Айболитная• 11 января в 20:43

Что лучше 10 дней но в отеле или месяц в апартах?

10 дней в Салоу с питанием завтрак ужин 3500 евро, либо месяц в хорошей квартире Ла Пинеда, 2300 евро, плюс остаток на питание и развлечения. Что бы выбрали вы?
Коплю на груди• 11 января в 22:33
Ответ дляKhmelnichanka
Про 30 днів на олл писала я, а не автор. Як про мрію :). Автор якраз вагається між 10-ма днями на « майже все включено - НВ) і місяцем не «на все включено» )))).
А взагалі - всі ми різні.
Всі різні, знодна)
Латексне альтер ЕГО• 11 января в 22:36
Ответ дляКоплю на груди
Ніколи не розуміла цього відпочинку на «все включено».
Для чого взагалі кудись їхати тоді.
Боки віджерати можна і вдома.

Сидиш закритий в тих прийомах їжі.
За 7 -10 днів перепробував все.
На 11 день вже нудить від кухні.
Але ж за все заплачено
вы реально в отеле только жрали?
Коплю на груди• 12 января в 00:07
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
вы реально в отеле только жрали?
Це не моя тема. Я не їжджу на такий відпочинок.
Їздила ще до народження дитини
Це нудьга страшна.

Але якщо вам 60+
Або ви багатодітна мама в декреті, то буде норм
Латексне альтер ЕГО• 12 января в 00:13
Ответ дляКоплю на груди
Їздила ще до народження дитини
Це нудьга страшна.

Але якщо вам 60+
ну так это ж вы писали про нажирать бока?
Просто для меня олл - это не жрачка с утра до вечера точно, а совсем другие преимущества. И с маленькими детьми это очень удобно, даже если их не много
Коплю на груди• 12 января в 00:19
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Добре, їдьте із своїми маленькими дітьми на олл)
Я не проти)
Мені такий тип дозвілля не цікавий.
Тим більше, як тут писали вище на 30 днів.

Я краще візьму в оренду авто/моторку, зроблю пляжну фотосесію, вивчу всі прилеглі міста, пообідаю в місцевій таверні в глибинці, загублюсь десь у Готичному кварталі Барселони, вип’ю каву у маленькій кав’ярні на даху з видом на місто, зайду на місцевий ринок і спробую найсвіжіші продукти, прогуляюся вуличками з графіті та стрит-артом, заскочу на виставку сучасного мистецтва або маленьку галерею, подивлюся на захід сонця з фортеці чи оглядового майданчика, відкрию для себе приховані сади та дворики, загублюся у вузьких кварталах, де ніхто не говорить англійською, і ввечері знайду маленький бар із живою музикою та коктейлем у руці.
автор Айболитная • 12 января в 01:01
Ответ дляКоплю на груди
Я не проти)
Мені такий тип дозвілля не цікавий.

Да, но у вас много запланировано, вопрос конечно прозаичный, но когда и что вы будете есть? Я арендовала в 22 году в Таррагоне классную квартиру 21 день в Таррагоне возле суперского пляжа. Была с двумя детьми. И вот скажу я вам, это не легко. В том плане, что нужно купить продукты, а это занимает немало времени или надо найти где вы будете питаться, потому что есть дети хотят постоянно. 3 раза в день. Есть по кафешкам /ресторанам не вариант, потому что ну кухня у испанцев специфическая, это на шведском столе в гостинице ты можешь найти все, сто захочешь, а вот в кафешках-нет и цены в переводе на евро, ну такое, 50 евро это будет на одного.
Меня бы устроили апарты на месяц и на счёт питания я продумыааю так-завтраки мне не нужны, плотный завтрак не для меня, мне нужна яичница, гречка периодически, хлопья может, это все и детям ок. А вот обед или ужин хотелось бы шведский стол, но тогда Ла Пинеда не подходит, нужны апартаменты именно в Салоу, чтобы прийти в любой отель и зайти по 15 евро раньше было, может цена изменилась, с человека на ужин. Вот это идеальный вариант. И тогда можно не переживать что ты месяц будешь стоять у плиты. Кстати в Таррагоне классно, но я тогда устала, думать что кто будет есть и что готовить на завтра-послезавтра и что тз продумывать у меня есть а что надо докупить. Интересно было закупаться в Меркадоне, недалеко она была, плюс дом у нас был в квартале новострое безумно дорогих, пляж недалеко, район хороший, но через 10 дней уже приелось. Надо было ехать на экскурсии, но я так устала, что с 3летним ребёнком не осилила Порт Авеньура в тот раз, хотя со старшей мы уже были там, и вообще из-за жары на экскурсии не ездили. Но зато я учила он лайн язык, своя атмосфера. Интересно. Но не так как в отеле конечно. В это раз поедем с мужем, думаю будет легче и веселее
Коплю на груди• 12 января в 10:19
Ответ дляАйболитная
Скуплялась в Лідлі на виїзді в Салоу
Купували на 3-4 дні всього.

