Жинси на дитину• Изменено 16 января в 17:12

Прийшов лист з ДПС

Прийшов лист. В листі післясплати з НП за минулий рік, за 5 місяців суми маленькі, їх дійсно отримувала, але за один місяць післясплат на суму з шістьма нулями. Кому ще такий лист приходив? Це що за прикол? Фото листа не буду виставляти, одразу пишу для тих хто буде клянчити.
автор Жинси на дитину • 16 января в 18:04
Ответ дляЯк_наготую...
Відновіть додаток і авторизуйтеся.
Вони повинні зберігати всю історію вашу
Ні. Нема історії. Я вже знову зареєструвалась. І в архіві чисто. Виписка за карткою чиста. Довідка про стан рахунку чиста.
автор Жинси на дитину • 16 января в 18:08
Ответ дляНакладні мюслі
Это новая почта. Они могли прилепить к вам просто однофамильца. С посылками у них это частая песня... Но вы можете найти все ваши истории посылок, архив выгрузить.
Це ж який бізнес потрібно мати і що продавати через нову пошту. І ще й не через рахунок фопа а фіз особа.
Крихітка на всі• 16 января в 18:17
Это невозможно за один месяц провести млн ,если ты не ФОП
у НП лимиты для физ лиц .
Огірок та Помідорчик• 16 января в 18:47
Ответ дляЖинси на дитину
Податкова хоче щоб я звернулась до них з поясненням звідки доходи. Бо в листі в таблиці прописано що за один місяць я отримала післясплат на мільйон гривень.
То несіть їм виписку банку, що таких сум у вас в тому місяці не було.
автор Жинси на дитину • 16 января в 19:49
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Сподіваюсь що не було. Бо якщо нова пей проводило якісь свої махінації і через мій рахунок провело таку суму то тоді навіть не знаю що робити((( і як доказувати що я тих грошей в очі не бачила
Мрії у вирії• 21 января в 17:30
Автор,як ви?Вирішили питання?