Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 января в 07:27

Всего-то 3 суток прошло- дали немного света

Кажется, что нас варят, как лягушку: вода подогревается постепенно, а мы пока сильно не вякаем. Есть шанс свариться заживо.
После 2 суток без света и звонков везде, во все инстаниции, у же не выдержала и грязно выматерила долбаного диспетчера Солом. р-на.
А что думаете вы, товарищи телезрители? Напишите нам, а лучше нарисуйте. Удается ли вам сохранить самообладание и юмор?
Анна_Бель• 16 января в 07:34
Удалено администрацией...
автор Elena_Kiev_Solomenskiy • 16 января в 07:34
я думаю, вот тех 100 млн долларов украденных хоть на что-то да пригодилось бы в энергетике
serebro16-72be• 16 января в 07:34
Диспетчер не винна точно
автор Elena_Kiev_Solomenskiy • 16 января в 07:35
Ответ дляserebro16-72be
Диспетчер не винна точно
он набрехал. никакая машина к нам не выезжала
serebro16-72be• 16 января в 07:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А какая должна была выезжать?
автор Elena_Kiev_Solomenskiy • 16 января в 07:37
Ответ дляserebro16-72be
А какая должна была выезжать?
аварийка. у нас какая-то фаза не такая.
mammyanny• 16 января в 07:40
В этой истории жаль диспетчера.
автор Elena_Kiev_Solomenskiy • 16 января в 07:40
Я уже нашла маленькую динамо-машину и думала выработать немного электричества для нокии. но разъемы не подошли)))
2 дня ходила в Аврору заряжаться. В этом смысле Аврора хорошая.
Шеллар• 16 января в 07:40
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
аварийка. у нас какая-то фаза не такая.
Їх просто мало, чоловіків людолови позабирали. Наведу приклад, Житомирський район на усі села одна люлька щоб лагодити обрив проводів (був льодовий дощ). І не вплані що техніка одна, а що електрик, який має повноваження, один.
Того диспечер хоч вдави, а треба чекати.
Flower Girl23• 16 января в 07:41
Как я поняла - отключать будут во всех регионах... У нас пока - 3 часа есть, 11,5 нет - Троя https://www.dsnews.ua/politics/v-usih-regionah-may...
mymoly• 16 января в 07:51
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
И как же так получается?
GirlSuper• 16 января в 07:57
А вы ещё и звонить можете
Связи нет как и моб инета
Какие у вас операторы?
GirlSuper• 16 января в 07:59
Ничего хорошего, Света нет =нет тепла = нет воды
Связи нет
Прорвало трубу в подвале, даже позвонить никуда не могу
автор Elena_Kiev_Solomenskiy • 16 января в 08:00
Ответ дляGirlSuper
А вы ещё и звонить можете
Связи нет как и моб инета
Какие у вас операторы?
киевстар.
на 1551 дозвониться невозможно- ’ваш номер 50’
Написать на 1551 невозможно- ’вашего адреса нет’ (дому больше 60 лет, но моего адреса нет)
Київські ел. мережі- результат ноль и т д
GirlSuper• 16 января в 08:02
Девочки водафон это одни маты
Очень дорогие тарифы, связи нет. Я горю со злости.
Надо переходить на другой оператор
Посоветуйте
Mary-YAnna• 16 января в 08:55
Диспетчер при чому?
Чи ви думаєте він світло має , а вам не дає?
Natalia505• 16 января в 09:03
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
аварийка. у нас какая-то фаза не такая.
Серйозно? Ви мені тут писали що в мене чоловік ніщеброд і я його не вмію мотивувати. Він енергетик доречі. Я вам відповідала, що ви будете робити коли ніхто за ці зарплати працювати не буде? Обслуговувати і ремонтувати мережі. Їжте не обляпайтесь. Як воно? Коли комфорт залежить саме від ´ніщебродів´.
Казкарка• 16 января в 09:30
Ответ дляGirlSuper
Девочки водафон это одни маты
Надо переходить на другой оператор
Посоветуйте
В тому році перейшла на лпйф з переносом номеру. Коли немає світла , то зв´язок нестабільний , а інета майже нема. От зараз тільки виключили, то згодинку так счк , а потім мертво
GirlSuper• 16 января в 09:41
Ответ дляКазкарка
Лайф це lifecell?
Казкарка• 16 января в 09:43
Ответ дляGirlSuper
Лайф це lifecell?
Так
alenka3108• 16 января в 09:46
Я на Лайф рік назад перейшла з перенесенням номеру. Задоволена. На водафон повертатись не збираюсь, бо вже рік назад в мене тариф 250 був, світло вимкнули, всьо, планета желєзяка( Лайф для мене в цьому плані крутіший, звʼязок є, тариф 200, безлім інет, одні плюси.
Mrs.Ochmonek• 16 января в 12:20
Заступник Кличка Пантєлєєв звітував ще в грудні, що підготовлені 5 міні ТЕЦ на випадок масованих ударів і руйнувань.( В 2024 році приймалося рішення про необхідність 15 таких ТЕЦ)
Це була брехня, в грудні вони не були готові.

