ВРУ позбавила учасників бойових дій права на першочергове житло
Щойно Верховна рада 250-ма голосами «за» ухвалила зміни до Житлового кодексу (№12377), але позбавила учасників бойових дій права на першочергове житло. Ветерани мають бути в пріоритеті будь-якої державної політики під час та після війни! Це не реформа. Це знищення права на житло для тих, хто захищає країну і ризикує кожного дня своїм життям.
Мій чоловік убд.
У нього в підрозділі на черзі абсолютно всі вже з убд. Сенс тієї першочеровості?
Мабуть тому і позбавили.
Ми перед війною були на черзі четверті. Вже готували ’ключі’. Але почалась війна.
Зараз на черзі хто зна де. Але попереду ті, хто взагалі без нічого лишився, ще каліки або родини загиблих. Тут я тільки За.
Мабуть тому і позбавили.