Да Щас же• 12 января в 00:37
Питання до україномовних
Відчуваєте повагу до російськомовних українців? А якщо це ваші близькі друзі чи родичі? Чи колеги, з якими у вас завжди були чудові стосунки? Я чомусь ні. Хоча сама ще рік тому була російськомовною. Просто не розумію цих відмазок в стилі будови щелепи і іншої маячні. На мій погляд люди просто не хочуть говорити українською, тому видумують різні причини, щоб виправдати своє небажання.
Тема без підтексту. Питання тільки для завжди україномовних і тих, хто перейшов на українську в різний час.
Цвіпканя• 12 января в 04:42
Ответ дляМао_Мяо
Я вас не понимаю
тем кто не понимае, почему мова важнее человечности - не дано понять этот поток сознания.)
Та легко!• 12 января в 04:43
Ответ дляЦвіпканя
так олигарх в вышиванке и на мове балакает. У него правильная челюсть - к нему негатива нет, судя по теме. Главное на мове и в вышиванке, а что бандит или ворует - это не важно - мова понад усе!.
Ага. А еще никто не рискнет. Куда проще под анонимом советчиц оскорблять и пакости всяческие писать, уткнувшись в теплое одеялко )
Прагматик флегма• 12 января в 04:43
Ответ дляМао_Мяо
Шо мне аргументировать? Чи то я не бачила русскоязычных воинов или полиции? Я живу в збд
Давайте,ставьте сами себе лайки. А я спать)
Зеля с дерьмаком тоже на руском говорят. А вы думали на каковском?😂
Попвильно ви підмітили!
Бо пост 120 говорить протилежне-крадуть лише ті,що розмовляють українською.
Психологічка• 12 января в 04:45
Ответ дляЦвіпканя
Так пу язиком 🚀🚀🚀🚀в Україну запускає . І вам норм . Язик понад усе .
Косоворотку придбали ?
Та легко!• 12 января в 04:45
Ответ дляЛичко Невеличке
ГОСПОДИ! ДАЙ ЦИМ ЛЮДЯМ РОЗУМУ!
Да. Я бы делала такую пометку над каждой подобной темой. Крупными буквами. Сверху. И чтоб она автоматически цеплялась при создании темы
Психологічка• 12 января в 04:48
Ответ дляМао_Мяо
А як малороси можуть розмовляти ? Тільки язиком . Воно ж глузувало з усього , українського .
Пс відповідь на моє запитання буде ?
Репетиторша• 12 января в 05:37
Ответ дляДа Щас же
Ні, в сварках я участі не беру. Питання для мене болюче, тому й акцентувала, що лише для україномовних. Думка російськомовних мене не цікавить.
ой,ви краща ніж російськомовні))
не треба зверхньо дивитися на людей з іншими поглядами на це питання.
Репетиторша• 12 января в 05:40
Ответ дляКарма хамелеона
Начнем с того, что я украиноязычна.
Принципиально через нагибания переходить не буду. Точнее, мне переходить не нужно, я их оба великолепно знаю, и не только их. Но я не считаю себя 🐏. Есть другие методы, грамотные, но эта шайка с ними не знакома.
А таких как вы , именно вы, с вашей подачей и постановкой, считаю слабыми людьми.
Удалено администрацией...
Репетиторша• 12 января в 05:43
Ответ дляДа Щас же
Мої співчуття. Мій племінник також загинув. Брат і кум ще захищають нашу країну. Мабуть я не зовсім коректно поставила питання. Прошу вибачити.
племянник то не так как сын.пятая вода на киселе.
так что представьте что погибла ваша единственная дочь.
Репетиторша• 12 января в 05:45
Ответ дляРву и мечу
Я капец какая украиномовная. Украинская школа, все олимпиады мои, стихи писала на украинском, которые даже печатали!
Но благодаря вам и вам подобным теперь говорю только на русском, чтоб максимально дистанцироваться от мовнюков любого масштаба.
Хотя украинский люблю по-прежнему, может, вернется его время…
респект.
это и моя позиция.
Репетиторша• 12 января в 05:47
Ответ дляПсихологічка
А чому ви людей , які розмовляють українською, мовнюками обзиваєте ?
Удалено администрацией...
Бабуся Бетман• 12 января в 06:17
Ответ дляМайская киска
Давайте краще про Різдво 😁
Вже до Водохреща треба готуватись
Репетиторша• 12 января в 06:23
Ответ дляПсихологічка
Косоворотку придбали ?
а вы мужа уже нарядили в шаровары?
дамаАмстердама• 12 января в 06:33
У мене нема російськомовних родичів і знайомих, в роду нема росіян і на раші рідні нема, всі вільно спілкуються українською, але чудово знають російську. Навчання в російських школах 30 років тому - це не причина не знати мову. Розмовляти російською сьогодні - це особистий вибір людини, очевидно, росія їй дуже близька
ПушАпница• 12 января в 06:54
Ну я можу відчувати повагу за їхні дії якісь, чи просто до людини як до особистості.
До чого тут їхня російськомовність - не дуже зрозуміла.
Мене тішить як більшість моїх співрозмовників у діалозі зі мною переходять на українську ну хоча б парою фраз)
Так склалося ще з тих часів, коли я лише переходила, багато років тому.
