Працівниця року• вчера в 15:21

Ледь не попала в ДТП. Кончене за кермом

Не можу відійти. В 7 ранку з дітьми їхала. Дррога вузька тільки на 2 полоси. З зустрічної попереду 3 машини , остання виїзджає на обгін прямо наи в лоб. В секунду зреагував чоловік і вискочив на тротуар. Слава Богу там не було прохожих, бо ранок. Але це дуже оживлена дорога. Нам ледь вистачило місця там поміститись під сам забор, поки те кончене проскочило. Його не занесло, він умисно виїхав в лоб.
В машині в мене були діти.
Звернулась в місцеву поліцію одразу і проила по камерам відслідкувать ситуацію, щоб якось наказать того ідіота на бусі.
Передзвонили і сказали сама та ділянка не проглядається в камері і навіть якби пригода була зафіксована, то факту дтп немає. Тому нічого зробити я не зможу.
Але ж це порушення ППД.
Як не можна нічого зробити. Камери там всюди, не вірю, що не проглядається.
Виходить, ти правий як вже постраждав. А наказать за створення аварійної ситуації ніяк не можна?
Моде, буде якась порада. Я не хотіла б залишати цю ситуацію
Цукрові вишні• вчера в 15:23
Не до вас сейчас.
Такое творится
автор Працівниця року • вчера в 15:23
Якби за кермом була я на своїй машині була б біда. Я б не вискочила на тротуар так швидко.
В чоловіка позашляховик
Ms. Сама прямота• вчера в 15:23
В чем нарушение пдр? Там сплошная, есть знак запрещающий обгон? Да, водитель должен убедиться в безопасности маневра
автор Працівниця року • вчера в 15:24
Ответ дляMs. Сама прямота
Якщо він не впевнивс, то він де порушив?
Белая котичка• вчера в 15:24
Установите в авто видеорегистратор, он на все случаи жизни
Файна пані• вчера в 15:24
Радуйтесь що обійшлось
Зараз кончений кожен третій
Всіх не переловлять
Забудьте
Статус Ква• вчера в 15:24
Ответ дляMs. Сама прямота
Водій повинен був впевнитися в небезпеці маневра.
автор Працівниця року • вчера в 15:24
Ответ дляБелая котичка
Я вперше про це подумала
Белая котичка• вчера в 15:25
Ответ дляПрацівниця року
Я вперше про це подумала
Мда уж ...
Ms. Сама прямота• вчера в 15:25
Ответ дляСтатус Ква
Я написала это. Вы читали?
автор Працівниця року • вчера в 15:26
Ответ дляMs. Сама прямота
Я написала это. Вы читали?
То просто закрить очі, бо він неуважний?
Це ж не поворот забув ввімкнути
Плету интриги• вчера в 15:26
А. Чоловік був за кермом...я подумала ледь не збили якогось чоловіка
автор Працівниця року • вчера в 15:27
Ответ дляБелая котичка
Але ж сказали з поліції, що нема дтп, нема проблеми.
Чим мені запис поміг би в цій ситуації?
Не худа ні разу• вчера в 15:27
Я постраждала в дтп, авто річне в хлам, а з дурака, що виїхав в лоб і взяти нічого, впо с окупованої. Втішаюся, що машинка моя врятувала нам життя...А в вашому випадку зовсім нічого не вдієш, на жаль.
Твоя подружайка• вчера в 15:28
Полиции не до твоих мелочных проблем!
Они с тцк людей ловят и бусыфицируют
автор Працівниця року • вчера в 15:29
Ответ дляТвоя подружайка
Полиции не до твоих мелочных проблем!
Они с тцк людей ловят и бусыфицируют
Вибачте що я смію жить і їздить
Ms. Сама прямота• вчера в 15:29
Ответ дляПрацівниця року
Це ж не поворот забув ввімкнути
Можете не закрывать глаза. Нарушение пдр может зафиксировать или работник полиции, или камеры. То, что с вами произошло, неприятно разумеется. Но к сожалению сплошь и рядом.
Белая котичка• вчера в 15:29
Ответ дляПрацівниця року
Чим мені запис поміг би в цій ситуації?
Автор, вам сколько лет? Как можно быть такой телепой?
Это нарушение ПДД и этого достаточно
Ms. Сама прямота• вчера в 15:32
Ответ дляБелая котичка
Это нарушение ПДД и этого достаточно
Достаточно для чего? Ситуаций на грани ДТП в городе ежедневно масса. Но если самого ДТП нет, если нет камер фиксации нарушений, то о чем речь?
Бабка-ежика• вчера в 15:32
Ответ дляПрацівниця року
Він створив аварійну ситуацію на дорозі, а за це не просто штраф, а можуть і прав лишити на якійсь період
автор Працівниця року • вчера в 15:32
Ответ дляБелая котичка
Это нарушение ПДД и этого достаточно
Причому скільки років. За кермом я взагалі тільки 1.5. В таку погоду і не висовуюсь. Це якось відміняє, що той водій ідіот.
Я так і сказала поліції, що було ж порушення. А вони кажуть забудьте
автор Працівниця року • вчера в 15:33
Ответ дляMs. Сама прямота
Я впевнена, що камери твм є по всьому периметру. Це центральна дорога населеного пункту
автор Працівниця року • вчера в 15:33
Ответ дляБабка-ежика
Я б цього і хотіла
Ms. Сама прямота• вчера в 15:33
Ответ дляПрацівниця року
Значит он получит штраф в автоматическом режиме
автор Працівниця року • вчера в 15:34
Ответ дляMs. Сама прямота
Там камери не ті, що дтп фіксують. А просто камери для порядку в громаді
Белая котичка• вчера в 15:34
Ответ дляПрацівниця року
Женщина, вы за нитью беседы следите?
Вы спросили, чем бы помогла видеозапись, если в полиции сказали, что ДТП не было, я ответила, что неясно?
Белая котичка• вчера в 15:35
Ответ дляMs. Сама прямота
Следите за диалогом, в нем речь шла о необходимости установки регистратора
Катастрофа• вчера в 15:35
Ответ дляБелая котичка
А их не запретили после 22?
Ms. Сама прямота• вчера в 15:36
Ответ дляПрацівниця року
Ну по таким камерам как доказать нарушение пдд? Если бы к примеру, ваше авто пострадало: задели, поцарапали, но уехали с места совершения ДТП, то вы могли бы оставаясь на месте вызвать полицию и дело попало бы в суд с привлечением видео с камер наружного наблюдения
автор Працівниця року • вчера в 15:37
Ответ дляMs. Сама прямота
Значить без шансів мені наказать водія