Айпишница• 11 января в 13:32
Самые странные отравления в вашей жизни
Знаете, вот смотря на окружающих постоянно удивляюсь.
Как вообще можно отравиться например плавленым сырком или шоколадкой.
Всегда такое удивляло.
А у вас был такой продукт - причина отравления на который вы бы никогда и не подумали что именно он станет причиной?
Всегда такое удивляло.
Балаболка• 11 января в 14:14
Ответ дляПолБатона
При чем тут аллергия? У отравления и аллергии совсем разные симптомы
Не всегда, возможны варианты
Ооо, моя болюча тема((
Із останніх трешових разів: чоловік зрадів, що знайшов українські яйця, купив цілий лоток. Я приготувала деруни, але яйце було тріснуте, думала, як завжди пронесе. Слава усім богам, що син не захотів їх їсти. За дві години такі спазми були, що викликали швидку та поїхали в лікарню. Амебіоз, три дні лежала в лікарні, капали 2 види антибіотиків та знеболювальне, пронос увесь час був. Робили і КТ з контрастом, бо ці амеби швидко потрапляють в печінку і знищують її.
Такі болі були, що це вперше так сильно схватило. Потім місяць була на дієті, відновлювала кишківник.
Тепер і десятому переказую, що надбиті яйця одразу у відро і ті, що поруч з ними стоять теж.
Хоча і свекруха, і моя бабуся частенько купували биті яйця на базарі і ніфіга, а тут таке.
Лікар казав, що на тиждень потрапляє 3-5 чоловік із такім діагнозом або сальмонельозом((
Ответ дляТак точно!
Моя мама терапевт, отравление молочкой и кисломолочкой из супермаркета достаточно частое явление, при этом сроки годности и по вкусу может быть все идеально. А насчет массы мужа - моя подруга недавно до скорой и госпитализации отравилась, при этом муж ел абсолютно то же самое, но на вес подруги доза оказалась критической, а муж стоял и не мог понять как такое могло произойти, он у нее тоже нежный.
Вот как бывает...скорее всего значит.
Просто молоко, оно ж скисает, а не плесневеет. Поэтому и сомнения у меня возникли.
Муж при этом нежный на сочетание продуктов. Я могу что угодно есть, а он пол дня на унитазе потом будет
Не вмію заміряти• 11 января в 14:19
Меня после операции полосной выписали домой. Мама мне купила детский творожок. Я съела буквально пару ложек. Было такое жуткое отравление, что думала я возле унитаза и помру. Меня срочно обратно приняли в больницу под наблюдение, так как боялись, что швы разойдутся. Там сразу капельницы. Мама этот же творожок доела-ей ничего не было. Как везли обратно в больницу я уже не помню.
Злива інформації• 11 января в 14:26
Ответ дляМerida
Просто из магазина. Обычное. Не просроченное. Пили все. Врач когда спрашивала, чио ела-пила, говорит - о, молоко. Так и записала в выписке
Мог быть ротавирус.
Ответ дляtereska
Ооо, моя болюча тема((
У меня сын в 11 месяцев заработал сальмонолез от детского питания
КохайтесьЧорнобровi• 11 января в 14:29
Ответ дляМerida
А еще был арахис в банках, лет 20 назад продавался. Сейчас уже думаю, что поджелудку сорвала, а тогда решила, что отравилась.
Арахис очень плохо влияет на поджелудочную, это правда
КохайтесьЧорнобровi• 11 января в 14:30
Ответ дляАйпишница
Вы абсолютно правы. Но там человек может легко съесть ведро жирного Оливье, запить водкой холодной, закусить колбасой и никаких проблем не будет) всю жизнь так.
А вот кусок шоколадки подкосил. Приче после этого случая никаких проблем в течении многих лет жизни не было.
А человек за сутки съел только кусок шоколадки, поэтому больше и подумать не на что?
Напомнило анекдот про выпил литр водки и отравился ириской
Ответ дляМerida
Як жаль((( Це дуже боляче, а такі малесенькі дітки дуже тяжко переносять кишкові хвороби.
У нас відкликали по всім еміратам деякі види дитячого харчування Нестле, весь час вони зі своїми нюансами.
Ответ дляtereska
Я не знаю как мы пережили это. Прд капельницами 8 суток. Ужас. И потом очень долго отходил от этого всего.
Да, а сейсас ботулизм нашли в одной тз самых дорогих смесей. Это вообще...
Я супер-пупер• 11 января в 14:34
Ответ дляАйпишница
Сроки в норме. Эти люди абсолютно здоровы. Поэтому и странно.
Старанно, что вы так осведомлены о состоянии здоровья других людей. Иногда люди сами не знают, что к них есть проблемы, пока не случится обострение.
