Кумедний ґудзик• 13 января в 16:21
Чому немає клубу анонімних покинутих дружин?
Щоб як алкоголікам ділитись історіями, підтримувати один одну. І допомогати не згадувати колишніх.
Або давайте створимо таку зустріч для мене одної.
Шлюбу 21 рік. В зв´язку з війною вимушені були жити окремо.
До цього були конфлікти в сім´ї.
Звісно розлука конфлікти не вирішила а посилила.
Зараз маємо що він мене заблокував. Слово розлучення ще ніхто не вимовив. Але думаю це вже питання часу.
Мої проблеми в связку з цим.
Як пережити душевну біль.
Як перестати згадувати минуле і там де ти наче допустила помилку, і все можна було виправити
Як позбутись страху що тобі 45 і ти неліквід
Буду вдячна якщо хтось поділиться своїм досвідом
До цього були конфлікти в сім´ї.
Мої проблеми в связку з цим.
Як пережити душевну біль.
Анонимарик• 13 января в 16:41
Ответ дляЯ только за!
И что страшного в ’живёт одна’?
Шеи свободной нет, ныть некому, есть же такие, кто за квартиру не умеет платить самостоятельно.
Ответ дляКумедний ґудзик
Дякую. Тривожність мені притаманна, але я намагаюсь її контролювати.
Але ці думки - вони мені не підвладні
До речі, не намагайтемя відразу швидко шукати стосунки. Дайте собі час. Життя наодинці вимагає більшої відповідальності за все, але, ви зможете відповісти собі на власні питання, і зрозуміти що вам треба.
Доведено, що чоловіки йдуть на вашу енергетику. Треба відновитися і скинути багаж минулого. Вибір чоловіків вам доступний, не заганяйтеся, що немає шансу
Анонимарик• 13 января в 16:42
Ответ дляКумедний ґудзик
Вас хтось образив?
Так, в мене немає досвіду проживання одною.
Але де я обезцінила одиноких жінок?
Я навпаки питаю поради як знаходити опору в собі
Але де я обезцінила одиноких жінок?
Да пофиг мне на бабские манипуляции, я сама манипулятор.)) Я ваши страдания обесцениваю, опора в себе очень проста, идти работать и не ныть.
Я только за!• 13 января в 16:44
Ответ дляАнонимарик
Я не плачу за квартиру. Но я в себя верю, освою
Кумедний ґудзик
• 13 января в 16:44
Ответ дляSgreen
Так. Я знаю що нові стосунки мінімум 6 місяців, краще рік.
В залежності від стану.
В мене як раз час до літа відновитись, попрацювати над здоров´ям та зовнішністю.
Мені б зараз цей гострий період пережити
В залежності від стану.
Анонимарик• 13 января в 16:44
Ответ дляЯ только за!
А автору важнее шею найти, переходящий вымпел.)
Смайлик• 13 января в 16:45
Ответ дляКумедний ґудзик
В залежності від стану.
Шукати не треба. А якщо вони вас знайдуть, відсунете вбік і почекаєте півроку?
Кумедний ґудзик
• 13 января в 16:46
Ответ дляАнонимарик
Я по вашому мене чоловік кинув і я вам з картонки на вокзалі пишу? Вам навіть повідомленнЯ всі не прочитали.
Я фінансово стабільна, займаюсь спортом, доречі всіма організаційними питаннями в сім´ї займалась я.
В мене питання саме по емоційному стану
Кумедний ґудзик
• 13 января в 16:47
Ответ дляСмайлик
В мене такий вираз обличчя що стосунки мене самі не знайдуть🤣
Смайлик• 13 января в 16:51
Ответ дляКумедний ґудзик
Живіть своє життя. Не треба ні шукати, ні встановлювати собі якісь терміни. Займатесь нагальними справами. Зробіть ревізію вдома, викиньте хлам, займіться собою, зробіть те, що відкладали. Не зациклюйтесь взагалі на стосунках і оцьому ’я неліквід’
Свекруховна• 13 января в 16:56
Ответ дляКумедний ґудзик
Да, это самое главное, что нужно поменять
Это лицо типа «не подходи, я замужем»)))
Ну и действительно не спешите с отношениями пока
Попробуйте как это жить одной (называется монада)
На самом деле это очень классно 👍
Я в сентябре выгнала мужа. Сначала было очень тяжело эмоционально
Сейчас уже наоборот стало хорошо, кайфово. Новые хобби у меня, знакомства
Привожу себя в порядок, меняю имидж
Но пока к отношениям не готова точно
Но я себя и не тороплю.
На самом деле это очень классно 👍
Привожу себя в порядок, меняю имидж
Но пока к отношениям не готова точно
Но я себя и не тороплю.
Кумедний ґудзик
• 13 января в 17:09
Ответ дляСвекруховна
На самом деле это очень классно 👍
Привожу себя в порядок, меняю имидж
Но пока к отношениям не готова точно
Но я себя и не тороплю.
На самом деле это очень классно 👍
Привожу себя в порядок, меняю имидж
Но пока к отношениям не готова точно
Но я себя и не тороплю.
Дякую за ваш досвід.
Що допомогло вам підійнятись з емоційної ями?
Свекруховна• 13 января в 17:13
Ответ дляКумедний ґудзик
Дякую за ваш досвід.
А я даже не знаю.. я как мюнхаузен себя за волосы и вытащила.
Каждый день маленькие шаги можно сказать на встречу себе.
Новые привычки сформировались, новые планы появились
И опора на себя появилась
Ушло это мы и вернулось я
Сначала это пугало
А сейчас наоборот мне классно
И опора на себя появилась
Ушло это мы и вернулось я
Сначала это пугало
А сейчас наоборот мне классно
Просто каралева• 13 января в 17:20
Ответ дляАнонимарик
Третий раз замужем, не понимаю о чем вы, и что такое брошенные жены.
А где их искать
Анонимарик• 13 января в 17:22
Ответ дляПросто каралева
А где их искать
Их не надо искать, сами приходят
Просто каралева• 13 января в 17:22
Ответ дляАнонимарик
Их не надо искать, сами приходят
Куда домой?
Я домашняя амеба
Анонимарик• 13 января в 17:23
Ответ дляПросто каралева
Куда домой?
Я домашняя амеба
Ходите тогда по всяким местам
Кумедний ґудзик
• 13 января в 17:44
Ответ дляСвекруховна
И опора на себя появилась
Ушло это мы и вернулось я
Сначала это пугало
А сейчас наоборот мне классно
И опора на себя появилась
Ушло это мы и вернулось я
Сначала это пугало
А сейчас наоборот мне классно
Супер, дуже дякую!
Это все так условно, это ’мы’, я, оглядываясь на свою замужнюю жизнь (20 лет были вместе), понимаю,,что муж платил за квартиру, плюс часть других финансовых затрат была на нем и отвечал за машину, мебель, остальное - я. А остальное это - дети и все, что с ними связано, поликлиники, садики, школы, уроки, кружки, дальнейшее образование, день рожденья и развлеченья, одеть-обуть, поддержать, на море съездить... домашнее хозяйство, закупка продуктов, сантехники, плюс деньги заработать на это все. Поэтому моя жизнь почти не изменилась, когда я ушла от мужа. И я о себе хорошего мнения, вне зависимости от того, есть со мной кто-то рядом или нет.
Кумедний ґудзик
• 13 января в 20:51
Ответ дляПіна
Іронія в тому, що в матеріальному плані я не постраждала.
В мене ось ця емоційна простигосподи мутотєнь.
Саме образливе що я не можу силою волі її контролювати.