Слоник-тоник• вчера в 11:40

Взаимные обиды. У кого-то есть совет как выйти из этого?

когда оба не слышат друг друга из-за обид накопивщихся каждый ощущает себя униженным.и пострадавшим. Есть ли способ решить это?
когда все ранены. Или только расставание?
Апрель Ивановна• вчера в 11:40
Полюбить себя. Остальное как сложится - так и сложится.
Скляна миша• вчера в 11:41
Проговорити. Та екологічно вийти з таких відносин.
Засомневаю• вчера в 11:42
Для этого нужен очень высокий уровень осознанности
Триндю-бриндю• вчера в 11:42
Собираюсь разводиться. Не нашла способа даже просто нормально поговорить все переходит в крик.
Играю_на_кларнете• вчера в 11:43
У нас так, проговорили, пробуємо ще раз, не знаю чи щось вийде... Але краще спробувати..
Пишна молодиця• вчера в 11:44
В принципі можливо. Але важко.
Можливо для цього потрібно дистанціюватись.
Потрібно зрозуміти - а що партнер відчуває в цей момент?

Я розійшлась з чоловіком ну бо взагалі триндець!

А коли пожила окремо. Зрозуміла що той триндець створила я своїми рученьками.
А чоловік ще й не погано тримався
Sgreen• вчера в 11:44
Говоріть один з одним, дослухайтеся. Не забувайте про свій ментальний стан
Яичница с беконом• вчера в 11:46
попросить прощения самой первой и посмотреть что будет
тянитолкайка• вчера в 11:50
Треба в першу чергу працювати над собою, розбиратись зі своїми ’тараканами’. Можна сходити до сімейного психотерапевта, але все-одно паралельно кожен повинен буде консультуватись у психотерапевта окремо (не в сімейного, а в інших).
Налитое яблочко• вчера в 11:52
Наверное, только расход.
Дело времени.
Сейчас в похожей ситуации, 7 день, как решили прекращать отношения. Обиды взаимны, любовь/ привязанность крепкая, оба страдаем. Но получается, обижаться легче, чем менять что-то. Никто не готов уступать. Главный вопрос- принципиальный.
Скляна миша• вчера в 11:52
Ответ дляЗасомневаю
Так. Хоча б тому, що дорослі в принципі не мають ображатися. Це суто дитяча поведінка.
Налитое яблочко• вчера в 11:54
Ответ дляСкляна миша
Цікаво, так по-сучасному.
Ви довіряли, вас зрадили. Образливо не буде? Так, злість, сум, розчарування, але і відчуття - ’а як так?!’ теж буде.
Скляна миша• вчера в 12:01
Ответ дляНалитое яблочко
Цікаво, так по-сучасному.
Теж інфантильна позиція. Що значить довіряти? Дорослий має знає, кому якою мірою довіряти і продумувати варіанти, чим це може обернутися. Тому що жива людина - це не константа, життя воно в динамиці. Навіть мама може стати слабкою на розум і вчудити «зраду».
Це ж і робить людину власне зрілою. Без такого підходу це «а як так?» лупцюватиме вам по голові щодня.
тянитолкайка• вчера в 12:10
Ответ дляСкляна миша
Де ви такого начитались/наслухались? Єдине, що ви правильно написали - це те, що людина жива, а це означає, що вона може відчувати будь-які емоції, і це абсолютно нормально. Доросла людина має розвивати емоційний інтелект - вміти розпізнавати свої емоції, і старатись екологічно проживати їх. Якщо людина не відчуває емоцій, нічого хорошого в цьому немає, це може бути ознакою апатії, алекситимії або навіть депресії.
Їжак в панчохах• вчера в 12:17
В моем случае никак. Слишком много обид он мне причинил.
Закусенец• вчера в 12:19
Отбросить обиды и честно ответить себе на вопрос счастливы ли вы вместе? И тоже самое должен проделать партнер. И все решится само собой либо так и будете кататься на качелях в сомнениях. Все просто, главное быть честным с собой и друг другом.
З бісиками• вчера в 12:27
Ответ дляНалитое яблочко
Наверное, только расход.
Дело времени.
Зря
Квітка папороті• вчера в 12:30
Сначала самой переварить обиды, взвесить все за и против, по принципу вам важнее ваше эго или ваша пара? Пожалеть друг друга, переключиться на заботу, вопросы о нем, выслушать просто, как он видит ситуацию , сказать как вам дороги ваши отношения и как вы хотите все наладить. Пойти навстречу друг другу, договориться о конкретных взаимных шагах
ША! я прийшла!• вчера в 12:51
Снова мужик с племянниками?)
автор Слоник-тоник • вчера в 15:05
Ответ дляЗакусенец
а что это даст? ну счастливы
а куда деть обиды?