Дійсно дуже приємно.
Синиця у спідниці• 12 января в 06:59
Вдома ми завжди розмовляли українською, але якщо співрозмовник говорив російською, я автоматично переходила на російську. Зараз теж так, але в основному це лишилось на роботі, бо оточуючі поза роботою, майже всі спілкуються українською. Тому тепер мені значно важче підібрати російські слова.
маринабаранова• 12 января в 07:05
От цих, ’нових україномовних’ - просто вивертає, оце блюзнірство, оця робота на публіку! Я просто ненавиджу - оце ’ліцемєріє’). Зайдіть - куди завгодно: магазин, контору, державну установу: весь персонал, між собою, спіскується на русском. А тільки, угледівши вас - тумблєр миттєво переключається: добрий день, чого бажаєте, зараз, зачекайте, будь ласка...
Тобто - ніхто нікуди не переходить. Просто люди, на роботі - роблять те, що від них вимагають. І ніхто не париться)))
А якщо, хтось - вирішив стати україномовним на всі 100%: вдома, з родичами, друзями - то це приватна справа кожного. На здоров’я, як кажуть!
Що до мене - я двомовна від народження, розмовляю мовою співбесідника. Навіть сама не помічаю, як переходжу з мови на русский язык. Для мене - це норма життя, мены так комфортно.
Бо це - не чемно: принципово комусь нав’зувати своє)
Гадаю_По_шнуркам• 12 января в 07:13
Я ніяк не відношусь, бо бачила таке з дитинства - у нас була україномовна родина, а жили ми на півдні, і навкруги всі говорили російською.
Алк зараз україномовні мені якось ближче.
Невгамовна• 12 января в 07:28
Ответ дляСоветничаю тут
Я вже 4 роки україномовна. Триндець як важко. Сни російською, думки російською...
Я не знаю , коли я стану повністю, мабуть ніколи. Наче штучно досі
Ответьте себе на вопрос «зачем мне это?»
Невгамовна• 12 января в 07:29
Ответ дляСоветничаю тут
Заради майбутнього України
Вспоминается сразу сцена из известного фильма, где они смеясь обсуждают как засрут населению мозги «мовным срачом». Поздравляю, вы в игре)
Я пані прохана...• 12 января в 07:31
Ответ дляГоворю відверто
Я прекрасно владею украинским, но принципиально на нем не говорю.
А после таких тем тем более. Принуждения и оскорбления еще никому ’поваги’ не добавили.
МЕСТО_Встречи• 12 января в 07:35
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, поваги не маю. Бо нездатність вивчити рідну мову- ознака невисоких здібностей.
P.s.: я вчилася в російській школі.
А взагалі , тема для сварки
P.s.: я вчилася в російській школі.
А взагалі , тема для сварки
А чого ви вирішили , що вона рідна? Для моєї тітки рідна грузинська, приїхала в Україну вона в 18, має громадянство України І наша вимова для неї дуже важка.
ПушАпница• 12 января в 07:35
Ответ длямаринабаранова
А що поганого що люди розмовляють двома мовами? З чогось треба починати, чи на вашу думку це за помахом чарівної палички відбувається, миттєво?
Так і виглядає процес перехода суспільства, ніц страшного не бачу.
Голена блондинка• 12 января в 07:35
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я жила в военном городке, где большинство семей были из россии, каждый год состав нашего класса менялся, украинских школ в городе было мало и далеко от дома. Украинский я в школе изучала, но это было на уровне факультатива. Большинство русских одноклассников были освобождены, из 40 учеников, человек до 15 посещали те уроки.Ну, а учитель на уроках не утруждал себя особо, мы занимались, кто чем желал. Ну, и, кроме того, все предметы были на русском.
У меня все предметы тоже были на русском, но были уроки и украинского языка и литературы. Украинский я знаю и если нужно разговариваю без особого труда. Мой сын в 9 классе все на украинском - на украинском не разговаривает, не может, только термины вставляет на украинском вместо русского. Так что школа еще с украинским не показатель вообще. И замечу, что в классе только один украиноязычный ребенок
Пригаю-цибаю• 12 января в 07:46
Ответ дляГоворю відверто
Тип паче, про яку повагу може бути мова
НетЕщеНаверное• 12 января в 07:47
Ответ дляСоветничаю тут
У мене немає ні снів ні думок російською,але я і російську мову чую дуже рідко,часто іноземну,контент дивлюся україномовний або англомовний. Коли вчила англійську то навіть сама з собою англійською розмовляла. У вас просто слабке оточення мовою.
Элька-Карамелька• 12 января в 07:47
Повагу щодо мови я можу відчувати до тих, хто зміг вивчити чи намагається говорити. Російськомовних можу поважати за інше. В мене племінник російськомовний - ветеран, командир підрозділу, я його не за мову поважаю..
НетЕщеНаверное• 12 января в 07:49
Я відчуваю ’здивування’. Ну і люди не просто не хочуть говорити українською,вони не хочуть бути українцями,бо їм всеодно ким бути,аби спокійно жити. Це якщо вже честно.
Тарабарщина• 12 января в 07:59
Ответ дляРву и мечу
Полностью согласна