Єдина Країна• 15 января в 21:33

Всі на канікули!

❗️Усі навчальні заклади зобовʼязані негайно або перейти на онлайн-навчання, або продовжити/запровадити канікули до 1 лютого, — МОН.

Київ уже запроваджує або встановлює канікули до 1 лютого: дитсадки столиці працюватимуть з урахуванням ситуації на місці, додали вони.
КАПСЛОЧНИЦА• 18 января в 14:35
Ответ дляПупс
А могла б на 200 :)
Ви самі не розумієте, що ефективність підготовки вимірюється не балами, а порівнянням, який рівень був до підготовки, а який став після?
А могла би 300. Могла би, звісно, днями і ночами готуватись і скласти на максимальний бал, але для чого, якщо на її спеціальність діти з 155 проходили на бюджет? Мені похизуватись не треба
КАПСЛОЧНИЦА• 18 января в 14:39
Ответ дляПупс
А могла б на 200 :)
Як раз історію, яку склала на 188, вона вчила майже спочатку, без знань до того. А до математики набагато довше готувалась і з репетитором і склала теж добре, але на 15 балів менше. У вас напевно всі учні 200-бальники?
Пупс• 18 января в 15:05
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я постом вище написала, як вимірюється ефективність підготовки.