scrlxad• вчера в 08:41

Розкажіть про самий трешак який робила свекруха

Народ, поділіться найтрешовішими історіями зі свекрухою. От прям так, щоб «я досі не вірю, що це було зі мною».
Чому хочу це почитати? Бо мені реально цікаво, що люди переживають у чужих сім’ях, які абсурдні, крінжові й дико дивні ситуації взагалі існують. Без засудження. Просто історії з життя.
Тішуся неперетішуся• вчера в 08:42
Классическую литературу почитайте и сначала расскажите какие глупости творили вы.
автор scrlxad • вчера в 08:43
Ответ дляТішуся неперетішуся
дуже грубо з вашої сторони ) нічого смертельного тут немає… наприклад в теардсі всі з задоволенням напишуть )
Неправдиша• вчера в 08:43
У мене свекруха - золота людина. Вона краще за мене))
Для когось це, мабуть, неймовірно.
РокерША• вчера в 08:43
Збираєте інфу як не наступити на граблі? Наступите в перший же рік🤣😂☝️ даю вам 100% гарантію.
Мerida• вчера в 08:43
Подминает под себя Бердянск, просунув свою жопу, везде, где можно что-то урвать. Идёт по головам. Ждуниха хренова
Голодаю• вчера в 08:44
Мужа надо правильно выбирать. Тогда и свекровь не будет врагом
Тішуся неперетішуся• вчера в 08:45
Ответ дляscrlxad
Ну и читайте там
Шкварочка• вчера в 08:45
Не общаюсь
автор scrlxad • вчера в 08:46
Ответ дляМerida
як чоловік на це реагує? чи зменшили спілкування після цього?
автор scrlxad • вчера в 08:47
Ответ дляРокерША
та ні ) просто фанат почитати такі історії)
Нервогенератор• вчера в 08:49
У мене свекруха супер. А у куми найбільша жесть, яка може бути.
Наприклад, влаштувала скандал, що не їде з ними на весільний відпочинок, до того, що не поїхали взагалі

Але для мене жесть була, коли у її сина (чоловіка куми) був ювілей, він запросив в ресторан друзів, колег і керівництво з роботи. І коли на початку дарували подарунки, вона при всіх влаштувала істерику з приводу того, що подарунки дарують не їй. Бо син до цього свята стосунку немає, а це тільки її свято, повинні бути її гості, при всіх верещала, потім сказала, щоб син віз її додому (500 км) і розігнала всіх гостей прямим текстом ’Я тут головна, це моє свято, раз ви без подарунків - я вас не чекала’
Подтяжка• вчера в 08:50
Крім того, що хотіла нас з чоловіком розлучити-вбити чи покалічити доньку.
Останнє - посадала її їсти з підвіконня без нагляду. Столів в квартирі достатньо. Дитині було 4 роки. Це останній раз вона була з нею наодинці.
Лиса Патрикевна• вчера в 08:50
Я уже и не помню толком. Этого человека нет в моей жизни и никогда не будет. Как и сестрицы мужа.
Голодаю• вчера в 08:53
Ответ дляПодтяжка
Неужели специально? Моей только долгого крепкого здоровья желаю. Шикарная женщина. Обожаю!
Подтяжка• вчера в 08:56
Ответ дляГолодаю
Так. Іншого пояснення не маю. Це в них зал, туди заходять знімаючи тапки. І те вікно виходить за будинок. Для чого там дитину садити їсти? Вікно навстіж. Сама ж на кухні посуд мила (зі слів дитини).
Морожена_курка• вчера в 08:55
Ответ дляscrlxad
Так а что же вам там не читается?
автор scrlxad • вчера в 08:57
Ответ дляМорожена_курка
Так а что же вам там не читается?
люди я вас прошу, не вчіть мене будь ласка ) не подобається- йдіть на іншу сторінку форума )
Кружите меня,кружите• вчера в 08:57
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Краля-Галя• вчера в 08:58
Ответ дляscrlxad
То йдіть у Тредс...
Лиса Патрикевна• вчера в 09:00
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
Припиз...ная тут только вы и мамо. Аборт своей личинке сделай
Айболитная• вчера в 09:00
Моя заввжди синачці казала, що самі важливі люди вона і сестра, що таких, як я буде багатр, ну так і вишло згодом.Завжли керувала коли брати відпустку, чим їхати, знала всі подробиці нашого єиття, і наголошувала, що сестра йому набагато рідніша і важливіша. А сестра, трутень, яка живе зарах.інших, експлуатувала його по повній.
Леопардові панчохи• вчера в 09:00
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
А братик типу нормальний? Тільки жінка така?😅
Таракашечка• вчера в 09:01
Залишила сина на вихідні, приїхала забирати - лисий!!!
Доньку не залишала про всяк випадок
Лиса Патрикевна• вчера в 09:02
Ответ дляТаракашечка
Доньку не залишала про всяк випадок
Она парикмахер?
Леопардові панчохи• вчера в 09:03
Ответ дляЛиса Патрикевна
Она парикмахер?
Я думаю, сказала автору того поста, що у нього фігове волосся, нове краще виросте)) це ж класика)
Трільчиха• вчера в 09:04
Виписала свого сина - мого чоловіка, для того щоб її квартиру отримав молодший син, і совість не загризла
Кружите меня,кружите• вчера в 09:04
Ответ дляЛиса Патрикевна
Какой аборт?

Было как, брат женился, она беременная уже была. Они съездили отдыхать в Крым еще, рассмотрел, че за счастье досталось .
Хотел развестись и дать деньги на аборт, я отговаривала, мама тоже… он тогда мне еще в письмах электронных ее кроме как «лахудра» не называл, я ее защищала и просила не делать аборт.

Шло время. Эта особа таки показала свое нутро. Хотя племянники замечательные.

А она… таки лахудра 😂
Таракашечка• вчера в 09:05
Ответ дляЛиса Патрикевна
Она парикмахер?
Ні. Сказала, що жарко йому було.
Лиса Патрикевна• вчера в 09:05
Ответ дляКружите меня,кружите
Какой аборт?

А она… таки лахудра 😂
Да вы все там одной крови. Судя по всему. Брат чмошник по жизни.
Сладко-соленая• вчера в 09:06
Ми купили у її подруги заміський будиночок, дали завдаток, а вона мала на ці гроші оформити всі документи на себе належним чином, решта суми після підписання купівлі-продажу, будиночком ми вже користувалися після завдатку . Свекруха вирішила нас ’виручити’ і радісно повідомляє, що ми вже її подрузі нічого не винні, що вона віддала за нас решту суми, а ми їй можемо повернути гроші, коли схочемо, вона не спішить

Я не можу вам описати, як довго і з якими нервами ми добивалися, щоб та подруга закінчила оформлення документів належним чином і ми підписали таки договір купівлі-продажу. В результаті вишла погана я для всіх, і що подруг взяла розсварила, і що така свиня невдячна за послугу.

І найдосадніше, що свекруха сама по собі дуже добра людина, у нас з нею чудові стосунки, просто так само із добротою вона і дурна, до сих пір не розуміє, що не так.