Коник-стрибунець• 1 час назад

Кіт став часто тертися мордочкою об меблі й кути, аж до почервоніння шкіри

Це просто мітить територію чи може бути алергія?
Мамина корзиночка• 1 час назад
А он кастрирован у вас?
Ковбой Хагис• 1 час назад
Почешите морду ему
Менее Более• 1 час назад
Зуби як? Може бути камінь.
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Стресс как вариант. И попытка его снять.
+ за проверить зубы
Упругая попка• 1 час назад
Подивіться вуха, може треба почистити...
Упругая попка• 1 час назад
Ще алергія на корм може бути
Гжегож Бженчишчикевич• 1 час назад
На лішай перевіртесь. Мікологічне дослідження.
Нічний дожор• 1 час назад
У вас лысый кот?
Или как вы видите покраснение кожи у него под шерстью
Теща дочки• 1 час назад
Часте тертя мордочкою, особливо до почервоніння, у кота може бути як маркуванням території, так і симптомом алергії або подразнення, але почервоніння шкіри вказує на потребу звернення до ветеринара, оскільки це може свідчити про запалення, алергічний дерматит, реакцію на бліх чи харчову непереносимість, а не лише про мічення.
Чому кіт треться?
Маркування: У котів є залози на мордочці, які виділяють феромони, і вони труться об предмети, щоб позначити їх своїм запахом, що дає їм відчуття безпеки.
Свербіж: Це може бути реакція на бліх, пил, пилок, нові засоби для прибирання чи догляду, корм, що викликає свербіж шкіри.
Чому це може бути не просто мічення?
Почервоніння: Це ознака запалення або подразнення, яке не характерне для звичайного мічення.
Надмірне самовилизування: Якщо кіт ще й облизує ці місця, це може посилювати подразнення.
Що робити?
Огляд у ветеринара: Обов´язково покажіть кота спеціалісту, щоб виключити паразитів (блохи), інфекції та визначити точну причину (алергія на їжу, зовнішні алергени).
Зверніть увагу на інші симптоми: Діарея, блювота, проблеми з шерстю, чхання, сльозотеча – це теж ознаки алергії.
Тимчасові заходи: Поки чекаєте на візит до лікаря, спробуйте прибрати нові засоби, перевірити, чи немає бліх, і обмежити контакт з можливими подразниками.