Я вся ваша• 1 час назад

Накупила тушенки на черный день.)

Отличная, свиная. "Наші ковбаси", это одна из тоговых марок Алан. В составе 97% мяса, жира очень мало. Без шкур, костей, хрящей и подобного. На Розетке она сейчас по 109 грн. за 525 гр. На Яснолове промокод 10%, плюс кешбек 10%. Итого 1 кг. готового мяса выходит 168 грн. Настояшая кусковая, не фарш. Срок годности до 2029 г. Рекомендую.
ПриснитсяЖЕ• 1 час назад
когда настанет черный день вы про ту тушенку и не вспомните
Ясамаякрасивая)• 1 час назад
Якби сама зробила, то даааа, респект.
А так на рекламу змахує.
автор Я вся ваша • 1 час назад
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Якби сама зробила, то даааа, респект.
А так на рекламу змахує.
Де я її зроблю без світла?
Давно без алко• 1 час назад
А я наробила сама індичої, в місцевому цеху влітку купила багато індичого гуляшу по 110 за кг, нафігачила в півлітрові банки з сіллю і перцем горошком і запекла в духовці 5 годин. Кожна баночка біля 60 гривень за чисте мʼясо. Якщо ліньки щось там виробляти на кухні, зварила спагетті, туди баночку тушонки і нямка)
Злюсь до кипіння• 1 час назад
Ех, краще це було б на білий день! Хай ні в кого не буде чорних.
курасаны• 1 час назад
Якщо не важко, можете сфотографувати вміст баночки коли буде відкрита?
Распутница• 1 час назад
Покажите банку
Будьте так ласкаві• 1 час назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Це то точно.
автор Я вся ваша • 1 час назад
Ответ длякурасаны
Я зараз не дома, на розетці повно відгуків з фото, на них орієнтувалася. Вона дійсно нормальна. https://rozetka.com.ua/ua/nashi-kovbasi_4823036501...
Я Головна• 1 час назад
Молодец, автор, что делитесь удачными находками, спасибо. И толково пишете, все понятно, а не просто ’мне понравилось’.
Мне без сахара• 1 час назад
А я ещё в 24-ом паштетами покупными запаслась с хорошими сроками. Еще консервы с кукурузой, горошком и фасолью хорошо стоят. Постепенно используются. Может, еще докуплю.
Покращена• 55 минут назад
Уже было много черных дней в 22ом с тушонками или спагетти. Теперь на них смотреть не могу даже🤧
Вот Она Я• 30 минут назад
В 22 році хтось з порадниць показував свої заготовки, але з автоклаву. Я надихнулася)) і сама тепер роблю, правда в духовці, просто тушенку і типу лайт-версії бограчу. Моїй сім´ї подобається
Непозбувна Бентега• 26 минут назад
Ответ дляЯ вся ваша
Дякую, автор. Нормальна ціна.
Джонсонюк• 25 минут назад
Ответ дляДавно без алко
Клас! а на якій температурі?? Чи додаєте воду? Я другий сезон боюсь почати, але дуже хочу. Не знаю тонкощів як правильно зробити щоб не отруїти потім нікого)
Цветочница• 20 минут назад
Можу ще порадити в АТБ м´ясо курей Своя лінія, по акції, щось біля 65 грн, дуже класне, гарні шматочки, без шкіри і кісток і смак суперовий.
Вилосипедниця• 20 минут назад
Дякую Автор , я на дачу набрала
Давно без алко• 11 минут назад
Ответ дляДжонсонюк
Кілька годин на 150, потім 180. Нічого не додаю, мʼясо, сіль, перець горошком.
Джонсонюк• 10 минут назад
Ответ дляДавно без алко
Дякую!
So_so• 2 минуты назад
У меня тоже есть набор продуктов на случай совсем сложностей э/э, водой итд.