Працівниця року• 12 января в 15:21
Ледь не попала в ДТП. Кончене за кермом
Не можу відійти. В 7 ранку з дітьми їхала. Дррога вузька тільки на 2 полоси. З зустрічної попереду 3 машини , остання виїзджає на обгін прямо наи в лоб. В секунду зреагував чоловік і вискочив на тротуар. Слава Богу там не було прохожих, бо ранок. Але це дуже оживлена дорога. Нам ледь вистачило місця там поміститись під сам забор, поки те кончене проскочило. Його не занесло, він умисно виїхав в лоб.
В машині в мене були діти.
Звернулась в місцеву поліцію одразу і проила по камерам відслідкувать ситуацію, щоб якось наказать того ідіота на бусі.
Передзвонили і сказали сама та ділянка не проглядається в камері і навіть якби пригода була зафіксована, то факту дтп немає. Тому нічого зробити я не зможу.
Але ж це порушення ППД.
Як не можна нічого зробити. Камери там всюди, не вірю, що не проглядається.
Виходить, ти правий як вже постраждав. А наказать за створення аварійної ситуації ніяк не можна?
Моде, буде якась порада. Я не хотіла б залишати цю ситуацію
В машині в мене були діти.
Але ж це порушення ППД.
Ms. Сама прямота• 12 января в 15:39
Ответ дляПрацівниця року
Значить без шансів мені наказать водія
Вы очень красочно описали ситуацию. Какая была скорость вашего авто и встречного? Если оживленная улица с двумя полосами движения, при сегодняшней погоде, не думаю, что скорость была больше 50 км. Иначе ваш муж не успел бы среагировать и направить авто на тротуар. Тут тоже можно качать в разные стороны. А вы выскакивали на тротуар, пытаясь избежать столкновения, чем ставили под угрозу потенциальных пешеходов. Забудьте и выпейте что-то успокоительное
Бабка-ежика• 12 января в 15:39
Ответ дляПрацівниця року
Значить без шансів мені наказать водія
Якщо відео буде або свідкі, то можна. Без відео або свідків ніяк, ваше слово поти його слова. От вам визначення аварійної ситуації і нехай поліція басні не розказує
Створення аварійної ситуації на дорозі в Україні — це порушення ПДР, що змушує інших водіїв різко змінювати швидкість/напрямок руху для уникнення ДТП, тягне за собою штраф 1445 грн або позбавлення прав на 6-12 міс. (ч. 5 ст. 122 КУпАП) і вимагає доказів, як-от свідчення очевидців чи відеозаписи, щоб довести вину водія.
Що це таке
Визначення: Порушення ПДР, що призводить до необхідності інших учасників руху різко змінити швидкість, напрямок або вжити заходів для забезпечення безпеки.
Приклади порушень: Перевищення швидкості, проїзд на червоне світло, небезпечні маневри (обгін, зміна смуги), порушення правил зупинки/стоянки, ненадання переваги пішоходам.
Покарання
Штраф: 1445 гривень.
Позбавлення прав: Від 6 місяців до 1 року.
Суд: Рішення приймає суд, враховуючи обставини.
Докази
Для притягнення до відповідальності потрібні докази: свідчення потерпілого, свідків, фото/відеоматеріали.
Без доказів довести вину водія майже неможливо.
Відмінність від ДТП
Аварійна ситуація: Небезпечний стан, що не переріс у ДТП.
ДТП: Подія з потерпілими або пошкодженням майна, що регулюється статтею 124 КУпАП.
Що це таке
Покарання
Штраф: 1445 гривень.
Докази
Відмінність від ДТП
Умничка-помощничка• 12 января в 15:40
Ответ дляMs. Сама прямота
В чем нарушение пдр? Там сплошная, есть знак запрещающий обгон? Да, водитель должен убедиться в безопасности маневра
Очень надеюсь, что вы не водите машину с такой логикой.
НичеНипанимаю• 12 января в 15:41
Ответ дляЦукрові вишні
Не до вас сейчас.
Такое творится
Что именно?
Молчалка• 12 января в 15:43
Ответ дляПрацівниця року
Якби за кермом була я на своїй машині була б біда. Я б не вискочила на тротуар так швидко.
