Дую на вітер• 14 января в 04:45

Чи повертатись з відпустки в Київ

Поїхали відпочивати з родиною на початку січня по Україні, читаю теми про те, що у людей максимум 10 градусів в квартирі і не знаю чи повертатись взагалі до потепління.Чоловік запевняє що в нашому домі все норм, оскільки є газ і світло періодично з´являється, але я не така оптимістична і боюсь, що буде нестача бензина через заправку генераторів у місті і що ми не зможемо знову поїхати.Не можу оцінити наскільки все критично.
автор Дую на вітер • 14 января в 09:13
Ответ длявре_Динка
Ми в Таї застали холода вдома, сьогодні вилітаємо назад, ох якби ви знали як не хочеться повертатися) але робота кличе)
Гарно Вам дістатись додому
вре_Динка• 14 января в 09:15
Ответ дляДую на вітер
Гарно Вам дістатись додому
Дякую. Ми сюди так важко добиралися, сподіваюсь дорога додому буде трохи легшою
Ще у Львові на вихідні затримаюсь) хочу потанцювати на фестивалі