Народ, поділіться найтрешовішими історіями зі свекрухою. От прям так, щоб «я досі не вірю, що це було зі мною».
Чому хочу це почитати? Бо мені реально цікаво, що люди переживають у чужих сім’ях, які абсурдні, крінжові й дико дивні ситуації взагалі існують. Без засудження. Просто історії з життя.
Тішуся неперетішуся• вчера в 08:42
Классическую литературу почитайте и сначала расскажите какие глупости творили вы.
Неправдиша• вчера в 08:43
У мене свекруха - золота людина. Вона краще за мене))
Для когось це, мабуть, неймовірно.
РокерША• вчера в 08:43
Збираєте інфу як не наступити на граблі? Наступите в перший же рік🤣😂☝️ даю вам 100% гарантію.
Тішуся неперетішуся• вчера в 08:45
Ответ дляscrlxad
дуже грубо з вашої сторони ) нічого смертельного тут немає… наприклад в теардсі всі з задоволенням напишуть )
Ну и читайте там
Нервогенератор• вчера в 08:49
У мене свекруха супер. А у куми найбільша жесть, яка може бути.
Наприклад, влаштувала скандал, що не їде з ними на весільний відпочинок, до того, що не поїхали взагалі
Але для мене жесть була, коли у її сина (чоловіка куми) був ювілей, він запросив в ресторан друзів, колег і керівництво з роботи. І коли на початку дарували подарунки, вона при всіх влаштувала істерику з приводу того, що подарунки дарують не їй. Бо син до цього свята стосунку немає, а це тільки її свято, повинні бути її гості, при всіх верещала, потім сказала, щоб син віз її додому (500 км) і розігнала всіх гостей прямим текстом ’Я тут головна, це моє свято, раз ви без подарунків - я вас не чекала’
Подтяжка• вчера в 08:50
Крім того, що хотіла нас з чоловіком розлучити-вбити чи покалічити доньку.
Останнє - посадала її їсти з підвіконня без нагляду. Столів в квартирі достатньо. Дитині було 4 роки. Це останній раз вона була з нею наодинці.
Лиса Патрикевна• вчера в 08:50
Я уже и не помню толком. Этого человека нет в моей жизни и никогда не будет. Как и сестрицы мужа.
Голодаю• вчера в 08:53
Ответ дляПодтяжка
Неужели специально? Моей только долгого крепкого здоровья желаю. Шикарная женщина. Обожаю!
Подтяжка• вчера в 08:56
Ответ дляГолодаю
Так. Іншого пояснення не маю. Це в них зал, туди заходять знімаючи тапки. І те вікно виходить за будинок. Для чого там дитину садити їсти? Вікно навстіж. Сама ж на кухні посуд мила (зі слів дитини).
Морожена_курка• вчера в 08:55
Ответ дляscrlxad
Так а что же вам там не читается?
Кружите меня,кружите• вчера в 08:57
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Краля-Галя• вчера в 08:58
Ответ дляscrlxad
То йдіть у Тредс...
Лиса Патрикевна• вчера в 09:00
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
Припиз...ная тут только вы и мамо. Аборт своей личинке сделай
Айболитная• вчера в 09:00
Моя заввжди синачці казала, що самі важливі люди вона і сестра, що таких, як я буде багатр, ну так і вишло згодом.Завжли керувала коли брати відпустку, чим їхати, знала всі подробиці нашого єиття, і наголошувала, що сестра йому набагато рідніша і важливіша. А сестра, трутень, яка живе зарах.інших, експлуатувала його по повній.
Леопардові панчохи• вчера в 09:00
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
А братик типу нормальний? Тільки жінка така?😅
Таракашечка• вчера в 09:01
Залишила сина на вихідні, приїхала забирати - лисий!!!
Доньку не залишала про всяк випадок
Лиса Патрикевна• вчера в 09:02
Ответ дляТаракашечка
Доньку не залишала про всяк випадок
Она парикмахер?
Леопардові панчохи• вчера в 09:03
Ответ дляЛиса Патрикевна
Она парикмахер?
Я думаю, сказала автору того поста, що у нього фігове волосся, нове краще виросте)) це ж класика)
Трільчиха• вчера в 09:04
Виписала свого сина - мого чоловіка, для того щоб її квартиру отримав молодший син, і совість не загризла
Кружите меня,кружите• вчера в 09:04
Ответ дляЛиса Патрикевна
Какой аборт?
Было как, брат женился, она беременная уже была. Они съездили отдыхать в Крым еще, рассмотрел, че за счастье досталось .
Хотел развестись и дать деньги на аборт, я отговаривала, мама тоже… он тогда мне еще в письмах электронных ее кроме как «лахудра» не называл, я ее защищала и просила не делать аборт.
Шло время. Эта особа таки показала свое нутро. Хотя племянники замечательные.
А она… таки лахудра 😂
Таракашечка• вчера в 09:05
Ответ дляЛиса Патрикевна
Она парикмахер?
Ні. Сказала, що жарко йому було.
Лиса Патрикевна• вчера в 09:05
Ответ дляКружите меня,кружите
Какой аборт?
А она… таки лахудра 😂
Да вы все там одной крови. Судя по всему. Брат чмошник по жизни.
Сладко-соленая• вчера в 09:06
Ми купили у її подруги заміський будиночок, дали завдаток, а вона мала на ці гроші оформити всі документи на себе належним чином, решта суми після підписання купівлі-продажу, будиночком ми вже користувалися після завдатку . Свекруха вирішила нас ’виручити’ і радісно повідомляє, що ми вже її подрузі нічого не винні, що вона віддала за нас решту суми, а ми їй можемо повернути гроші, коли схочемо, вона не спішить
Я не можу вам описати, як довго і з якими нервами ми добивалися, щоб та подруга закінчила оформлення документів належним чином і ми підписали таки договір купівлі-продажу. В результаті вишла погана я для всіх, і що подруг взяла розсварила, і що така свиня невдячна за послугу.
І найдосадніше, що свекруха сама по собі дуже добра людина, у нас з нею чудові стосунки, просто так само із добротою вона і дурна, до сих пір не розуміє, що не так.