В чоловіка позашляховик
То не сідайте за кермо,щоб не було проблем
Працівниця року
• 12 января в 15:43
Ответ дляMs. Сама прямота
А що треба було робити в такій ситуації? Дати по тормозу? Хіба для уникнення дтп не логічно виїхати на тротуар. Це була сеекнда на реакцію.
Я би не зреагувала так швидко. У нас ніс уходив в сторону, а це коняене вже рівнялось з носом і ледь хвіст машини встиг довернуть, щоб він не зачепив. Він прибавив швидкість прилічно, щоб проскояить 2 машини і встигнуть їх обігнать мимо нас.
Швидкість наша була 30 не більше. Там ще дорога звивиста
Ванна Тазиковна• 12 января в 15:43
Ответ дляБелая котичка
Установите в авто видеорегистратор, он на все случаи жизни
Зараз, під час воєнного стану, вони не заборонені?
Молчалка• 12 января в 15:45
Ответ дляПрацівниця року
Значить без шансів мені наказать водія
За що?
Працівниця року
• 12 января в 15:45
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
от нас то шо надо???
Вислухать і дати пораду. Там же їхали і інші водії, невже по трафіку не можна вийти на ці машини і зв´язатись з ними для підтвердження пригоди. Я ж вказала точну ділянку, час. Номер нашої машини
Працівниця року
• 12 января в 15:46
Ответ дляМолчалка
Хороша логіка. Хай собі що хочуть творять інші, а ти просто не сідай за кермо. Завтра ви можете бути на зустріч такому ідіоту
Молчалка• 12 января в 15:46
Ответ дляПрацівниця року
Якої пригоди? Що трапилося?
Працівниця року
• 12 января в 15:47
Ответ дляМолчалка
За що?
За стврення аварійної ситуації і порушення пдд. Як за що?
Працівниця року
• 12 января в 15:47
Ответ дляМолчалка
Якої пригоди? Що трапилося?
Аварійна ситуація трапилася
Этожзвяздаяегообожаю• 12 января в 15:48
Ответ дляПрацівниця року
вы из первого класса???..матюкнулась и поехала дальше по ТРЦ трусики на распродажах искать!))
Молчалка• 12 января в 15:49
Ответ дляПрацівниця року
Так а хто порушив?
Молчалка• 12 января в 15:50
Ответ дляПрацівниця року
Аварійна ситуація трапилася
Де? Яка? В чому ?
Працівниця року
• 12 января в 15:50
Ответ дляМолчалка
Де? Яка? В чому ?
Ви водій того буса? Признайтеся
Молчалка• 12 января в 15:51
Ответ дляПрацівниця року
Ви водій того буса? Признайтеся
Ви дітям борщу зварили?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 января в 16:05
Ответ дляMs. Сама прямота
Це і є порушення. Наліюсь ви теоретик
Лупаю цю скелю• 12 января в 16:05
Ответ дляВанна Тазиковна
Нет
Млинець Мій• 12 января в 16:06
Ответ дляБелая котичка
Разве можно им пользоваться сейчас? Когда война началась заставили поснимать.
Лупаю цю скелю• 12 января в 16:07
Ответ дляМлинець Мій
Можна.
Ms. Сама прямота• 12 января в 16:08
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Це і є порушення. Наліюсь ви теоретик
Вы понимаете, что признать данную ситуацию нарушением пдр со всеми вытекающими последствиями может только полиция, которая на месте установит факт нарушения. То, что авто сильно впечатлилась с стрессанула - это не аргумент для полиции
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 января в 16:08
Ответ дляMs. Сама прямота
Якби поліція їхала то встановила б
Ms. Сама прямота• 12 января в 16:10
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Якби поліція їхала то встановила б
Но полиции там не было. Если бы да кабы…..
ПампушОК• 12 января в 16:29
Ответ дляПрацівниця року
В чоловіка позашляховик
Бозюньо миленький, шо ж то робиться, мало одна совітчиця не мінуснулась. Як тепер жити...
Працівниця року
• 12 января в 17:11
Ответ дляПампушОК
Лікуйтеся!