Конотопська відьма• вчера в 08:23
Наболіле
Дівчата,що можна подарувати на Новий рік дівчатам 3 рочки та 9 років?🫣 Щоб не дорого і цікаво
Ковбой Хагис• вчера в 08:37
Я молодшій (9 років) купила блиск для губ блідо-рожевий і червону помаду Діор. Помада їй треба на танці для виступів.
Супер Діор в пакеті Діор ( якісні копії з ОЛХ) вона буде дужа щаслива.
Най хоч раз• вчера в 08:42
Піжами, кумедні капці, сумочки чи рюкзаки, мімішні м´які іграшки, кружки з новорічним декором.
ДеньгиНеСдаю• вчера в 08:54
С 9-леткой идете в Аврору и даёте ей 300-400 гривен на входе. Все.
Трехлетке сладкий подарок-адвент и небольшую игрушечку.
Я просто не очень понимаю, что для вас недорого.