Всех анонимов аноним• 12 января в 22:13

Які в вас стосунки з вашими підлітками?

Я ніколи не вважала себе ідеальною мамою , але завжди максимально намагалась такою бути . Я колись давно пообіцяла , що моя дитина буде мати все те , чого мені так не вистачало . Це материнську любов , турботу , розуміння .
Я ніколи не наказувала , не била , бувало що вже зірвусь - насварю , але то крайнє рідко і коли перейдені всі межі . Я намагалась бути хорошою подругою . Дочка завжди розповідає всі секрети і я це дуже ціную .
В фінансовому плані дитина забезпечена добре . Рерулярно новий одяг , останній айфон , гарні подарунки і т д .
Але знаєте що я помітила . До мене зовсім немає поваги . Я хотіла стати подругою , я нею стала , але тою з якою дружать тільки тоді коли треба .
А сьогодні то просто треш . На моє зауваження щодо того , що кошти треба вчитись розподіляти більш раціонально, вона влаштувала скандал , в якому до мене віднеслась максимально зверхньо та по хамськи . Вона говорила до мене ніби я пусте місце . І закінчилось все тим , що їй байдуже на мене і вона йде жити до тата (якому від слова на неї байдуже) .
Я намагалась завадити тому ,стала в дверях , то почала штовхатися . Я думаю якби я могла її вдарити то вона б не задумуючись «стали би зі мною в спаринг»
Але все ж я відійшла , вона взяла якісь речі і пішла .
Я просто не розумію чим я це заслужила . І як мені тепер далі бути …
Наездница• 12 января в 22:39
Ответ дляКу ка ку ка ку
16,5 років . Мені щ чином цікаво - він робить багато речей таких яких я не вмію тому спілкування і захват
О, і мені теж! Багато чого знає, цікавиться музикою, книгами, концерти та виступи різні відвідує, але ми не друзі!
MacOS-ница• 12 января в 22:40
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ця ситуація як ніколи змусила мене задуматись , я дуже надіюсь що все вирішиться
Чтобы всё действительно у вас поменялось в отношениях нужно время. И пожить отдельно - лучший вариант. Я не думаю, что такое может решиться за неделю. Хорошо если к лету.
вентиляторная• 12 января в 22:40
Ответ дляПешеходик
Блин эти дурацкие гримасы... это то что меня выводит больше всего. Стоит и корчится как дурачок. И главное не один такой. Да не 100% и даже не 50%, но тоже много таких, если честно поговорить с мамами.
Вспоминаю свой класс в школьные годы, ну не было таких дел. Вот блин почему?
Я пам´ятаю як сама була підлітком і в мене з´явився ’бзик’, коли мені не подобалось, що мене мама вирішила повчити (я ж доросла і розумна вже) - я з таким нахабним тоном відповідала:’Да что ты говоришь? Правда?’. Ну, довикаблучувалась. Мама ж по-хорошому просила не робити так. Один раз ’чайник засвистів’, вона не витримала і як надавала мені по пиці чи то тряпкою чи ще щось під рукою було, не пам´ятаю вже. Ефект був вражаючий. Це при тому, що я була дитинка-божий одуванчик, відмінниця і взагалі. Тобто мене в житті ніхто пальцем не зачепив, мама з татом дуже любили. І тут на тобі. Короче, мені дійсно це допомогло позбавитися цієї звички так дебільно відповідати))) по пиці більше не хотілося.
4есотка• 12 января в 22:40
Мій сьогодні поїхав кудись на тренування бог знає куди. Вийшов в 18.45 з дому . На дворі темно, їхати 2 видами транспорту, без друзів, один. Я теж стала в дверях і не пускала, та хто мене слухав. 15 років.
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 22:41
Ответ дляПозитивна
Ну то відпустили б до батька.
Він же такий рідний , як і ви.
Нехай пішла б і попробувала
То одне лише слово «батько» . Сама жаліється на нього щодня . Як таким можна бути .
Я все ж відпустила . Іноді ми починаємо щось цінувати лиш в порівнянні
сама себе прекрасная• 12 января в 22:42
Ответ дляВсех анонимов аноним
Для мене це якийсь кошмарний сон
Возраст?
Позитивна• 12 января в 22:42
Ответ дляВсех анонимов аноним
І давно вона в нього?