Зранку сніданок: омлет , сир, хамон чи червона риба, авокадо і тости. Дитині звісно десерт.

На пляж/в поїздку тормозок : сир, ковбаска, горіхи,, миті фрукти, щось із лідловський випічки.
По дорозі з пляжу або на екскурсії морозиво.

В обід якщо не вдома і поїздка затяжна, то обідаємо в закладі: можна зʼїсти пасту, або пообідати супом. Ну звісно діти хочуть пасту і піцу, але я і не проти.

якщо вдома то овочевий суп на скору руку із плавлених сирків- просто кидаєте заморожені овочі, розчиняєте сир в окропі - дуже смачно - 10 хвилин справ
Або легенький супчик на курятині, можна з фрикадельками (із фаршу і цибулі) + 2-3 картоплини - варити хвилин 15 , це із чисткою картоплі рахую.

На вечір прекрасно каша із сосисками чи макарони із сосисками.
Брала із собою пачку гречки і пачку кус-кусу.
Сосиски варяться 5 хв.
Кус-кус- так само. Варяться паралельно із сосисками.

Можна посмажити крильця, або курячі відбивні із філе. - 15 хвилин ( відбили, яйце, борошно і на пательню)

Ну і салат накришити - хвилин 10 кришу я його паралельно з тим, як готується мʼясо і доходить залитий окропом кус-кус.

Того літа в апаратах в Хорватії було деко. Це взагалі казка. Купив патрану Дорадо - 30 хвилин в деко і вечеря готова.
Поки Дорадо в духовці, салат нарізаний , душ прийнято. Купальники розвішано.

Ще купували равіолі. Але тут не вгадаєш. Бувають смачні, а бувають 🤢

Вечеряємо із дочкою зернистим сиром із сметаною часто.
Купую їй полуничне варення, вона робить собі «сиркову масу» таку , я без варення їм - час приготування 1,5 хвилини)

Для посуду зазвичай посудомийка, але там і посуду того небагато.

ЗВІСНО!
ніяких складних страв я не готую)
Ні борщів, ні голубців, ні власноруч ліплених пельменів, складних соусів чи плову/шурпи, багатошарових салатів як шуба чи мімоза, Олівʼє

До години в день(!!!), а то і менше у мене йшло на готовку. Якщо десь обідали чи вечеряли , то хвилин 15-20 за день
Ну я головне У МЕНЕ ДИТИНА НЕ БАЛУВАНА І НЕ ПРИВЧЕНА ДО СКЛАДНИХ СТРАВ.

ЇМО ВСЕ ПРОСТЕ І КОРИСНЕ.

Ну і вам же не потрібно прямо кожен прийом їжі з-під ножа?

Зварили гарнір - він і на другий день чудовий. Розігріти на пательні.
Коплю на груди• 12 января в 10:24
Ответ дляАйболитная
Що трирічці робити в порт-авентюра мені взагалі невідомо 🙈
Ну хіба що старшого супроводжувати.
Бо він же не піде сам , якщо ви одна із двома дітьми подорожуєте
автор Айболитная • 12 января в 14:09
Ответ дляКоплю на груди
Ну хіба що старшого супроводжувати.
Ну це вам невидомо, а мне очень даже видомо
автор Айболитная • 12 января в 14:10
Ответ дляКоплю на груди
Скуплялась в Лідлі на виїзді в Салоу
Купували на 3-4 дні всього.

Сосиски варяться 5 хв.

ЗВІСНО!
ніяких складних страв я не готую)

ЇМО ВСЕ ПРОСТЕ І КОРИСНЕ.

Ой понаписували, хай Бог милуе
Коплю на груди• 12 января в 14:19
Ответ дляАйболитная
Ой понаписували, хай Бог милуе
Вам тяжко сприймати тексти довші за три рядки?))

Я написала докладно як у мене організовано побут на відпочинку і чому мене не напрягає готовка. Із конкретним переліком страв, що ми їмо

Але якщо у вас трирічка, то зрозуміло, що довготривалі і змістовні подорожі вам не на часі)
В приорітеті: готель на першій лінії , дитяча анімація і шведський стіл.

Ну то який сенси запитувати?
Ми ж не знаємо ваших даних.

А якщо у вас троє дітей із різницею в один рік і чоловік побутовий-ініалід, що собі тарілки не обмиє, але звик : перше , друге і компот, то ТІЛЬКИ олл, бо будете як раба на кухні
автор Айболитная • 12 января в 14:31
Ответ дляКоплю на груди

Ну то який сенси запитувати?
Ми ж не знаємо ваших даних.

Да нет, ей уже 6, взрослый ребёнок.