Всех анонимов аноним• 12 января в 22:13

Які в вас стосунки з вашими підлітками?

Я ніколи не вважала себе ідеальною мамою , але завжди максимально намагалась такою бути . Я колись давно пообіцяла , що моя дитина буде мати все те , чого мені так не вистачало . Це материнську любов , турботу , розуміння .
Я ніколи не наказувала , не била , бувало що вже зірвусь - насварю , але то крайнє рідко і коли перейдені всі межі . Я намагалась бути хорошою подругою . Дочка завжди розповідає всі секрети і я це дуже ціную .
В фінансовому плані дитина забезпечена добре . Рерулярно новий одяг , останній айфон , гарні подарунки і т д .
Але знаєте що я помітила . До мене зовсім немає поваги . Я хотіла стати подругою , я нею стала , але тою з якою дружать тільки тоді коли треба .
А сьогодні то просто треш . На моє зауваження щодо того , що кошти треба вчитись розподіляти більш раціонально, вона влаштувала скандал , в якому до мене віднеслась максимально зверхньо та по хамськи . Вона говорила до мене ніби я пусте місце . І закінчилось все тим , що їй байдуже на мене і вона йде жити до тата (якому від слова на неї байдуже) .
Я намагалась завадити тому ,стала в дверях , то почала штовхатися . Я думаю якби я могла її вдарити то вона б не задумуючись «стали би зі мною в спаринг»
Але все ж я відійшла , вона взяла якісь речі і пішла .
Я просто не розумію чим я це заслужила . І як мені тепер далі бути …
Лукава_Кiшка• 12 января в 23:35
Ответ дляВсех анонимов аноним
А як я мала повестись ? Вона захотіла до батька . Я відпустила
Порівнювати навіщо?
В моїй хаті моя правда• 12 января в 23:36
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та вона знає що я завжди допоможу і підтримаю .
Не завжди, а до 18 років. І вона навіть не має права на квартиру😜
из_под_тишка• 12 января в 23:37
Тю
Пусть топает к папе . Делов то .

У меня норм с дочкой . Но с отцом она лучше находит общий язык , потому что я психованная и все мозги ей вынесу если надо
из_под_тишка• 12 января в 23:37
Ответ дляВсех анонимов аноним
И в чем проблема ?
Пес Патрон• 12 января в 23:38
Ответ дляиз_под_тишка
И в чем проблема ?
Маме обидно
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 23:38
Ответ дляLizavel
Я представляю,в каком вы состоянии сейчас ....
Пусть все наладится!
Не писала вам?....
Ні , дивлюсь періодично чи в заходить мережу . Є онлайн , але не пише .
Я знаю її характер . То ще треба часу , навіть не знаю скільки
из_под_тишка• 12 января в 23:38
Ответ дляВсех анонимов аноним
А сколько лет Вашей дочке ?
Lizavel• 12 января в 23:38
Ответ дляВсех анонимов аноним
Упертая? Вы тоже не сдавайтесь,иначе она вас поламает
из_под_тишка• 12 января в 23:38
Ответ дляПес Патрон
Маме обидно
Да она походу у мамы в заложниках
Пес Патрон• 12 января в 23:39
Ответ дляиз_под_тишка
Да она походу у мамы в заложниках
Почему?
Заюшка_хозяюшка• 12 января в 23:39
Ответ дляПес Патрон
А что парень ваш просил?
Я уже даже не помню, что-то было связано, что комната не такая. Ага, щас... Значит обои, мебель и тд все сами выбирал и не такое. Выбесил)
В моїй хаті моя правда• 12 января в 23:39
Ответ длясама себе прекрасная
К другу мужа пришла жить дочь в 14 лет. К маме она так и не вернулась.
Дети разные, папы разные. И мамы тоже. Пока не попробуешь ситуацию - не будешь знать наверняка.
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 23:39
Ответ дляиз_под_тишка
А сколько лет Вашей дочке ?
из_под_тишка• 12 января в 23:40
Ответ дляПес Патрон
Почему?
Мне интересно сколько лет ее ребенку
Потом точнее смогу озвучить мою мысль

Предварительно - а зачем ее отслеживать в сети ?
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 23:40
Ответ дляЛукава_Кiшка
Порівнювати навіщо?
Щоб почала цінувати . Бо батько її зовсім інша людина . І ставлення в нього до неї теж зовсім інше . Щоб він її завтра ще сам не випровадив назад
из_под_тишка• 12 января в 23:41
Ответ дляВсех анонимов аноним
В 15 лет моя уже отдельно жила )
А Вы переживаете , что она к папе ушла ))

К 15 годам мы как раз с дочкой стали подругами , ей снова стало интересно со мной .
Пес Патрон• 12 января в 23:41
Ответ дляиз_под_тишка
Мне интересно сколько лет ее ребенку
Потом точнее смогу озвучить мою мысль

Ну это, типа,когда с парнем или мужем поссоришься - то смотришь в тел: онлайн он или нет. Не говорите, что никогда так не делали
Лукава_Кiшка• 12 января в 23:41
Ответ дляВсех анонимов аноним
Капець
Я думала, ви доросла
из_под_тишка• 12 января в 23:42
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну так пусть выпроводит .
Вам же это на руку .
В моїй хаті моя правда• 12 января в 23:42
Ответ дляВсех анонимов аноним
А хто вона за гороскопом? Не Овно часом?
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 23:42
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Стрілець
из_под_тишка• 12 января в 23:43
Ответ дляПес Патрон
У меня проще - я и приперется могу - назад бля .
А когда все гуд - или куда хочешь , мне все равно ))
Пес Патрон• 12 января в 23:43
Ответ дляиз_под_тишка
В 15 лет моя уже отдельно жила )

И что тут хорошего,что от вас сбежала дочка к папе и жила отдельно ?
из_под_тишка• 12 января в 23:44
Ответ дляПес Патрон
Моя дочка не сбежала , тем более к папе , а начала учится жить самостоятельно . По своему желанию .
К тому же ей не надо сбегать .
из_под_тишка• 12 января в 23:44
Ответ дляВсех анонимов аноним
Стрілець
А Вы кто ?
автор Всех анонимов аноним • 12 января в 23:45
Ответ дляиз_под_тишка
К тому же ей не надо сбегать .
Я навіть не уявляю цього . Ми плануємо щоб дочка вчилась за кордоном . І я взагалі не уявляю як це має бути .
Пес Патрон• 12 января в 23:45
Ответ дляиз_под_тишка
К тому же ей не надо сбегать .
’У меня норм с дочкой . Но с отцом она лучше находит общий язык , потому что я психованная и все мозги ей вынесу если надо’

Ну я бы тоже захотела уехать....

......
В моїй хаті моя правда• 12 января в 23:45
Ответ дляВсех анонимов аноним
Стрілець
Перебесится, Стрільці хоч і вредні, але справедливі.
Як знов посрьотеся, маніпулюйте словом ’справедливість’😉
из_под_тишка• 12 января в 23:45
Ответ дляВсех анонимов аноним
Честно , я Вашей дочке сочувствую
Вы задушили свободолюбивого стрельца .

А Вы кто по гороскопу ?
В моїй хаті моя правда• 12 января в 23:46
Ответ дляиз_под_тишка
Честно , я Вашей дочке сочувствую
Вы задушили свободолюбивого стрельца .

А Вы кто по гороскопу ?
Ага, свобода за счет денег мамы, пхаха 😆