Люблю пиво• 11 января в 11:50

Як припинити віддавати свою енергію людині, якій байдуже на мене?

Колись я, мабуть, посміялась би з такого. Та зараз уже мені не весело. Прожили з чоловіком 10 років разом, ну в останні роки вже все було дуже погано, він вже навіть не намагався приховати своєї не любові до мене. Дитина любила його дуже і любить. Але я не потрібна йому, тільки дитина треба. Він у мене в голові 24/7. Навіть коли щось роблю. Це не ок і я це розумію. Я вже думала чи пороблено чи що. У нас триває процес рощлучнння, а я далі на щось собі там надіюсь. Хоча я розумію що він вже ніколи мене не покохає як раніше хоч би що я з собою не робила.
Замість думати про нього мені давно треба зайнятись собою, бо волосся вилізло, вага 20 зайвих кілограм, з шлунком біда…. А я нічого але про нього думаю. І я віддаю таким чином свою енергію йому . В нього і заробіток в плюсах, і з родиною все ок а в мене гірше і гірше з усім. Як припинити цей процес? Бо колись було навпаки все.
Пані з калабані• 11 января в 11:52
Мене фраза про було навпаки зацікавила. Модна детальніше?
Я Головна• 11 января в 11:54
Це дуже складний стан. Самому з нього можна виходити роками, а іноді й ніколи. Шукайте підтримку - йдіть на психотерапію. Вам потрібно працювати з мисленням, травмами, страхами.
автор Люблю пиво • 11 января в 11:53
Ответ дляПані з калабані
Колись я була гарною. У мене фігура груша, але я була худа то така талія була. Ух.
На нього байдуже. Я була щаслива, красива. І ніхто в моїй голові так не сидів.
Потім різко щось змінилось. Просто в однин момент.
автор Люблю пиво • 11 января в 11:54
Ответ дляЯ Головна
Я вже думала треба почати молитись Богу і просити спасіння.
Це вже не смішно.
100pudov• 11 января в 11:55
У меня так было , пока полностью не выгорела ничего не помогло. Любила очень, потом ненавидела, и только после этого стало пофиг на него и на всех остальных мужиков.
Я Головна• 11 января в 11:55
Ответ дляЛюблю пиво
Це вже не смішно.
Та ні ) бог тут ні до чого. Вам потрібно усвідомити, що спричиняє таку залежність і пропрацювати це.
Катастрофа• 11 января в 11:55
Ответ дляЛюблю пиво
Финансово зависите?
В рот не ложи• 11 января в 11:56
Автор. Ну ось цю ізотеричну байду викиньте з голови.
Ніяку енергію ви не віддаєте.
У вас зараз важкий емоційний період.
Вам хочеться в один момент стати гарною похудівшою з класним заробітком. Напевно! Для того щоб він пожалкував що пішов. Але..
Sgreen• 11 января в 11:58
Це складний стан. Своєрідна криза у стосунках. З плюсів: ви бачите проблеми і хочете їх вирішувати. Питання до вашого чоловіка, чи цінує він вас і готовий щось робити для цих стосунків і для сім´ї?
Його відмазка - любов до дитини, нікого не врятує. Ви маєте зібрати сили і зайнятися собою. Перегляньте ваші фінансові можливості, професійні. Що якщо справа дійде до розлучення, ви б могли собі і дитині забезпечити базу на перший час. Обов´язково приділіть увагу здоров´ю.
БезВзяток• 11 января в 11:58
Яку енергію ви йому віддаєте?
Не можна отримати енергію від людини, від якої тошнить, тим більше такої дрімучої.
Займіться освітою хоча б.
Або вагою.
Пані з калабані• 11 января в 11:58
Ответ дляЛюблю пиво
У вас тараканів дуже багато, тут тьоті з форуму не допоможуть. Якщо ви зараз раптом станете стрункою і красивою, то будете щаслива?
В рот не ложи• 11 января в 11:59
Вам потрібно переключити увагу з чоловіка на себе. Це добре що ви розлучаєтесь. Буде крапка. Точка відліку.
Тепер розказую.
Буде важко, будуть емоційні хвилі , це все нормально. Ці хвилі будуть легшими раз за разом.
Не картайте себе за відкати.
Тепер саме цікаве. Відновлення себе.
У вас виснаження нервової системи тому навіть не намагайтесь записатись в спортзал, басейн і на курси макраме. Ви зірветеся і впадете в ще більшу яму...
Вам телефонограмма• 11 января в 12:02
Ответ дляЛюблю пиво
Це вже не смішно.
к психологу идите.
она из моей сестры за 3 месяца сделала человека, и процесс продолжился и дальше, сейчас не раз в неделю, а два раза в месяц.
она совершенно иначе смотрит на жизнь уже, взяла себя в руки и пошла на спорт. на 30 кг похудела. про бывшего- только изумляется своей же тупости. но да, не могла выбраться.
Вам телефонограмма• 11 января в 12:03
Ответ дляSgreen
любовь закончится с разводом. ну или с новой любовью. сколько уже такого было тут обговорено
Sgreen• 11 января в 12:04
Ответ дляВам телефонограмма
Це так. Але автор пише, що наче хоче врятувати шлюб. Не знаю що рятувати. Окрім себе самої і дитини
Вам телефонограмма• 11 января в 12:05
Ответ дляSgreen
та она пишет, что они в разводе, а она против. непонятно кнш почему против, и что там действительно спасать- то
В рот не ложи• 11 января в 12:06
План на півроку! Приблизьно такий.
Сон! - лягайте спати до 23.00
Їжа - легка, збалансована в межах потрібних калорій.
Тепер відновлення. Малесенькими! Мікрокроками.
Йога з ютуб 10-15 хвилин. Але щоранку.
Прямо заведіть собі щоденник.
Прогулянка 30 хвилин ( знаю лінь і не хочеться)
Книжка ( 15-30 хвилин) можливо ви навіть не запам´ятаєте прочитане.
1 дія для зовнішності - маска для обличчя, скраб для тіла.
Інформаційна тиша. Думки напевно наплмваґть ввечері перед сном та вранці. Блокуйте ці думки. Дозволяйте думати про чоловіка в проміжок між 12.00-13.00.
Коли відчуєте що все що ви робите стало частиною життя.
Додавайте навантажень.
До йоги - силові вправи ( можна вдома)
До прогулянок - зустріч з подругою на каву
До читання - більше часу і більше серйозної літератури.
Повірте за півроку ви станете просто крутою пані
вентиляторная• 11 января в 12:08
Снизить важность
Sgreen• 11 января в 12:09
Ответ дляВам телефонограмма
А, так вже розлучені? Бо по тексту я зрозуміла, наче лише збираються
Вам телефонограмма• 11 января в 12:11
Ответ дляSgreen
разводятся. ну хз какая стадия
Птица Говоруша• 11 января в 12:13
Ответ дляЛюблю пиво
Це вже не смішно.
Не смішно так примітивно тролити
Sgreen• 11 января в 12:15
Ответ дляВам телефонограмма
разводятся. ну хз какая стадия
Зрозуміло. Значить треба починати нове життя. Навіщо горювати за тим, що дістало за стільки років? Не розумію
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 января в 12:23
Первое заняться собой, зал, диета, хобби, любить себя как ребенка, радовать каждой мелочью. Ничего при этом не пытаться делать с мыслями о муже, они сами вытеснятся
Второе, потеряйте его, буквально представьте ситуацию что его нет, не существует, вы же продолжали бы жить при этом, правильно? Вот и живите
Третье, это сложнее. По вашей риторике вы с ним соревнуетесь, у кого больше заработок, у кого лучше в семье и тд. Сюда же ваши воспоминания о том, как вам было хорошо в молодости, когда было на него по фиг. Тут вопрос о зрелом партнёрстве, о границах, о способности взаимодействовать на равных, радоваться за партнёра. Возможно вам необходимо доминировать для вашей уверенности и внутреннего комфорта? это соперничество у вас первичное, или оно появилось как реакция на охлаждение мужа?
Калинові вуста• 11 января в 12:36
Ответ дляЛюблю пиво
Це вже не смішно.
Хай так. Живете у Вас багато храмів де можна побути на службі?
Калинові вуста• 11 января в 12:37
Ответ дляЯ Головна
Чекайте треба знайти опору. Хай буде спочатку така
120-120-120 (не худею)• 11 января в 12:52
я вірю тільки в клин клином. зверніть увагу на когось. так і мотивація з´явиться, і схуднете, і думки переключаться.
Я не чарівниця вам• 11 января в 13:13
Автор,я не верила в хрень, пока не зашла к соседу, у меня были ключи ( на случай какой то )норм мужик,
а потом у него увидела фото , какой -то обряд остатки
и фото барышни, теперь они мои оба соседи..пара странная, она часто говорит как приклеена

