротивляться- пригрозить изгнанием
Ишь инвестор выискался
Сяду на шию, дорого!• 12 января в 11:25
Ответ дляЯНаПэПэ
А детей тоже все на мужчину бросим или таки они традиционна на жене висят, пофиг, сколько у нее работ?
На вас висит ровно столько, сколько вы позволили на себя повесить. У меня муж занимается детьми наравне. И отпрашивался , что б сидеть с больным ребёнком, и отводил, и забирал
Сяду на шию, дорого!• 12 января в 11:26
Ответ дляДайте подуться
Женщина, которая ездит на семейной машине вместо мужика? Ну это вряд ли.
Когда ломается моё авто, я еду на авто мужа. Муж на от. Мне нужнее.
А это запрещено?
ЯНаПэПэ• 12 января в 11:34
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вы это автору, а не мне пишите
Мішечок щастя• 12 января в 12:06
Ответ дляРоздратована шкіра
Згодна з вами.
Якщо дохід малий в витрати великі потрібні , треба розподіляти..так щоб все закрити.
В він що дві пенсії на гаджет витратив в гроші на шини коли підпекло в вас узяв?
Сяду на шию, дорого!• 12 января в 12:09
Ответ дляЯНаПэПэ
Вы это автору, а не мне пишите
А вы вопрос мне задали или автору?
Мішечок щастя• 12 января в 12:09
А куди він гроші дів з цієї пенсії коли не виплачували а потім виплатили що повинен на вашу думку був відкласти???
Роздратована шкіра
• 12 января в 12:12
Ответ дляМішечок щастя
Згодна з вами.
Ні, пенсії потратив. Коли прийшов час міняти шини - грошей не було вже, витратили з сімейних грошей. А гаджет з відсотків купив вже після.
Мішечок щастя• 12 января в 12:14
Може моя порада незручна але вам прийшов час пояснити чоловіку що треба розподіляти краще гроші, а інакше ви розділите бюджет щоб бачити же затрати чиї і хто і скільки потребує. Я розумію що він інвалід але він чоловік .ю
Мішечок щастя• 12 января в 12:17
Ответ дляРоздратована шкіра
Не дала би на шини - хай знімає відсотки чи накопичує зі своєї зп. Щоб краще доходило.
Щось в вас шиворот на виворот. Веде себе як жінка
Роздратована шкіра
• 12 января в 12:16
Ответ дляМішечок щастя
Не знаю, чесно. Я не вимагаю прям віддавати мені гроші і не контролюю жорстко витрати чоловіка.
Роздратована шкіра
• 12 января в 12:17
Ответ дляМішечок щастя
Шини - це безпека. Про відсотки я тоді навіть і не думала
Мішечок щастя• 12 января в 12:17
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну якщо ви звернули увагу на таке може пора пояснити..