Не підтримуйте скарги на батька, але дайте зрозуміти, що двері вашого дому відчинені для неї

Не тисніть, повернеться
Мerida• 12 января в 22:43
Мой сегодня пришёл ко мне за делом. Дорогие покупки поворачивает с моей карты. Говорит, надо совет. 250€ хочу купить то-то. Что думаешь? Я говорю - хрень. Полная хрень. Пожалеешь. Подумал пару минут и начал бубнить. Мои деньги, почему я должен спрашивать и бубубу. Я говорю, тю, нафига тогда за советом пришёл? Хочешь - бери покупай. Опять задумался, и снова, ну чего ты мне запрещаешь и бубубу. Чуть не поругались. Сошлись на том, что я не сую нос на что он тоатит свои деньги. Я ему сказала, а зачем ты мне об этом вообще сообщил? Купил бы молча. Ответ не придумал
Это опыт. Через пару месяцев пожалеет. В следующий раз будет умнее.
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 22:43
Ответ длясама себе прекрасная
Возраст?
Не люблю натовп• 12 января в 22:44
Даю періодично припиздони, без них і до мене таке відношення як у вас
От тільки зранку виписала, то цілий день шовкова була.
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 22:45
Ответ дляПозитивна
І давно вона в нього?

Не тисніть, повернеться
Сьогодні ж тільки пішла .
Я ніколи не підтримувала скарги на нього . З першого дня розлучення я тримаю нейтралітет . На відміну від нього . Вона сама частенько мені розповіла як він може вискакуватись та що бажає мені .
сама себе прекрасная• 12 января в 22:45
Ответ дляЭт вернячОк
Дайте ей возможность увидеть последствия своих решений. Пусть поживет с отцом, оценит его заботу
К другу мужа пришла жить дочь в 14 лет. К маме она так и не вернулась.
Позитивна• 12 января в 22:46
Ответ дляВсех анонимов аноним
Сьогодні ж тільки пішла .
Не дуже розумний.
Ну нехай спробує як їй там.
Витворунка• 12 января в 22:46
Ответ дляВсех анонимов аноним
Для мене це якийсь кошмарний сон
Нет денег нет проблем...
Все дети 90 уважали своих родителей притом что те были в долгах и донашивали одежду.
Эт вернячОк• 12 января в 22:46
Ответ длясама себе прекрасная
Ну и имеет право.
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 22:48
Ответ дляВитворунка
Нет денег нет проблем...
Так і є
Люблю пиво• 12 января в 22:48
Ответ дляВсех анонимов аноним
Для мене це якийсь кошмарний сон
плюс мінус те ж саме. хлопець. тільки по шерстці гладити. хоч щось не дай або не зроби- істерика, мама ворог. Але з часом стає трохи легше
Позитивна• 12 января в 22:48
Ответ дляВитворунка
Нет денег нет проблем...
Не поважали, а боялися.
Витворунка• 12 января в 22:48
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так і є
Я помню это время. У меня и сейчас денег нет. Причем благо подруги беднее меня. У них вообще денег нет.
Витворунка• 12 января в 22:49
Ответ дляПозитивна
Не поважали, а боялися.
Я не боялась. Я знала что у родителей нет денег , на ДР дарили круассан за последние.
сама себе прекрасная• 12 января в 22:49
Ответ дляВсех анонимов аноним
Моего штормило в 12, но не кидался. Мальчик. Больше скандалил с отцом. Помогало поставить условие и дать время остыть и подумать. В 14 стало легче, вот стукнуло 16 -в большинстве случаев адекватный человек.

