Міняйловна• 16 января в 12:54

Щось хороше і підбадьорливе

Скажіть
тільки не банальне "все буде добре". Це найбезтолковіша фраза, якщо ви конкретно нічого не робите для цього "все буде добре"
а щось дієве
ну типу "ми всі в грі. тому не парся і продовжуй гру"
або ще щось таке, нестандартне
бо стандартне якось не дуже діє
Organic• 16 января в 14:59
Не знаю у меня со вчерашнего дня наоборот апатия. Если раньше было более-менее, то сейчас(
СпайдерВумен• 16 января в 15:49
Ответ дляМіняйловна
дуже філософський підхід. оскільки тут треба усвідомлення свого я окремо від всього. а що було б, якби я не існувала і нічого не бачила? по суті нічого. немає існування - немає усвідомлення. а отже і жалю
надто багато філософії для такого підбадьорування
фраза цікава лиш для роздумів, як на мене
Есть и второй вариант, который впринципе вы озвучили . Нет вас, нет и впших проблем)
Радуйтесь, что живёте свою жизнь.