Міняйловна• 2 часа назад

Щось хороше і підбадьорливе

Скажіть
тільки не банальне "все буде добре". Це найбезтолковіша фраза, якщо ви конкретно нічого не робите для цього "все буде добре"
а щось дієве
ну типу "ми всі в грі. тому не парся і продовжуй гру"
або ще щось таке, нестандартне
бо стандартне якось не дуже діє
Arctic777• 2 часа назад
Удалено администрацией...
Соседушка• 2 часа назад
Не бзди.
Кукарачка• 2 часа назад
Все буде добре, це про майбутній час і воно завжди в майбутньому.
Мені подобається: я радість, в мене працює. Вже 2 роки на ній сиджу
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляКукарачка
не зрозуміла вашої фрази про радість і все працює
Королева Сарказма• 2 часа назад
не дочекаються!
Мизимец• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Не бзди.
Классная фраза - автору
Королева Сарказма• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Не бзди.
не всеремось)
Королева Сарказма• 2 часа назад
кажуть, що життя треба сприймати як сценарій, як фільм, як гру.
цікавитися, а що ж далі.
трохи наче відсторонено, зі сторони.

мені особисто не допомагає, але може вам підійде)
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляМизимец
Классная фраза - автору
класна фраза вам. а я сама собі виберу, що мені підходить
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляКоролева Сарказма
цікавитися, а що ж далі.
трохи наче відсторонено, зі сторони.

так, це схоже з моїм варіантом гри
Пусин Кукин• 2 часа назад
Смерть- это не конец, а начало
Мизимец• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
Юмор себе выберите .
А то пока это не ваше совсем.
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляПусин Кукин
Смерть- это не конец, а начало
це вже надто депресивно
Кукарачка• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
Спробуйте прочитати Поліанна для початку.
А потім сформуйте в собі звичку бачити радість навколо в моменті.
Каже менеджер, що звільняється на радість значить наступний буде краще і т.д.
Королева Сарказма• 2 часа назад
Ответ дляПусин Кукин
Смерть- это не конец, а начало
до речі, людям релігійним жити легше.
бо вони не самі тягнуть цю відповідальність, цю ношу, а ділять її (1) з богом
(2) з общиною
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляМизимец
Юмор себе выберите .
А то пока это не ваше совсем.
як я без вашої сбуєктивної оцінки жила і щось там собі обирала
мимАпроходила• 2 часа назад
Треба вижити не заради чогось, а всупереч усьому!
Кукарачка• 2 часа назад
Ответ дляКоролева Сарказма
цікавитися, а що ж далі.
трохи наче відсторонено, зі сторони.

Це вже трансерфінг. Здати себе в оренду
Мизимец• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
А что ж вы сюда приходите строчить - если вы такая «розумныця» и всё знаешь? 😂😂 боишься людей - не заходи на форум
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляМизимец
я заходжу за адекватним спілкуванням
явно не за вашим хамством. з радістю би вас забанила і не бачила ваші висери
Мизимец• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
я заходжу за адекватним спілкуванням
Вы свои комменты прочитайте - вам ли говорить про хамство 🤡
Вишнёвая Леди• 2 часа назад
Это к чату. Он мастер генерить поток бессмысленно-красивых словосочетаний на любую тему. Плюс перефразирует вам в миллионе вариантов любого уровня сложности
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляВишнёвая Леди
людське живе спілкування більш важливе
хоча так, чат вполне нагенерить
але я вже з ним награлась. його одинаковість вже набридла
СпайдерВумен• 2 часа назад
Нужно подумать глобально, как хорошо что вы есть на свете. Вы могли просто не увидить всего этого и просто не существовать)
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляСпайдерВумен
дуже філософський підхід. оскільки тут треба усвідомлення свого я окремо від всього. а що було б, якби я не існувала і нічого не бачила? по суті нічого. немає існування - немає усвідомлення. а отже і жалю
надто багато філософії для такого підбадьорування
фраза цікава лиш для роздумів, як на мене
Вишнёвая Леди• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
людське живе спілкування більш важливе
хоча так, чат вполне нагенерить
Ви реально думаєте, що зараз хтось вам видасть власне небанальне підбадьорююче твердження? 99% контенту генериться та оформлюється через чат. Зрештою, кількість слів та комбінацій з них обмежена. Більшість видатного та вагомого вже сказано. Читайте книги. Бажано не сучасного написання.
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляВишнёвая Леди
так, я реально так думаю. бо на світі явно існує багато людей, в яких не одна ізвилина, занята чатом. і яким буде цікаво поговорити на філософські теми
Вишнёвая Леди• 2 часа назад
Ну, кількість повідомлень у вашій темі показує, що або тема нецікава, або ви помиляєтесь у ваших висновках.
Навіть срач розкачати і те лінь старожилам форуму у вашій темі. То ж чат вас радо чекає, вже скучив
автор Міняйловна • 2 часа назад
Ответ дляВишнёвая Леди
ну ясно ж, що не цікава
це ж вам не по 10 кругу обговорювати стандартні для всіх проблеми. де всі відповіді передбачуванні
тут якби треба трохи щось своє сказати. а не шаблонні розмови
А я с Рио-де-Житомира!• 1 час назад
йдіть в театр