Моя однокурсница впала в кому, прямо на перемене. Это была инсулиновпя кома. Но не мать кидалась на врачей, и кричала что они бездари,что никакого диабета у ее дочери нет.
А вы тут рассказываете, что проверяли сроки их продуктов, и обследовали этих людей до кончиков волос (абсолютно здоровы)
КохайтесьЧорнобровi• 11 января в 14:38
Ответ дляПолБатона
Та какой яд.все упакованное было.
При производстве
Злива інформації• 11 января в 14:41
Колись поїла десерт ,якій моїй сусідці по кімнаті привезли її батьки з села. ( Десерт з молочних продуктів,везли в холодну пору року, на смак був нормальний). Поїли вп´ятьох. Одній самій худенькій стало пагано одразу, було у нас пара таблеток активованого вугілля, це її врятувало. Мені і ще 2-м дівчатам стало пагано вночі, температура 40, блювання, нудота,страшенно болів живіт, викликали швидку. Якщо це було б не масове отруєння, то подумали б на апендицит, ставили крапельниці нам. Потім ще тиждень були дуже слабкі,нічого майже не могли їсти. Лікарі з швидкої тоді нас дуже уважно розпитували, що їли ,що пили , і прийшли висновку, що саме той молочний десерт. Ну і на молочку я дивитись не могла ще. довго. А одній дівчині було нормально, хоч з´їла вона ,як і всі. В неї просто дуже міцний організм. Її тільки трошки понудило.
Тому коли мені гінеколог казала, щоб я під час вагітності ні в якому разі не їла домашні молочні продукти, я розуміла, які дійсно могли б бути наслідки.
КохайтесьЧорнобровi• 11 января в 14:41
Ответ дляfreedom_2015
від спрею хлорофіліпт ,найгірше отруєння
Отруення или реакция? У меня была на него сильная аллергия
Успокойся_Успокойся• 11 января в 14:43
Оселедець. Один з шматочків сильно гірчив. Подумала, що то через приправи, але отримала опіки ротової порожнини, горла і стравоходу. Близько півроку не могла ні говорити нормально, ні їсти.
Протермінований шоколад. Просто декілька днів нудило і живіт болів.
Більше ніяких ’дивних’ отруєнь не пам´ятаю. Хіба що суп, який здавався нормальним, коли їла холодним, а потім, коли поставила гріти мамі, то пішов прокисший запах. Але тут обійшлося без наслідків, бо одразу випила активоване вугілля.
Скляна миша• 11 января в 14:45
було отруєння авокадо, не гнилим, не пліснявим, трошки перестиглим, ледве оклигала
Белая котичка• 11 января в 14:47
Ответ дляМerida
Так и не придумали. Я никогда не ем сомнительные продукты. У меня чисто на кухне, я мою руки и тд. Желчного к тому моменту у меня уже не было. Приступ поджелудочной не прошёл бы вот так легко. Не знаю. В молоко не верю. Муж у меня нежный в этом плане. Но ему все ок, а молоко в кофе он пил со мной. И кофе мы пили утром, а рвота фонтаном началась во сне, в 12 ночи
У меня такое в Карпатах было, думаю вирусное, потом многие болели, но симптомы другие.
Розвідка Маші• 11 января в 14:59
Чимось незвичним - жодного разу. Я зазвичай взагалі не можу зрозуміти чим отруїлася. Бо тим що їсться ’окремо’ типу шоколадка, чи сирок з кавою, чи суші, чи покупна піца - не труїлася, а коли наприклад нормально пообідала ще й чаю попила з чимось а увечері відчула термінове бажання бігти на зустріч до ’білого друга’ - то фіг його знає що саме підкосило.
Анонимус Я• 11 января в 15:21
Ответ дляТак точно!
Мороженное. До потери сознания и судорог.
Мороженое лимонное , ела и мне показалось что оно с киловатим привкусом ну думаю лимонное ж , меня рвало тем лимоном и привкус дня два этот стоял , углем отделалась , и помню кофе в италии тоже показалось странным запах молока , таже история но уголь спас 😄
Нехай щастить• 11 января в 15:29
В дитинстві отруїлася горохом, більше не їм його. Декілька років назад влітку випила фільтровану воду з крану, температура під 40, місяць відновлювалась, запам´ятала на все життя, тепер воду купую тільки в баклажках.
Айпишница
• 11 января в 19:15
Ответ дляНехай щастить
Ничего себе. Даже от фильтрованной. Страшно представить что там за качество
Ответ дляМerida
Подскажите, пожалуйста, в какой именно сейчас нашли? А то я регулярно покупаю смесь Нестле....