ФрекенБок• 13 января в 12:56
Закрито 17 супермаркетів. Це що таке?
Попадалочка• 14 января в 01:49
А мене здивував фірмовий Рошен. Після нового року почав працювати лише, коли є світло на лінії. Запитала у них, зламався генератор? Ні, кажуть, ми були на лінії з медичною установою (критична інфраструктура) то нас не вимикали, а тепер вимикають)
І от вже два тижні не працює без світла, вчора цілий день не працював, а генератор поставити жлобиться)
ФрекенБок
• 14 января в 17:39
Ответ дляПопадалочка
Ну без їхніх цукерок прожити можна. Роками не купую там нічого
Украиночка• 15 января в 09:25
Ответ дляПопадалочка
Не дай Бог таких сусідів...
Вам так не пощастить, не переймайтеся. Вам такі ж дістануться, які два шланга скрутити не можуть. А потім у них то пожежа, то вибух.
Украиночка• 15 января в 09:30
Ответ дляТам все розмивчато
Напишите весною, добре якщо все добре із тією конструкцією, сусідів шкода.
Ці конструкції, дяка богу, служили батькам вірою і правдою 30 років, і ще половині села, все ціле. Але тут від слів ’балон’ втрачають свідомість, то хто вам лікар. У мене ця ’конструкція’ з 22 року - політ чудовий.
Ні, я можу рекомендувати свої сес, твердопаливну альтернативу і камін) але люди, у яких є будинок і гроші на всі ці проекти явно не потребують моїх безцінних порад, які майже неможливо реалізувати в квартирі. А от чому такий спротив викликає досить доступна і, що головне, дешева варіація - загадка. Ціна питання 10-20 тисяч і два листа техніки безпеки, але ні, навигадують жахів і трясуться.
Попадалочка• 15 января в 11:00
Ответ дляУкраиночка
Представники газконтори бачили хоч раз ваше одоробло в квартирі? Чи ховаєте щоразу? Кулібіни, блін!
Украиночка• 15 января в 11:11
Ответ дляПопадалочка
Чого до мене ходити представникам газ контори? В електробудинок. Не робіть, вас ніхто не змушує. Не всі ж нездатні прорахувати елементарну схему, щоб аж викликати цілих ’представників’.
Попадалочка• 15 января в 11:15
Ответ дляУкраиночка
Бережи Бог ваших сусідів
Там все розмивчато• 15 января в 21:25
Ответ дляУкраиночка
А по новинам передали, що в Києві загинула сім´я.
Украиночка• 16 января в 08:29
Ответ дляТам все розмивчато
Хтось гине кожного року, з різних причин. Від несправності обладнання чи невиконання техніки безпеки в основному. Тому обладнання обслуговують, а техніку безпеки виконують. І живуть довго і щасливо. На дорогах гинуть люди, ви нікуди не ходите?
Украиночка• 16 января в 08:31
Ответ дляПопадалочка
Бережи Бог ваших сусідів
Не переживайте, з моїми сусідами все буде добре. Як і зі мною. Бережіть себе.