КАПСЛОЧНИЦА• 12 января в 10:44

Що ви думаєте, коли худнути вчать дівчата до 30 «необремененные мужем и детьми»?

Молоді дівчата, стрункі, підтягнуті.
Все питаю зарання• 12 января в 11:19
Каждый зарабатывает как может. У всех же есть своя голова на плечах, платить или не платить за то или иное
сладкий_ноябрь• 12 января в 11:43
А яка різниця?
Чи от прям всі ті, хто не народжував і не мають чоловіків прекрасно виглядають?
сладкий_ноябрь• 12 января в 11:43
Ответ дляОбережнаЯ
Як чоловік і діти впливають на вагу?
Теж не розумію.
ЧукИГеки• 12 января в 11:59
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Для прикладу, якщо дівчина незаміжня і без дітей, які в неї переваги, над тією, що заміжня та народила:
1) Відсутність пологів і зміни тіла
2) Повний контроль над режимом
3) Менше хронічного стресу
4) Часто простіший раціон
5) Більше часу на себе
6) Краща якість сну
7) Немає доїдати за кимось
Я думаю, що ще можна доволі багато чого написати, але ці пункти бачу основними.
Шукаєте відмазки.
Особливо № 7.
ЧукИГеки• 12 января в 12:00
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Скільки вам років? Ви зараз з теоретичного боку говорите, чи діти вже такого віку, що не потребують великої уваги?
Так якщо діти потребують ’великої уваги’, то Вам і їсти ніколи.
Не шукайте відмазок.
Борщичок• 12 января в 12:02
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
1) Відсутність пологів і зміни тіла
2) Повний контроль над режимом
3) Менше хронічного стресу
4) Часто простіший раціон
5) Більше часу на себе
6) Краща якість сну
7) Немає доїдати за кимось
Это все мелочи.
Самая главная причина - стресс, и доедание, пробование, поела сама, поела с семьей, а муж пришел, принес еще вкусностей.
И еще, если еда - единственное развлечение
Борщичок• 12 января в 12:03
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А вам сколько? Вы ищите оправдания, почему у вас лишний вес?
Или собираетесь других учить?
Міс Всесвіт• 12 января в 12:20
Не поняла насчет обременения детьми, а особенно мужем. После родов полностью вернула свой вес, причем через 2 недели, а потом ещё минус 5 кг. Муж тоже никогда не мешал моей фигуре , а даже наоборот, потому что гормоны всегда нормально функционировали от регулярного секса. Вес немного набрала после 45, когда эстрогены пошли на спад. Т.е проблема в гормонах, которые могут быть и до 30, без детей мужа.
сладкий_ноябрь• 12 января в 12:50
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
1) Відсутність пологів і зміни тіла
2) Повний контроль над режимом
3) Менше хронічного стресу
4) Часто простіший раціон
5) Більше часу на себе
6) Краща якість сну
7) Немає доїдати за кимось
1. народила двох і ніяких змін тіла не бачу
2. це залежить від вас, при народженні при плануванні вже через 3-5 міс маєш режим
3. не згодна
4. до чого раціон взагалі не розумію
5. Час це ваша власність і ви витрачаєте його так, як хочете
6. не бачу звязку
7. не потрібно доідати за кимось. це взагалі треш якийсь пишете
сладкий_ноябрь• 12 января в 12:51
Ответ дляАнтиТанкист
Ви маєте доїдати за кимось бо у вас є діти і чоловік? Ви свиня?
Те що ти народжувала чи ні ніяк не відрізняється в процесі схуднення, єдине це менопауза і предменопауща, там може бути по іншому ну і весь ваш список це класичні відмазки
повністю згодна
сладкий_ноябрь• 12 января в 12:52
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
яка різниця який вік дітей. мабуть все ж таки більшість не доідає за своіми дітьми
Просто болталка• 12 января в 14:57
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дослідження говорять про інше. Якщо знаєте англійську, можете почитати аналіз:
Becoming a parent: A systematic review and meta-analysis of changes in BMI, diet, and physical activity.
Нашо мені читати дослідження? В мене самої двоє
Плюс у всіх моїх друзів діти
Народжували у різному віці - хто у 22 хто у 37
Прямого взаємозвязку з вагою і пологами не було
Хтось трошки довше відновлювався звісно, але ніхто і не набирав при вагітності 20+
Я знаю що є особливості, повязані з гормонами, коли вага набирається не від їжі
Але цей відсоток не такий великий, як списують люди на вагітність
Ще додам - є у оточенні люди з зайвою впгою, але вибачте я бачу скільки і що вони їдять
Мені тут все ясно
автор КАПСЛОЧНИЦА • 12 января в 14:59
Ответ длясладкий_ноябрь
3. не згодна
4. до чого раціон взагалі не розумію
6. не бачу звязку
Пʼятий пункт особливо порадував, коли в тебе діти від 0 і до 5 років. Час це моя власність, так і скажу 3-х річці, грюкну двери в піду на масаж.
сладкий_ноябрь• 12 января в 14:59
Ответ дляПросто болталка
Плюс у всіх моїх друзів діти
Мені тут все ясно
А мене дивує те, що якраз ці люди, які мають зайву вагу заводи впевнені, що вони мало їдять! І вони саме так і говорять! Типу але ж я мало їм. А потім ти дивишся на ту кількість шалених перекусів і гору їжі в тарілці і офігівєш. Або ж прийоми їжі в БЖВ вписуються, а перекуси по калорійності в 3 рази більші
Просто болталка• 12 января в 14:59
Ответ длясладкий_ноябрь
1000%
сладкий_ноябрь• 12 января в 14:59
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Саме так.
В мене була няня в дитини майже з народження. Ніколи не було проблемою сходити на масаж, в бассейн, зустрітися з подругами і тд
автор КАПСЛОЧНИЦА • 12 января в 15:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так.
Тоді з цього треба починати, що у вас була няня. Будь ласка, можете не продовжувати, я рада, що у вас все чудово з вагою і самовизначенням.
сладкий_ноябрь• 12 января в 16:23
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну так коли планують дітей, то думать про те, як буде жити родина після народження. Чи як?