Зараз вони кажуть, що лише добудовують ці установки.
Із 100 млрд бюджету Києва ( це без західної компанії), 8 млрд пішло на ЗСУ.
Решта - Київській мафії. 1,2млрд лише на зарплати/премії чиновникам КМДА.

Поки буде Кличко, діла не буде.
1100 комунальних підприємств в Києві, більшість з яких не роблять нічого. Хто призначає керівників комунальних підприємств? Кличко має сидіти.
alenka3108• 16 января в 14:27
Ответ дляMrs.Ochmonek

Поки буде Кличко, діла не буде.
Да- да, десь це я вже чула, а, точно, в 2019, на найбрудніших виборах зеленої потужної влади. Що там, дожували шашлики?Руки геть від Кличко!
Mrs.Ochmonek• 16 января в 15:28
Ответ дляalenka3108
Бруднішого за пєтю жмурукого і його методів в Україні не було і нема. Але ви возвеличуйте далі цього ставленика Фірташа і кума медведчука - така ваша робота
alenka3108• 16 января в 15:57
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ору чаєчкой, на фоні Зеленського Петя з його дипломатією на голову вищий. Не відволікайтесь, добре жуйте травневий шашличок, потім запʼєте кавою в Криму.
Mrs.Ochmonek• 16 января в 16:55
Ответ дляalenka3108
Самі жуйте -закінчення АТО за тиждень і долар знову по 8 (с)
А особливо смішно про дипломатичні успіхи педро -прогнутися перед Меркель, Обамою і пуйлом - не отримавши для України НІЧОГО.
Дипломатіще
alenka3108• 16 января в 18:26
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дипломатіще
Нє, шашличок то ваша прерогатива) Ну а зараз же взагалі збсь, долар по 5, у вчителів зп 4 к, нарешті знайшли мир в очах хуйла. Нужна проста пєрєстать стрєлять.
Mrs.Ochmonek• 16 января в 18:45
Ответ дляalenka3108
Порахуйте , якщо вмієте рахувати. У скільки разів зріс долар тоді, з Гонтарєвою, і у скільки під час повномастабного нападу)
Тільки вам це не вигідно, тому йдуть мантри про мир в очах , від того , хто жавруку і Владімір Владіміровіч всєгда прав

Переставав стріляти в односторонньому порядку *нацмирніший* пєтя і, в 2014, ів 2015, тільки от московити продовжували вбивати, а нашим - заборона відстрілюватися. Пєтя ескалації боявся, прямо як Обама з байденом
alenka3108• 16 января в 19:19
Ответ дляMrs.Ochmonek

Якщо ви так вправно вмієте рахувати, то мабуть зможете порахувати кількість загиблих з 14 по 19 рік, і з 19 по 26. Кількість розфігачених будинків і загалом втрат. Я вже мовчу про все інше. Добре, хоч рахувати вмієте, бо все інше так собі. Гарного вечора!
Mrs.Ochmonek• 16 января в 23:32
Ответ дляalenka3108
Якщо ви взагалі вмієте рахувати, то порахуйте з якими силами і яким озброєнням сюди йшло пуйло з 2014по 22, а потім з 22по 26. І тоді вже говоріть про щось інше. Або мовчіть, байдуже