Морковку дай• 11 января в 10:19
Что важнее шахматы или англ?
Поменяли расписание, теперь шахматы накладываются на англ. Но ребенку англ не нравится, а шахматы нравятся
И вот, что делать?
Мстящий за Зайца• 11 января в 10:41
Ответ дляМорковку дай
А что вас удивляет? До 5 класса рынок не ставили. Мы ж не в Германии, как вы
Ничего не удивляет.
Тролли на Советчице с каждым днем все тупее и тупее
Морковку дай
• 11 января в 10:41
Ответ дляМстящий за Зайца
Ничего не удивляет.
Ну так развивайтесь и не троллите
Милота• 11 января в 10:42
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну до чого ото ’спортивно математичний’
Щоб не подумали, що спеціалізований англійський. На курси англійської їм ніколи ходити. Тільки шкільна англійська.
Мстящий за Зайца• 11 января в 10:42
Ответ для90x60x90
Я, если честно, первый раз такое слышу... Спортивно-математичний
Ну наверное пани хотела произвести впечатление, в каком крутом классе учится ее подросток. Не абы шо.
Мир Мир Мир!• 11 января в 10:42
Ответ дляМорковку дай
Да он даже школьную программу не тянет. Они с репетитором с нуля начали, вот пишут, что репетитор не перетрудился, может и так, но они очень основательно и медленно все учат, но по детской книжке, то что учат, то знает. Хотя бы как то читает.
Підтримую підхід. Продовжуйте з нею.
Милота• 11 января в 10:44
Ответ для90x60x90
Так теж буває. Клас математичний, але в ньому пів класа спортсменів, що постійно на змаганнях, бо поряд 2 ШОР.
90x60x90• 11 января в 10:45
Ответ дляМилота
Ну так это не спортивно-математический класс,просто математический,а дети посещают секции
Милота• 11 января в 10:46
Ответ дляМстящий за Зайца
Навпаки, що звичайний клас, де купа прогулів за поважною причиною.
Мстящий за Зайца• 11 января в 10:47
Ответ дляМилота
Якщо причина поважна, то вже не прогул
Милота• 11 января в 10:47
Ответ дляМорковку дай
А як у дитини з шахами? Які успіхи? Турніри вже були?
Милота• 11 января в 10:52
Ответ дляМстящий за Зайца
Якщо причина поважна, то вже не прогул
І всі ці коментарії для чого? Щоб ви були праві що підлітки не знають мову навіть з репетиторами? Тільки 5 з 30? То це ви хотіли написати що діти дурні, чи курси погані?
Мстящий за Зайца• 11 января в 10:54
Ответ дляМилота
І не дурні, і не погані, мотивації у дітей нема. Ходять до цих репетиторів, бо батьки так хочуть
Милота• 11 января в 11:02
Ответ дляМстящий за Зайца
А мотивація це тільки бажання зрозуміти мову що дитина чує настільки часто, що це стає незручним її не знати.
Луноликая Вика• 11 января в 11:06
Зі всього, що почитала, то залишила англійську з тим репетитором з яким іде. На коментарі, щодо оцінки не звертайте увагу. Репетитор за 1 семестр не прогоне програму за 4 роки, тому щоб наздогнати хоча б шкільну ще 1-1,5 роки. Бо і шкільна йде вперед, в мого сина 5 клас вже часи пішли, то губиться, але поки без репетитора. Щодо шахів підшукати інший час чи кружок, можливо тимчасово онлайн. Також сподобалось, що репетитор не запихує просто слова в голову, а почала з літер і вимови, бо це основа (до речі в 1 класі наш вчитель так не робив, вчила влітку з сином сама)
І ще у нас в класі також багато з репетиторами, але краще в тих хто почав в 2-3 класі, вони зараз набрали той рівень. У 2-х учнів з початку навчального року, то там оцінки теж 4-5-6, бо готові до уроки за ДЗ, але самостійно не можуть все сприймати, аналізувати і відповідати (аудіювання, письмові відповіді погано).
Инстагра_мерша• 11 января в 11:09
Хм
Це не те, з чого варто обирати. Має бути і англійська, тим більше, якщо довго шукали ’свого’ викладача, і шахи, якщо дитина хоче.
Говорити з викладачем, можливо, вона зможе перенести заняття з англійської або шукати інший кружок по шахах.
Відкушу все що стирчить• 11 января в 11:12
Ищите значит другий формат зайнятий английским. У нас, например, есть английский клуб, который больше похож на клуб по интересам,. Детям там очень нравится, они часто устраивают макеты, английские чаепития, кемпы.
Да, дорого, но очень эффективно и мотивационно
Скокмоно - стокнуно• 11 января в 11:14
Ответ дляШанельКуКу
Если ребенку не нравится англ. Просто поменяйте кружок / курсы по англ. Заодно постройте график чтоб на 2 кружка попадал.
От себя могу порекомендовать например Green Country. Не зашкварно дорого, но уроки интересные. Есть платформа. Есть нейтив спикеры, всякие активности. Они нескучные. Попробуйте
Теж подобається Green Country. От як раз в дитини заняття з носієм зараз онлайн.
Скокмоно - стокнуно• 11 января в 11:19
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну до чого ото ’спортивно математичний’
Ну у порадниць тут діти дуже талановиті одночасно у всіх сферах. Впевнена що після спортивно-математичного ще і в музикалку, і в художку встигають. І всюди розряди, перші місця олімпіад і конкурсів.
Морковку дай
• 11 января в 11:22
Ответ дляИнстагра_мерша
Хм
Тут как раз тема в личностях репетитора и тренера, оба очень хорошо подошли ребенку,
Буду просить двигать англ
Гарнюнька• 11 января в 11:30
Ответ дляМорковку дай
Англ ноль , оценка 4 за семестр. Без репетитора наверное 2 будет
Этого репетитора еле нашли, с которым он в принципе соглашается заниматься
Англ
І не морочте голову викладачу, в неї теж є учні і графік
Мстящий за Зайца• 11 января в 11:31
Ответ дляМилота
Ну то до лампочки ті репетитори, як показує життя.
Милота• 11 января в 11:34
Ответ дляМстящий за Зайца
Репетитор працює тільки коли це тільки кваліфікована допомога дитині, що має потребу структурування знань. А не забивання вільного часу дитини.
Мстящий за Зайца• 11 января в 11:34
Ответ дляМилота
Саме так.
Тому діти й не знають англійської.
Гарнюнька• 11 января в 11:35
Ответ дляМстящий за Зайца
Шо вам там показує життя?
Королева краси• 11 января в 11:35
Ответ дляМорковку дай
Скажу по себе и по своему ребенку - если преподаватель не нравится, дела не будет. Репетитор должен зарождать интерес к предмету. Оставляйте шахматы и ищите другого репетитора английского
Милота• 11 января в 11:37
Ответ дляМорковку дай
Буду просить двигать англ
Шукайте мотивацію для дитини, чому їй потрібно вчити англійську. Мультики на англійській мові. Ігри комп´ютерні де потрібно читати що далі зробити на англійській мові.