Да Щас же• сегодня в 00:37

Питання до україномовних

Відчуваєте повагу до російськомовних українців? А якщо це ваші близькі друзі чи родичі? Чи колеги, з якими у вас завжди були чудові стосунки? Я чомусь ні. Хоча сама ще рік тому була російськомовною. Просто не розумію цих відмазок в стилі будови щелепи і іншої маячні. На мій погляд люди просто не хочуть говорити українською, тому видумують різні причини, щоб виправдати своє небажання.
Тема без підтексту. Питання тільки для завжди україномовних і тих, хто перейшов на українську в різний час.
Педиатор_я• сегодня в 00:40
Наконец-то дошло))
Да, между ’не знаю’ и ’не хочу говорить’ огромная разница
Советничаю тут• сегодня в 00:41
Я вже 4 роки україномовна. Триндець як важко. Сни російською, думки російською...
Я не знаю , коли я стану повністю, мабуть ніколи. Наче штучно досі
Говорю відверто• сегодня в 00:42
Ответ дляСоветничаю тут
и ради чего все?
Советничаю тут• сегодня в 00:42
Ответ дляГоворю відверто
и ради чего все?
Заради майбутнього України
18 мнеУЖЕ• сегодня в 00:42
Ні, поваги не маю. Бо нездатність вивчити рідну мову- ознака невисоких здібностей.
P.s.: я вчилася в російській школі.

А взагалі , тема для сварки
Звездолётчица• сегодня в 00:43
Легко, але я переїхала у Львів) не знаю чи було б так легко в іншому місті, де багато російськомовних
БезникаяЯ• сегодня в 00:44
Завжди розмовляла українською, чоловік розмовляв рос але перейшов зі мною на укр майже зразу після весілля, ще задовго до війни. На якій мові розмовляють оточуючі ніколи не помічаю, якщо я їх розумію. Скоріше автоматично сама переходжу на рос, якщо до мене звертаються на рос.
Говорю відверто• сегодня в 00:44
Ответ для18 мнеУЖЕ
P.s.: я вчилася в російській школі.

А взагалі , тема для сварки
Я прекрасно владею украинским, но принципиально на нем не говорю.
Язикувата Хвеська• сегодня в 00:45
Ваши знакомые отмызываются от нежелания говорить на украинском щелепой? Да, троллятина?
Черный Ловелас• сегодня в 00:47
Губки-уточкой• сегодня в 00:47
Ответ для18 мнеУЖЕ
P.s.: я вчилася в російській школі.

А взагалі , тема для сварки
Але ж ви зі своїми високими здібностями, не змогли зроуміти - що таке рідна мова. Рідну мову не вчать примусово, вона є частиною особистості людини, бо вона є рідна.
автор Да Щас же • сегодня в 00:47
Ответ дляСоветничаю тут
Мої сни не мають якоїсь визначеної мови, а думки так, російською. Бо все життя думала й говорила російською. Але ж я не громадянка росії, то чому маю спілкуватись їх мовою? Я себе не змушувала, воно саме собою прийшло, тому не відчуваю дискомфорту.
Засомневаю• сегодня в 00:49
Я не відчуваю поваги до упоротих, туди відносяться лише ті російськомовні які вперто пропагують свою тупу позицію і україномовні які не знають історії, культури, мистецтва України
18 мнеУЖЕ• сегодня в 00:49
Ответ дляГубки-уточкой
Моя рідна мова-українська. А російською мене примусили вчитися, бо я народилася в СРСР
Педиатор_я• сегодня в 00:51
Ответ дляДа Щас же
Сейчас американцы такие, говорящие на английском 🗿🗿🗿
автор Да Щас же • сегодня в 00:51
Ответ для18 мнеУЖЕ
P.s.: я вчилася в російській школі.

А взагалі , тема для сварки
Ні, в сварках я участі не беру. Питання для мене болюче, тому й акцентувала, що лише для україномовних. Думка російськомовних мене не цікавить.
ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 00:51
Украинский прекрасно знаю, но мой родной, язык моих харьковских родителей - русский. Он навсегда моим и останется. Дело не в языке, а в людях. Вот так вот.
За ким я буду?• сегодня в 00:51
Ответ дляДа Щас же
Вы рожать не собираетесь хоть? А то в родзале вместо ’ой лишенько, як жеж боляче’ будете орать по-русски, возможно даже матом. Неудобно получится, стыдно
Карма хамелеона• сегодня в 00:54
Начнем с того, что я украиноязычна.
Принципиально через нагибания переходить не буду. Точнее, мне переходить не нужно, я их оба великолепно знаю, и не только их. Но я не считаю себя 🐏. Есть другие методы, грамотные, но эта шайка с ними не знакома.
А таких как вы , именно вы, с вашей подачей и постановкой, считаю слабыми людьми.
Аноним Советчик• сегодня в 00:52
Ответ дляСоветничаю тут
Ось ця штучність і дратує, відчуваєш себе якоюсь актрисою в ролі, тому з найближчими я все одно російськомовна
Апрель Ивановна• сегодня в 00:53
Моя повага до людей грунтується на людських якостях, а не на тому, на якій мові вони спілкуються. Доречі, мій абсолютно російськомовний чоловік загинув за Україну.
Губки-уточкой• сегодня в 00:55
Ответ для18 мнеУЖЕ
В СССР или в УССР ? В СССР вы могли родиться и в России и в Казахстане. В Украине даже в русскоязычных школах, украинский язык преподавлся тоже. Мало того, уроков русского и украинского языка, как и литературы было поровну. И у вас, также, была возможность учиться в украинской школе.
Апрель Ивановна• сегодня в 00:55
Ответ дляДа Щас же
А говорити українською, коли думки російською це не дискомфорт?
За ким я буду?• сегодня в 00:56
Ответ дляКарма хамелеона
Начнем с того, что я украиноязычна.
Не всем быть сильными, кому-то легче в коленно-локтевую сразу, добровольно. Но как жеж было бы хорошо, если б они стояли молча, не рассказывая остальным, что и им нужно принять искомое положение.
Красота неземная• сегодня в 00:57
Я балакаю суржиком). Чоловік з Луганщини, він і діти на російській в родині. В школі українською, а чоловік на роботі англійською. Так і живемо.
Всюди влазю• сегодня в 00:58
Ответ для18 мнеУЖЕ
P.s.: я вчилася в російській школі.

А взагалі , тема для сварки
Рідна мова це та, на якій батьки з дитиною розмовляли до того, як вона взагалі почала вчитися. Те, що ви описали - це мова країни, де живе людина.
ГонУрова дівка• сегодня в 00:59
Ні,хочу прожити життя свідомою людиною,людина це вчинки,не мова,не національність
18 мнеУЖЕ• сегодня в 00:59
Ответ дляДа Щас же
Ви ж бачите самі , скільки тут прокацапщини або розумово обмежених
Жінка з перцем• сегодня в 01:00
Ответ для18 мнеУЖЕ
P.s.: я вчилася в російській школі.

А взагалі , тема для сварки
Державна мова не завжди є рідною, як і те, що не знають її.
автор Да Щас же • сегодня в 01:01
Ответ дляАпрель Ивановна
Мої співчуття. Мій племінник також загинув. Брат і кум ще захищають нашу країну. Мабуть я не зовсім коректно поставила питання. Прошу вибачити.