мужики тоже балуются
Піна• 11 января в 13:16
У мене була дещо інша ситуація, але розлучення це теж втрата. Так от із свого досвіду раджу:
1. Поставте крапку для себе, все скінчено і це треба прийняти і пережити.
2. Скоротіть спілкування до необхідного мінімуму, якщо виїзав з квартири- повикидайте його речі і все що нагадує.
3. Читайте з цієї теми літературу, дивіться відео на ютьюбі.
4. Якщо немає на психолога коштів, пишіть щоденник, виписуйте свох почуття, думки, спілкуйтесь з подругами.
5. Найкраще що ми робимо в дитті, ми робимо для себе самі. Сходіть на концерт, про який мріяли, в театр, музика та мистецтво рятують!
6. Обов´язково підключайте спортивну активніть, щоб знизити рівень стресу та напруги, біг, йога, вело, будь-що!
7. Згадайте про свох мрії - я в минулому році зробіла дві речі, про які мріяла - поїзала до моря і ще спробувала падлінг.
8. Рятуйте себе, маленьку дівчинку в собі, жалійте себе, дбайте про цю внутрішню дитину, маленькими кроками йдіть до внутрішнього сцілення, бо все це виливається на даль в хвороби, стрес від минулого року дався взнаки і виросли мої міоми, тепер треба лягати на операцію...
автор Люблю пиво • 11 января в 13:16
Ответ дляЯ не чарівниця вам

мужики тоже балуются
Та я вірю і знаю… просто щоб аж так заклинило то триндець
Я не чарівниця вам• 11 января в 13:19
Ответ дляЛюблю пиво
Ну мне его жена тоже говорит заклинило, и она как неживая эмоционально с ним
когда развлечение без него нормальная чика , но как он рядом, ее как выключает