Сусановна• 15 января в 06:07

Я тут уже привыкла

Следующий шаг - дом.

Никогда не думала, что меня аж сюда занесет.

Но я счастлива, что так случилось. Иногда кажется, что этот материк меня просто звал.

P.S. Я выехала из-за войны, но тут я не по беженской визе.
Трахтибидох• 15 января в 07:30
Ответ дляСусановна
В живую +- то же самое. Можно сделать как нравится. Я была на паре просмотров - сделать можно 1 в 1 как в «программке дизайна».
Будто секрет, что в любой стране можно так сделать. - цена вопроса разная.
Вы так удивили , будто в Украине не видели таких домов и квартир))
Вы ещё стиральной и посудомойкой удивите)
Трахтибидох• 15 января в 07:40
Врадення від теми, що ви в Україні жили середненько, не бачили достатку, гарного доходу, нормальних будинків і тількии в США це в е побачили вперше. Тому і радієте.

Люди, у яких в Україні все це було - так не радіють, по дитячому.

Рада, що ви хоч там це побачили.
Ашотакоя• 15 января в 07:50
А я в Европе . И тут привыкла
Буду оставаться. Нравится нам тут с дочкой и про возвращение не может бы даже речи
Ля-ля-ля• 15 января в 07:50
Ответ дляСусановна
Я не об этом. За окнами горы и океан, чистые дороги, хорошая работа.

Пусть даже и «палки», но посмотрите - это ощущается? Да даже внутри дома.

Мне кажется всю эту историю с тем, что в США «дома не такого качества» люди придумали просто потому, что им это недоступно.
а вам доступно? В кредит до смерти?
Вишневий цвіт• 15 января в 07:55
Ответ дляСусановна
Очень даже доступно с учетом местных зарплат.

А… Канада, простите. Я про США.
Сорри, а кем Вы работаете в США, что через 4 года готовы прикупить домик за 500к и ещё вложиться в ремонт-дизайн? Просто интересно.
Ашотакоя• 15 января в 07:52
Ответ дляТрахтибидох

