Ширли-Мырли• вчера в 23:12

Цікаво, є люди які справді купують після допитів

Ну ок, я закривши очі пропустила ото « ціна в дірект» бо шукаю подарунок, годинник цей підійшов.
Але от це? Існують люди які витримують допит перед тим як дізнатися ціну і все ж купують?
І для чого всюди прикриватись військовими?
Вибісили мене
автор Ширли-Мырли • вчера в 23:13
Тепер доведеться далі шукати подарунок
Угги в горошек• вчера в 23:14
Удалено администрацией...
Вірю, я повірив• вчера в 23:14
Військові не лише чоловіки. Чому ні?
Бавовна• вчера в 23:15
Жесть. Мало того что цена только в директ, теперь надо еще задушевную беседу провести, чтоб узнать сколько стоит товар
энциклопУдия• вчера в 23:15
Часы колхозные.
автор Ширли-Мырли • вчера в 23:16
Ответ дляУгги в горошек
Удалено администрацией...
Серйозно? А ви хто, типова фанатка перепиписок по душам перед тим як просто ціну дізнатись?
Перша скрипка• вчера в 23:16
Ответ дляУгги в горошек
Удалено администрацией...
Хамло це такі недопродавці які витрачають час людини. Потім ще місяць наярюють в директ
энциклопУдия• вчера в 23:16
Український виробник з аліекспресу
автор Ширли-Мырли • вчера в 23:16
Ответ дляВірю, я повірив
Військові не лише чоловіки. Чому ні?
А для чого мені ця інформація? Чи не мені - просто порупцю, це ж спекуляція
Перша скрипка• вчера в 23:17
Ответ дляШирли-Мырли
Ви праві, спекуляція військовими 100%
энциклопУдия• вчера в 23:18
Де це в нас виробництво годинників? Я не вірю.
Катастрофа• вчера в 23:18
«Украинский сенс»🥴
Угги в горошек• вчера в 23:19
Ответ дляПерша скрипка
Удалено администрацией...
автор Ширли-Мырли • вчера в 23:19
Ответ дляУгги в горошек
Удалено администрацией...
Так, особисто вам, тому залишайтеся зі мною
Вірю, я повірив• вчера в 23:19
Ответ дляШирли-Мырли
Хз, чому у них маркетинг такий, можливо є якісь метрики, на які вони орієнтуються і відповідно вже будують стратегію комунікації з клієнтом.
Пушка заряджена• вчера в 23:21
Ответ дляШирли-Мырли
Тепер доведеться далі шукати подарунок
Она сказала: спрашивает, чтобы посчитать вместе с доставкой. Это оскорбление?
Ашолюдискажуть• вчера в 23:21
Удалено администрацией...
Залатавая• вчера в 23:22
Они сами понимают интересно, что это все только раздражает , человек спросил цену ответьте по делу и все
Prervana• вчера в 23:23
Ну справедливости ради - никто вам допрос не устраивал. А с учётом того, что сейчас чуть-ли не каждый второй покупатель сидит где-то за рубежом, то вопрос про локацию и доставку выглядит даже логичным
всегдаДаДа• вчера в 23:23
Так наче ж написано, що хочуть доставку порахувати. Типу годинник 3 тис грн + доставка 1000 грн, разом 4. Що не так? Ну сподобалось військовим жінкам. Чому ні. Автор, як вижити серед конкуренції малим підприємцям? Бот створили. І з вами ввічливо спробували комунікувати.
Перша скрипка• вчера в 23:23
Ответ дляПушка заряджена
Можна написати просто ціну та і все, яка доставка, вона завжди рахується окремо.
автор Ширли-Мырли • вчера в 23:25
Ответ дляПерша скрипка
От власне. Невже 100грн якось грає роль
Перша скрипка• вчера в 23:27
Ответ дляШирли-Мырли
От власне. Невже 100грн якось грає роль
Скоріше за все думає яку ціну загадати в залежності звідки людина
Пушка заряджена• вчера в 23:28
Ответ дляПерша скрипка
Можно ) А что случилось непоправимого, если спросила? Не пойму этой суеты. Отнимает время? Так автор нашла время пообщаться с ней и поделиться с советчицами
Працівниця року• вчера в 23:29
Їх як гною всюди є
І ціна без питань написана
Лупаю цю скелю• вчера в 23:30
Через це ігнорю магазини без ціни, бо у 99% випадків це от така шляпа як на скрінах
Працівниця року• вчера в 23:30
Крошка Енот• вчера в 23:31
Одной мне кажется это бот? Просто стандартные простыни робота..
Перша скрипка• вчера в 23:34
Ответ дляПушка заряджена
Ну пришли ви на ринок і питаєте бабусі яка ціна на укроп, а вона вам і каже, це класний укропчик, сама виростила на екологічних грядках, ще і військові його у мене купують. Що ти хочеш робити з укропчиком сонечко щоб я порахувала тобі ціну.
Якщо в супчик то 5 грн, а на бутерброди із червоною рибкою 10грн
Конотопська відьма• вчера в 23:37
Ответ дляПушка заряджена
это тупость).
после этого уходит 99% потенциальных покупателей. это же очевидно.
называем цену. просто цену товара. И. ЕСЛИ. эта цена подходит, покупатель сам задаст вопрос. сколько с доставкой, коробочкой, засунуть в жопу мишке.