Люблю пиво• 11 января в 11:50
Як припинити віддавати свою енергію людині, якій байдуже на мене?
Колись я, мабуть, посміялась би з такого. Та зараз уже мені не весело. Прожили з чоловіком 10 років разом, ну в останні роки вже все було дуже погано, він вже навіть не намагався приховати своєї не любові до мене. Дитина любила його дуже і любить. Але я не потрібна йому, тільки дитина треба. Він у мене в голові 24/7. Навіть коли щось роблю. Це не ок і я це розумію. Я вже думала чи пороблено чи що. У нас триває процес рощлучнння, а я далі на щось собі там надіюсь. Хоча я розумію що він вже ніколи мене не покохає як раніше хоч би що я з собою не робила.
Замість думати про нього мені давно треба зайнятись собою, бо волосся вилізло, вага 20 зайвих кілограм, з шлунком біда…. А я нічого але про нього думаю. І я віддаю таким чином свою енергію йому . В нього і заробіток в плюсах, і з родиною все ок а в мене гірше і гірше з усім. Як припинити цей процес? Бо колись було навпаки все.
Я Головна• 11 января в 13:24
Ответ дляКалинові вуста
Чекайте треба знайти опору. Хай буде спочатку така
Твк, ви праві.
Огірок та Помідорчик• 11 января в 13:33
Ответ дляЛюблю пиво
Колись я була гарною. У мене фігура груша, але я була худа то така талія була. Ух.
На нього байдуже. Я була щаслива, красива. І ніхто в моїй голові так не сидів.
Потім різко щось змінилось. Просто в однин момент.
Ну,то хто вас розгодував крім вас самих,да ще на 20 кг.Рот на замок,в зал і на роботу.Не буде коли вгору глянути.Я розлучилася,то чого це в розпач впадати,життя не закінчується.2-є дітей,маю відповідальність і зобовʼязання,вся в милі.