Рада, що ви хоч там це побачили.
Вы вообще не поняли смысл темы
Главное не сам дом, а что вокруг него
Люди, уровень жизни, достаток
Толку от красивого дома в нищей стране
Разве это удовольствие?
Виннипуховна• 15 января в 08:02
Ответ дляНі за холодну воду
А я не из за войны и не по беженской визе. Привыкла, но от одной мысли что дом из говна и палок надо покупать за такие деньги, становится дурно. Смотрю на видео с продажей домов/квартир в Украине и становится еще хуже, когда сравниваю.
Тоже самое!!! В поиске сейчас дома - больше года просматриваю, смотрю объекты недвижимости вживую, это жесть. И эта жесть от 500 тыс- там просто снести все нужно. В районе миллиона хоть как-то, но тоже жесть и ремонт нужно делать. И когда попадаются риэлторы из тик тока с пригородом Киева - это прям шок-контент для меня. Я если что до войны жила в новом большом доме.
Виннипуховна• 15 января в 08:03
Ответ дляСусановна
Вот для сравнения домик в теплом штате за 500К. Как вам такие палки?
Эти у вас норм, можно хоть переехать сразу
бЭйбА• 15 января в 08:19
Ответ дляСусановна
Вот Техас - 30 минут до центра города, 400К.
Поэтому у наших депутатов у всех там жильё и у их детей ,украл 100 млн , сколько таких домиков и даже лучше можно купить .ммм 🤤
Физрукая• 15 января в 08:21
Ответ дляАшотакоя
Вы вообще не поняли смысл темы
Главное не сам дом, а что вокруг него
Люди, уровень жизни, достаток
Толку от красивого дома в нищей стране
Разве это удовольствие?
Так в Америке тоже куча нищих ,алкашей в трейлерах, злыдней всяких,полных людей по 150 кг,которые из дому не выходят и тех, кто сидит на пособиях. Смотря ж какой штат и город
Бавовнятий Пупс• 15 января в 08:23
Якщо ви в США (бо створили тему в відповідному розділі), то видумуєте, бо немає в США для українців ’бєженських віз’.
Ашотакоя• 15 января в 08:24
Ответ дляФизрукая
Ну я в Европе тут нет такого
Все красивенько чистенько. Без злыдней
Бавовнятий Пупс• 15 января в 08:31
Ответ дляСусановна
В Киеве у меня есть квартира, но я в Киеве 10 в месяц не зарабатывала никогда. Я Киев люблю, но тут мне и правда очень нравится.
І ким же ви працюєте в США, заробляючи ’теоретично’ 10 к, (тобто 60+ доларів за годину) в місяць?
пані Солоха• 15 января в 08:29
Ответ дляСусановна
А чем вы занимаетесь?
Бавовнятий Пупс• 15 января в 08:37
Ответ дляпані Солоха
А чем вы занимаетесь?
60+ доларів на годину - це зарплатня висококваліфікованого спеціаліста.
Автор, звісно, придумає, що крута айтішниця))
Хоча в мене пара друзів-айтішників в Каліфорнії, він в Гуглі, вона в Тіктоці отримують 16 тис на 2. І це вони там 5+ років по робочій візі і хороші спеціалісти, які зразу працювали в Гуглі.
Малинка• 15 января в 08:38
Ответ дляВиннипуховна
Так побудуйте будинок під свої запити. Це теж недешево, але у свої 500к вкладетесь)
Не знала, що в Києві і обл за ці гроші гівно на палці… теж постійно моніторю приватний сектор - є хороші варіанти
пані Солоха• 15 января в 08:40
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ну так 60+. А это может быть и 70 и 100 и тд.
А в гугле что-то маловато. Как то смотрела интервью айтишника из гугла то много у них там платят. Очень. И еще ж всякие плюшки и акции. Но и попасть туда-как в лотерею выиграть.
Бавовнятий Пупс• 15 января в 08:51
Ответ дляпані Солоха
Автор в якомусь своєму повідомленні вище в темі чітко написала, що отримує 10 тис на місяць. На основі цієї інфи я і роблю висновки.
В айті в штатах зараз величезна криза, роботу знайти складно, багатьох звільняють. Той же Гугл, Тесла, ще багато компаній тисячами звільняли працівників в 24-25 роках. Приятельку так звільнили з Гугла без попередження, декілька місяців роботу шукала, взяли в Тікток з пониженням зарплатні і посади, але хоч так. Їздить тепер в офіс по 2.5 години в один кінець, бо нічого ближче не знайшла.
Так що менше вірте отим всім казкам про мільйони, які айтішники в США заробляють. Там вони не еліта, що в доларах заробляє, як у нас. Там вони звичайні працівники на середній зарплатні. Більше 100 тис на рік отримують дуже невеликий % айтішників.
А плюшки в них як в усіх великих корпораціях - оплачена відпустка, оплачений лікарняний, хороше мед.страхування, свій спортзал та басейн, безкоштовна їжа в офісі, безкоштовний психолог.
пані Солоха• 15 января в 08:52
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ну эти плюшки имеют большое значение для айти. Они обычно много часов работают сидя на одном месте. По идее если тебя кормят/спортзал бесплатный и даже собаку с собой можно привезти. То уже и деньги то тратить некуда))
ЛюбимаЯНЬ• 15 января в 08:57
Ответ дляБавовнятий Пупс
Автор сидить десь в Козятині і фантазує, а ці ведуться.
Бавовнятий Пупс• 15 января в 08:57
Ответ дляпані Солоха
Так це стандартні бенефіти)
В мене донька в великій корпорації в США працює, в них все те ж саме, і навіть більше, бо можна безкоштовно в універі бакалавра онлайн отримати за рахунок роботодавця). І Лав лав колись писала про бенефіти в аеропорту Сієтла, де вона працює, теж все так само +-, лише без безкоштовного універа))
Так що немає там у айтішників нічого казкового, я серйозно.
Бавовнятий Пупс• 15 января в 08:59
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так от і я про це.
ЛюбимаЯНЬ• 15 января в 09:02
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так от і я про це.
Хтось та й поведеться. На те автор в розраховує.

Колеги чоловіка переїхали до США в 2018 році. Обидва зі сфери IT, чоловіку запропонували класний офер, з часом і дружина знайшла роботу за спеціальністю. Вони тільки нещодавно взяли будинок в кредит. Те, що тут фантазує автор така туфта.
Бавовнятий Пупс• 15 января в 09:31
Ответ дляЛюбимаЯНЬ

Так, ви праві.
Мої знайомі взяли кредит на будинок, десь фактично в пустелі в Каліфорнії, простенький за 800 тис (бо в Каліфорнії ціни на будинки височенні), то коли дружина без роботи лишилась, думали, що не виживуть, бо він отримував 8, а щомісячний платіж за будинок був 6 з чимось. Обидва на той час в Гуглі працювали.
Так що на 10 тис там теж не дуже розженешся на хороше житло, хіба що десь в Каролінах...
igm• 15 января в 14:29
Ответ дляВишневий цвіт
Автор ещё не придумала, побежала гуглить
Аноним_1857• 15 января в 19:03
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так, ви праві.
А кароліни бідні штати? Після універа кожен рік на грінкарту подавала, прямо мріяла про америку, потім попустило)
Бавовнятий Пупс• 15 января в 19:04
Ответ дляАноним_1857
Бідніші, ніж Каліфорнія, але близькі по клімату.
Є ще бідніші.