Коренная киевлянка• Изменено 13 января в 22:58
Жить в одном номере с мужчиной без секса. Что бы подумали?
Познакомились на СЗ три месяца назад. Встречи два раза в неделю. Интима не было. На НГ компанией поехали кататься на лыжах. Жили в одном номере (кровати отдельно).
Я натерла ногу ботинком в первый день. Он достал свою аптечку, и я среди пластырей и прочего увидела презерватив. Он думал, что я не вижу. За 7 дней путешествия он его не использовал (секса не было). Что бы вы подумали о таком мужчине? Ему 34.
Пиши-пропало• 14 января в 01:32
Ответ дляКоренная киевлянка
Та може там їх було більше, аптечка була напіваідкрита, я весь вміст не бачила.
ну ви ж розумієте, що для молодого чоловіка - то не є норма. Значить у нього така дуже слаба статева конституція. Тоді вже дивіться чи вам підходить такий партнер, якщо вас буде влаштовувати секс раз в пару місяців - тоді ви підходите один одному. Якщо вам такий варіант не підходить - то з таких стосунків не вийде нічого доброго ((((
PORKA• 14 января в 01:54
Ответ дляПозитивна
Он себя бережет для свадьбы
З українками в Україні - хрін поберешся у шлюб бо при знайомствах суцільний мороз та відмовняк або одноклітинна інфузорія без мізків.
Коренная киевлянка
• 14 января в 02:00
Ответ дляPORKA
навіщо ставите сердечко своєму коментарю?
а ви вважаєте себе розумним? не інфузорією?
Коренная киевлянка
• 14 января в 02:13
Ответ дляPORKA
Невже не зустрічали жодного разу хорошу дівчину?
PORKA• 14 января в 02:38
Ответ дляКоренная киевлянка
Де Ви узяли що я хлопець?
Ща как дам• 14 января в 04:40
Ответ дляКоренная киевлянка
Мене більше цікавить, чи були презервативи у вас.
Коренная киевлянка
• 14 января в 07:48
Ответ дляЩа как дам
А чого вони мали бути у мене?
Госпожа_тамагочи• 14 января в 08:25
Ответ дляКоренная киевлянка
Номер на двох, просто ліжка окремо. До речі, ліжка досить широкі, дві людини там легко помістяться.
Розтягує інтригу. Мужик хоче щоб ви в нього ну дуже сильно закохалися. Хоче показати , що йому не тільки секс від вас треба.
Дуже рідко але виходить є такі випадки.
Ви з ним цілувалися, взагалі ?
P.S перечитала вашу тему, ой , аж 3 місяці зустрічаєтеся і тиждень в одній кімнаті двоє - це якийсь прикол. З ним справді щось не то, або ви троль
Дуже рідко але виходить є такі випадки.
Ви з ним цілувалися, взагалі ?
ЗновЗдоров• 14 января в 08:34
Как то странно, что не было секса. Все таки три месяца уже. Подозрительно. И не старый еще.
Вільний митець• 14 января в 10:52
Ответ дляКоренная киевлянка
Аптечка вообще не показатель, если купил готовую, то презерватив там мог уже быть. Но мужчина без проблем, взял бы с собой упаковку из 12 шт, минимум.