Аннуитет• 16 января в 15:30
померзнут маски/шампуни с Нотино?
хочу заказать, все заканчивается, но боюсь, что померзнет пока доедет (Киев). В машине ж с посылками явно минус?
Аннуитет
• 16 января в 15:32
Ответ дляЗаліковий троль
В машине плюс
думаете фуры греют багаж?
Заліковий троль• 16 января в 15:33
Ответ дляАннуитет
думаете фуры греют багаж?
Вы хотите целую фуру масок заказать?🤭😂
Задираю носа• 16 января в 15:33
Я вообще ничего не люблю заказывать в морозы. Ни кремы, ни что-то другое
ГЛЮкоза• 16 января в 15:37
в мене шампуні і все інше для голови на пару тис грн коштує, я б точно не ризикувала, бо після розморозки може кисіль бути.. хто зна яка реакція там відбудеться
Сколько_мне_лет?• 16 января в 15:40
Машины доставки по городу точно не отапливаются, но это не критичные пару часов. Заказывайте на отделение и ок, а вот поштомат померзнет.
И заказывайте то, что уже на складе в киеве.
ГейСюда• 16 января в 15:41
Ответ дляАннуитет
думаете фуры греют багаж?
В понеділок забрала своє замовлення з спреєм для волося і парфумами. Спрей замер, бутилку розперло і частна спрею витікла в коробку і замерзла.
Аннуитет
• 16 января в 15:42
Ответ дляГЛЮкоза
так, ціна більше 3х тис ось і хвилююся
Просто каралева• 16 января в 15:42
А ви думаєте якщо люди без опалення, то склади теплі?)))) бізнес теж економить де може.
Аннуитет
• 16 января в 15:43
Ответ дляГейСюда
співчуваю((( тоді дійсно треба зачекати
18 мнеУЖЕ• 16 января в 16:24
Ответ дляГЛЮкоза
То вы еще не видели как оно на склады едет😂или вы думали добрый эльф в одеялке привозит
Головний кошак• 16 января в 16:54
При -7 у багажнику машини запакований стояв ополіскувач для ротової порожнини. За 3,5 години він не замерз, але в ньому з’явились пластівці схожі на медузи))). Не замовляйте в мороз косметику.
Ворую вкусняшки• 16 января в 17:19
Последняя моя онлайн покупка в мороз - капсулы для посудомойки, они замерзли и в половине капсул полопались некоторые сектора и содержимое естественно вылилось. Косметику точно бы не заказывала
Отчебучкина• 17 января в 02:26
Замовила в еві косметику, крем, тонер, бади. Доставка кур´єром. Так от в додатку писали, що посилка передана кур´ єру і повинна бути ввечері. Кур´єр ні слухом , ні духом і каже, що посилка на терміналі, а це просто склад, який не опалюється. Добре, що кур´єр ввійшов в моє становище і мені ту посилку привіз вже після своєї роботи в 23 годині. Нічого не замерзло, але чи пержили би ті креми і тонер якби простояло ніч на складі.