Ms. При теле• 13 января в 01:48
Вийти в тотал блонд з аіртач 17 тис грн
Ну це просто піппц.
Я ні в якому разі не знецінюю роботу майстрів, але бляха муха, операція стільки коштує
Страхованная• 13 января в 08:10
Це овердофіга, ціни завищені, тому ношу свій натуральний брюнет, поки нема сивини. Далі буду фарбуватися в максимально близький до свого, я манала фарбування по такі ціни
Киця-бриця• 13 января в 08:11
Ответ дляОтжигающая
Так там інші зарплати.
Так там і витрати інші. На оренду, продукти і т.д.
Страхованная• 13 января в 08:13
Ответ дляMs. При теле
Картинка за цей рік, від 500 до 650$ при зарплаті 5000$ в середньому, це 10% від зарплати, а не 100%.
Так, 17 тис це 400$ до речі так
Порівняйте ще з ціною за стрижку, в скільки разів там більше, в скільки - у нас. Роздуті ціни
Отжигающая• 13 января в 08:19
Ответ дляКиця-бриця
Людина може собі дозволити повністю закрити базові потреби разом арендою. Навіть прибиральниця
Киця-бриця• 13 января в 08:33
Ответ дляОтжигающая
Ті, хто ледве закривають базові потреби, не ходять ні на аір тач, ні на тотал блонд по 500 євро.
Базові потреби - це не вмерти з голоду і не ночувати під парканом. А не про б´юті процедури.
Отжигающая• 13 января в 08:36
Ответ дляКиця-бриця
Зате в безпеці і зі світлом водою. Нах та покраска, якщо така біда в країні
Сиамская сороконожка• 13 января в 08:39
А операция, между прочим, дешевле... как раз мама недавно операцию перенесла
Котики-муркотики• 13 января в 08:40
Ответ дляMs. При теле
Ви і вчіться. Я заробляю на люкс і трохи більше.
Люкс це сумка шанель і прекраси бушерон, а не звичайна процедура краси
Ой, цікаво, чим?
ПрИкраси. Від слова прикрашати.
Намакушка• 13 января в 08:41
Ответ дляMs. При теле
В жодній країні світу немає люксового салону де вихід в блонд = місячній зарплаті середньостатистичного працівника і точно не ціна операції по видаленню грижі чи жовчного
Питання, в інших країнах вас будуть теж фарбувати та сушити електрикою від генератора?
Намакушка• 13 января в 08:45
Ответ дляMs. При теле
Тоді розкошелюйтесь на майстра. Якщо ви люкс, то вам за радість оплачувати роботу найкращих спеців. Люкс це оплата за ім´я.
Мафиозная• 13 января в 08:48
Ответ дляMs. При теле
Та можна ну і це в принципі вихід.
Ну але такої хєрні немає ні в оній країні світу
Стрижка и покраска в один тон русый у моего нормального мастера 250-300€))
Вена
Творю чудеса• 13 января в 08:54
Ответ дляMs. При теле
ви якась дивна, ви ще розкажіть, скільки мають коштувати люксові авто.
Ви цікавитесь послугою, яка не є життєво необхідною, більше того, є купа варіантів, де ціни суттєво дешевші.
Таке фарбування може коштувати хоч і 100 тис, ніхто від цього не помре. Досить рахувати чужі гроші.
Операція - це життєва необхідність, от тут точно що треба регулювати ціни.Тому як в вашу голову взагалі прийшло таке порівняння?)) Напишіть ще скільки хліба можна купити за таке фарбування.
Асталависта бэйби• 13 января в 08:59
Ответ дляMs. При теле
Та можна ну і це в принципі вихід.
Вы во всех странах поинтересовались?
Щедрик• 13 января в 09:02
Ответ дляСусідка зверху
Потому что это отражает реальность, а не ерунду из всяких инстаграмов.
Удалить грыжу - важно, ваш блонд - неважно. Население (среднестатистическое) может заплатить определенную сумму денег за важное (эту сумму уже высчитали мед.маркетологи), оттуда и пляшет сумма за операции. А за покраску... Кому она нужна )
та да,наша схиблена реальність,де куча народу сидить на грошах, які сипляться з неба ( привіт,правова державо), а решта останній ух без солі доїдає..
И.О. человека• 13 января в 09:09
Ответ дляЗяблик протестант
Зараз вам тут розкажуть, про краску, яка не палить волосся. Матеріали стириалізовані та жива музика в офісі. А також супер при супер професіонал з досвідом роботи в 2 роки
Вы что . Она ж курсы проходила )
И.О. человека• 13 января в 09:10
Ответ дляMs. При теле
А по сути да, в гос больнице пару тысяч доложить и вырежут кисту на яичнике )
Гуляю босоніж• 13 января в 09:18
Ответ дляMs. При теле
800 євро в Німеччині не хочете? Сушка феном не входить в послугу, окремо треба платить. Не хочеш платить - дають в руки фен і сушиш сам
Тішуся неперетішуся• 13 января в 09:33
Ответ дляMs. При теле
Ви виходилииз аір тач?
Нет , но я не вижу принципиальной разницы. То что должно обламаться все равно обламается. Так что все целиком осветлила бы и затонировала.
Бесконечность-не предел• 13 января в 09:40
Ответ дляКиця-бриця
Я немецкая уборщица. Моё мелирование стоит 130 евро на дому, также в мои базовые потребности входят уколы у косметолога ( праксис).