Пані з калабані• Изменено вчера в 10:06

Відповідь на питання: чому ми не поїхали

Ми в жили в одному із гарячих міст, що попало під роздачу під час початку повномасштабного.

Перші півроку виїжджали, я і дитина, жили в Західній Європі, не хочу казати країну.

В листопаді 2022 повернулися в рідне місто. Звідти переїхали в Київ.

У мене є рідні з Донбасу, котрі потребують моєї фінансової і фізичної допомоги, це також аргумент.
Життя в Україні дозволяє нам заробити на більш-менш комфортне життя.
Живемо в просторій квартирі, у дитини окрема кімната і ми з татом поруч
Є можливість займатися спортом і мати повноцінне соціально активне життя. Не впевнена, що подібне могла б організувати для неї за кордоном.
Дитина дуже привʼязана до батька.
Я теж прямо дико сумувала за чоловіком.
У нас теплі і партнерські стосунки, мені дуже пощастило в особистому.
Він прийняв би будь-яке моє рішення, але я вирішила продовжити життя в Україні.
Шкодую? Ні)
Сподіваюсь, що війна закінчиться і все перемелемо.
Чи щаслива я вдома - так
Чи накривають мене час від часу тривожні думки - звісно.
Чи закликаю я когось іти моїм шляхом - ні в якому разі
Нікого не засуджую і ні на що не намовляю.
Стільки доль, стільки обставини/рішень

Не існує ні для кого єдиного вірного рецепту.
Будьте добрішими одна до одної.
Всім миру і злагоди в родини
Всех в сад• вчера в 10:08
Не виправдовуйтесь
Засуджують лише максимально тупі люди
Розумні знають, що в кожного свій шлях, вибір, обставини
Це стосується і тих хто виїхав, і тих, хто лишився
ЯНаПэПэ• вчера в 10:11
Танго утрьох• вчера в 10:12
Тю, я сама знаю, що дура набита і не думаю про дітей. Але я люблю комфорт і не згодна жити в тому житлі яке мені дадуть, наврчд чи сені дадуть аналогічне тому, що маю вдома, ьнаврядчи я там буду в теплі +25 . Але мої діти сплять вночі, їх не будять вибухи і вони не бояться, їм в школі не промивають мізки війною. Плюс вони дивуть в повноцінній сім´ї і в цьому теж плюси.
Госпожа Белладонна• вчера в 10:14
У вас донька? У чоловіка є бронь, служить чи переховується? Мені також краще в Україні і сину, але йому 18. Була б дочка то не виїздили б.
ЗавЛабСнаб• вчера в 10:14
Ответ дляТанго утрьох
Ничего не понятно))
Швидка Настя• вчера в 10:15
Це навіяла топова те а про чи відчувають себе поганими матерями? Тут просто стільки гівна свого часу понаписували тим хто виїхали. От буквально в кожній темі набігали і ’не у вас уже семьи, муж там уже кого-то ахает’. Тепер хочеться написати ’а я вам дурам говорила, а ви все про пісюн та про пісюн’
Ненька наша• вчера в 10:16
При желании можно засрать любой выбор и образ жизни. Аргументы не сработают, так как у каждого свой взгляд на вещи.
Танго утрьох• вчера в 10:18
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ничего не понятно))
Яеби мої діти боялись вибухів, просинались вночі від вибухів, якби в школі їм розказували про війну і залякували, то я б їх таки вивезла, а так сиджу. Хоча ррщумію, що ловить їм тут нема чого і чим раніше виїдуть тим їм легше буде інтегруватися
Госпожа Белладонна• вчера в 10:16
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ничего не понятно))
Скажите?! Я несколько раз прочла и не поняла. Возможно пытались поерничать?
Швидка Настя• вчера в 10:17
Ответ дляТанго утрьох
Ви хоч чесна
Nadiaaaa• вчера в 10:18
Ответ дляТанго утрьох
’їм в школі не промивають мізки війною’ - на жаль вони збираються це робити і після війни, якщо вона колись закінчиться. Мені здається, тут потрібні тільки майбутні солдати на жаль
автор Пані з калабані • вчера в 10:18
Ответ дляГоспожа Белладонна
Знову пост, провокативного характеру, який наштовхує на нові питання : «для чого так важливо 18 річному юнаку жити з мамою, наче це вік, коли діти можуть жити окремо в чужій країні в вчитися у ВНЗ. Чи справа тільки в сині?»
Але не хочу їх задавати. Ви насправді знаєте як воно є і як вам краще
Танго утрьох• вчера в 10:19
Ответ дляNadiaaaa
Якщо рашка вимагатиме на мирних військо до 50тис, то мобілізація в нас буде 0.
ЗавЛабСнаб• вчера в 10:20
Ответ дляТанго утрьох
Теперь поняла.
автор Пані з калабані • вчера в 10:20
Ответ дляШвидка Настя
Ви праві. Пісюнів багато по всьому білому світу.
А хороших відповідальних чоловіків - менше
А щасливих шлюбів - одиниці.
Бажаю вам особистого щастя.
Неважливо де, закордоном чи вдома.
Госпожа Белладонна• вчера в 10:22
Ответ дляПані з калабані
Мій не хоче вчитися абсолютно, закінчує 11 клас ,18 буде в березні. В місцевій не схотів вчитися. Підробляє 3 14 років. Чоловік також закордоном. Але так, мені в Україні набагато краще.
автор Пані з калабані • вчера в 10:21
Ответ дляГоспожа Белладонна
Зрозуміло.
Тепличная• вчера в 10:21
Я вначале вывозила от войны (Харьков). Потом на год вернулись. Прожив год опять выехали , но причин уже было три: обстрелы, школа, пропаганда. Не хочу чтобы мои дети жили в такой стране. Я конечно вернусь доживать , мне поздно что-то начинать ( 50лет)
автор Пані з калабані • вчера в 10:22
Ответ дляТепличная
А яка в Харкові пропаганда?
Nadiaaaa• вчера в 10:23
Ответ дляТанго утрьох
Ви думаєте, Україна на це погодиться?
Швидка Настя• вчера в 10:23
Ответ дляПані з калабані
А щасливих шлюбів - одиниці.
Бажаю вам особистого щастя.
Неважливо де, закордоном чи вдома.
Я про те що позиція ’я поїду і чоловік бабу приведе’ м´яко кажучи дитяча. Ну і нафіга такий чоловік толі треба в принципі?
Тепличная• вчера в 10:24
Ответ дляПані з калабані
А яка в Харкові пропаганда?
Не в Харькове, в стране. Люди озверели, едят друг друга, а власть способствует. Везде брехня. Смотрю марафон - просто нагло брешут.
Золота орда• вчера в 10:26
Ответ дляТанго утрьох
Вы детей отдали на усыновление в Европе или где такая благодать в Украине ’мої діти сплять вночі, їх не будять вибухи і вони не бояться, їм в школі не промивають мізки війною’?
автор Пані з калабані • вчера в 10:26
Ответ дляШвидка Настя
Ви абсолютно праві