Терпения вам.
Ксерокопия ночи• 12 января в 22:49
Не люблю на эту тему писать, чтоб не сглазить
Но в целом могу дать совет- договармваться. Быть другом, а не училкой и указателем. Интересоваться его жизнью, спрашивать может помощь нужна, вести вечерние разговоры ниочем, и дать понять, что в любой ситуации вы на его стороне и люьую проблему мы решаем вместе. У него должна быть опора. Я ему и мама и папа
14 лет моему
Позитивна• 12 января в 22:51
Ответ дляВитворунка
У мене була заможна сімʼя в 90. І у всього мого оточення так . Я поважала тоді і досі поважаю своїх батьків. Більшість з мого оточення так само.
сама себе прекрасная• 12 января в 22:51
Ответ дляВитворунка
Нет денег нет проблем...
Я ребёнок 90х, я уважала своих родителей, хотя в школу я ходила в итальянских сапогах и шубе из чернобурки
Гірчинка• 12 января в 22:53
Маю 2 дітей, доньці 27, синові 16.
З донькою було іноді ситуативно складно, а от з сином практично ніколи. Нічого не вимагав ( а ми і не вискакували з трусів за останнім телефоном), більш того- в грудні був ДН, пропонували телефон дорожчий купити, аніж він планував, «ні, не потрібно». Я не намагаюся бути його подружкою, але бачу, що він найбільше мені довіряє. Про хамство й мови немає.
Як на мене, ви перестарались в намаганні бути ідеальною мамою, в матеріальному забезпеченні.
Субординація - це і у відносинах дітей і батьків норм
вентиляторная• 12 января в 22:53
Ответ дляПозитивна
Не поважали, а боялися.
Я 80-х, то не боялася, жаліла. Дуже пам´ятаю як мені було шкода маму, коли тих грошей не було, і вона плакала, що не може мені щось купити. Як же мені її було шкода, я казала, що мені нічого не потрібно (і себе шкода було).
А тепер... я думаю то ще дитячі травми - в мене теж є таке як у автора - я би все на світі дітям купила. Але я себе стримую. І у мене їх двоє, то трохи легше, вони розуміють, що якщо одному з них або батькам щось дуже потрібно (операція, страховки оплатити, поїздку на фестиваль), то ми оплачуємо це, а інші ’хотєлки’ або почекають (якщо потрібна річ), або відміняються (якщо реально сміття).
Витворунка• 12 января в 22:54
Ответ дляMacOS-ница
Ну так вы ей пытались дать, чего не хватало вам и теперь не можете понять почему она не оценила
А у неё же это было в избытке))
И не нужна была ей эта дружба
Вы должны быть мамой, а не подружкой
И зачем эти последние айфоны? Вы богаты? Не перебор ли по финансам на подростка?

Лучшее, что вы сейчас можете сделать- займитесь собой
Найдите новое хобби, заведите щенка…
Не нужно бегать или названивать. Например встречайтесь с ней иногда и созванивайтесь/списывайтесь. В итоге со временем она к вам потянется))
Представьте наш папа купил ребенку телефон и ведет себя типа он ему теперь должен. Периодически грозится забрать поскольку ребенок не оправдывает ожидания. Вообщем он уже и пожалел что купил ...

А я ничего не покупала и ничего не требую просто обнимаю и говорю, что люблю, меня тоже обнимают и любят.
Позитивна• 12 января в 22:57
Ответ дляВитворунка

Просто дива дивні: а як дитині бути без телефона?
Це наче базова потреба на сьогоднішній день…

Зимове взуття ваш папа не грозиться забрати у підлітка?
Витворунка• 12 января в 22:57
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я вже намагалась не раз його змінити , не виходило . Я дуже мʼяка по відношенню до неї . Але ця ситуація показує , що дуже треба
Просто у вас есть бабки
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 22:59
Ответ дляГірчинка
Маю 2 дітей, доньці 27, синові 16.
Навіть не сперечаюсь . Буду виправлятись .
Донька це найдорожче що в мене є