Чудовий каламбур• 15 января в 22:09
почему с Канады люди возвращаются?
Из Монреаля вернулась в ноябре соседская семья. Не хотят сами рассказывать, но видно что нелегко им там было. Другие знакомые собираются весной. А раньше ведь многие мечтали именно в Канаду
Угги_в_горошек• 15 января в 22:23
Ответ дляЧарочка діда
Ну мій брат там зараз з родиною, в Україні він мав високий рівень життя, квартиру, авто, дачу, відпочинок, діти в приватних школах та садочках, похід в ресторан без проблем. Зараз в Канаді, каже, що такого рівня життя як в Україні у них там не буде ніколи. Житло якщо і візьмуть в кредит, то за життя навряд чи віддадуть і залишок будуть віддавати вже його діти. І це при тому що вони з дружиною обоє в айті і обоє працюють на канадські фірми на хороших посадах. Там дорого жити, там потрібно жити з дитинства, щоб вміти жити у їхньому стилі, не боятися кредитів, страховок, вміти з усім цим існувати
Ну звісно, в Україні він отримував 4 тисячі і був королем тут. А, ще податок 5% платив
В Канаді ті ж 4 тисячі, податок від 21% заплати
І все набагато дорожче
Всі айті в Канаді і в Америці погано почуваються, мене дивує як вони цього не розуміють ідучи туди
В мене в Україні було 1 тисяча долларів, в Канаді виходить чистими 4, на тій же позиції
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
Сиреневая цапля• 15 января в 22:24
Ответ дляMs. Искренность
Опиоиды
А опиоиды относятся к анестетикам?
Чудовий каламбур
• 15 января в 22:24
Ответ дляЧарочка діда
В Торонто
Дуже дороге місто. Може вже для дітей буде легше
Горлаю зрання• 15 января в 22:25
Подруга там з усією сімʼєю і навіть бабуся з ними. Повертатися в Україну вже немає куди
Чарочка діда• 15 января в 22:26
Ответ дляУгги_в_горошек
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
Угу. В Україні отримував 5,5. В Канаді отримує 120 на рік (ну але канадських і не знаю щодо податків). Але у них лише житло стає в 4800 на місяць, бо троє дітей, а там є вимоги по кількості бедрумів, що на 3 дітей мінімум 2 спальні, тому знімають таунхаус на 3 спальні.
Ms. Искренность• 15 января в 22:27
Ответ дляСиреневая цапля
А опиоиды относятся к анестетикам?
Нет, скорее к анальгетикам
4есотка• 15 января в 22:28
Ответ дляЧарочка діда
Дізнались, що таке життя хоч, а то в нас відірвані від реальності були з зп в іноземній валюті)
Угги_в_горошек• 15 января в 22:28
Ответ дляЧарочка діда
Так ось від 120 він платить податку просто дофіга, може навіть і до 40%
І ось представте як людям, коли платили три копійки, а потім відай майже половину, навіть це по психіці бʼє
Губки-уточкой• 15 января в 22:29
А что не понятно, не у всех получается найти нормальную работу, чтобы себя содержать, некоторые слишком привязаны к дому, им все не нравится и все плохо в другой стране. Это основные причины.
Маю сечі• 15 января в 22:29
Ответ дляБрюльтик
Я так понимаю этих зомби под солями
занимается йогой на свежем воздухе
Работать надо• 15 января в 22:33
Ответ дляЧудовий каламбур
Уезжали с блеском в глазах, а вернулись печальные. Можно сказать как побитые
Тоже знаю семью, которые вернулись. Через год.
Зайченя• 15 января в 22:35
Ответ дляБрюльтик
Даром ничего не дают, работать нужно.
Точно. То ли дело Украина, где утром встал и спешишь на раздачу
Я вся ваша• 15 января в 22:35
Ответ дляУгги_в_горошек
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
ще й Торонто....
Чудовий каламбур
• 15 января в 22:36
Ответ дляРаботать надо
Потому что об этой стране были неверные представления.
Вот это в точку. У меня родственник все мечтает, но никак не доедет. Канада это его Украина мечты
Ms. Искренность• 15 января в 22:36
Ответ дляСиреневая цапля
Это то что называют фен?
Нет. А чего вас так эта тема заинтересовала?
Я вся ваша• 15 января в 22:36
Ответ дляУгги_в_горошек
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
ще й Торонто....
Сиреневая цапля• 15 января в 22:36
Ответ дляMs. Искренность
Да просто )) удивил просто первый комментарий.
энциклопУдия• 15 января в 22:41
Ответ дляЧудовий каламбур
Все познается в сравнении. В последнее время чаще слышу позитивные истории про Польшу и Чехию, а вот про остальные страны разное но хорошего мало
Ви дуже дивна. Не існує країни заідки ніхто не повертається, чому ви виріщо Канада це рай на землі, чи наприклад США?
Куди б ти не поїхав ти із собою береш себе і успіх еміграції залежить від особистих якостей.
энциклопУдия• 15 января в 22:44
Ответ дляЧарочка діда
Ну ви так прям описали чи він вам трохи підпізджує….. залишок будуть віддавати його діти, за життя не віддадуть, скидуйтеся йому всією родиною
ЗдесяЯ• 15 января в 22:45
Для нормальной, без излишеств, жизни в Канаде надо ок 5000 дол.
Родственники еле 3 натягивают на каждого.
Всей толпой арендуют дом, сбрасывается. Еда, страховки, машины и тд...отложить иногда 100 дол не получается. Работает по ночам.
А сейчас еще и подал документы на продление, так запросили кучу нотариально заверенных документов почему он не служит ! Вот так вот. Сегодня только звонил
Планирует возвращаться после войны. Хочет в Одессу. Там категорически сказал не останется
Чарочка діда• 15 января в 22:45
Ответ дляэнциклопУдия
Будинки від 2 мільйонів. Гляньте ціни на нерухомість в Торонто
Мира всем• 15 января в 22:45
Ответ дляДесь так, але...
Добре там де нас немає
Добре там де ми є
Мира всем• 15 января в 22:46
Ответ дляДесь так, але...
Добре там де нас немає
Або добре там де вас немає)
Чарівна патика• 15 января в 22:46
Ответ дляЧудовий каламбур
Моя сестра с мужем уехала из Польши в Канаду (Монреаль) ребенка там родили - у него автоматически гражданство Канады по праву рождения. Подали на пмж, ждут решения. Уезжать не планируют, только переезжать внутри самой Канады, т.к. Квебек французскоязычный, а они хотят англоязычную среду
энциклопУдия• 15 января в 22:47
Ответ дляУгги_в_горошек
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
І все набагато дорожче
Але все одно важко і дорого
Але в мене інші причини
Всі айті погано почваються?
Ну да весь Майкрософт ридає під мостом))
Чарівна патика• 15 января в 22:47
Ответ дляMs. Искренность
Наркота
Насильно же никого к ней не склоняют) это выбор самого человека
Мира всем• 15 января в 22:47
Ответ дляMs. Искренность
Наркота
Ну наркота і що? По всьому світу вона є. І в нас теж. То їм що її в рот запихали ту наркоту?