Я повернулася не через те, що «він бабу приведе»
автор Пані з калабані • вчера в 10:27
Ответ дляТепличная
Не стикалась в житті з таким.
Хіба що на форумі. Де через анонімну безкарність люди оголюють своє чорне его, котре ретельно приховують в нормальному житті
Золота орда• вчера в 10:28
Ответ дляNadiaaaa
Ви думаєте, Україна на це погодиться?
Если не согласится, то мобилизация будет уже для росармии. Позитивных вариантов при любом раскладе нет.
Графиня Шезвездицкая• вчера в 10:32
В нашем обществе :
уехал- сиди и не тявкай
не уехал- сиди и не тявкай.
Каждый сам решает, что ему делать и осуждать это - удел убогих
Тепличная• вчера в 10:34
Ответ дляПані з калабані
Не стикалась в житті з таким.
У меня марафон все время на кухне фоном. Установка такая : все кто уехал - или глупые или предатели , все кто говорит по русски- враги, у нас все прекрасно : медицина, школа, отдых. За границей все плохое, дети там тупеют. Все кто не донатить , не воюют - не люди. Это я грубо обобщила, но это прослеживается во всех интервью , которые повторяются. То же интервью с Солохой- что нормальные человек без родины не выдержит и как будет так бурет, верит в ЗСУ - три раза минимум крутили. Как она героично вернулась. Тоня Матвиенко - человик запретил мыть посуду за кордоном и т д и т п На Рождество ведущая даже выдала - что у нее хватило совести только веточку поставить , мол у кого хватает совести те елки покупать. Ну это если кратко на что настраивают народ
Единорог помог• вчера в 10:35
Заказушна тема від зеш шобли?
Дую на вітер• вчера в 10:38
Не у всіх, хто виїхав, все добре. Друщі виїхали в Австрію, дітям в 2022 було 7 та 15 років. Молодша залишалась два роки в одному класі, зараз вона старша на 2 роки від однокласників, але нарешті нормально вчиться. Старшому зараз 18, так і не склав іспит з німецької на задовілтний бал. У обох друзів немає. Таке собі життя... Є подруга, яка виїхала з дітьми в 2024. Діти в класах з арабами, вони постійно б´ються, нормально не вчаться. Є один приклад серед знайомих, коли у дитини все добре. Виїхали в Британію, дівчинці було 14 років, вчиться добре, як з друзями, не знаю.