Жинси на дитину• Изменено сегодня в 17:12

Прийшов лист з ДПС

Прийшов лист. В листі післясплати з НП за минулий рік, за 5 місяців суми маленькі, їх дійсно отримувала, але за один місяць післясплат на суму з шістьма нулями. Кому ще такий лист приходив? Це що за прикол? Фото листа не буду виставляти, одразу пишу для тих хто буде клянчити.
Як_наготую...• сегодня в 17:15
Нічого не зрозуміло з написаного.
Замалюйте особисту інформацію і викладіть.
Бо як ми дізнаємося про що мова
Як_наготую...• сегодня в 17:15
В листі післясплати з НП за минулий рік, за 5 місяців суми маленькі, їх дійсно отримувала, але за один місяць післясплат на суму з шістьма нулями 🤯🤯🤯
Про що взагалі мова і що хоче податкова
Альдебаран• сегодня в 17:16
Ви ФОП?
автор Жинси на дитину • сегодня в 17:19
Ответ дляЯк_наготую...
Нічого не зрозуміло з написаного.
Бо як ми дізнаємося про що мова
Що незрозуміло? Дпс надіслали листа, суть тексту що нова пей надала їм інформацію по отриманих післясплатах і я повинна звернутися до них щоб пояснити звідки доходи. В листі таблиця скільки післясплат я отримувала кожного місяця, і один місяць я отримала післясплат на мільйон грн що є помилкою, бо таких грошей я не отримувала.
Без паники• сегодня в 17:17
Ответ дляЯк_наготую...
Про що взагалі мова і що хоче податкова
Что конкретно написано в письме от налоговой? Из вашего сообщения ничего не понятно? Налоговая считает что вы занизили сумму доходов по оплате через NovaPay?
Як_наготую...• сегодня в 17:17
Ответ дляЖинси на дитину
Це в рамках підприємницької діяльності?
Без паники• сегодня в 17:19
Ответ дляЖинси на дитину
Это что-то новое. Никогда банки не передавали данные о доходах ни по ФОПам, ни по физлицам в налоговую.
Завжди з рушником• сегодня в 17:19
За один місяць післяплат - на мільйон. А казкова жіночка - не фоп. Платіть тепер штрафи, що пояснювати будете
автор Жинси на дитину • сегодня в 17:20
Ответ дляБез паники
Податкова хоче щоб я звернулась до них з поясненням звідки доходи. Бо в листі в таблиці прописано що за один місяць я отримала післясплат на мільйон гривень.
Як_наготую...• сегодня в 17:20
Ответ дляЖинси на дитину
Нічого не зрозуміло взагалі!
Що таке НП.

ЧИ ведете ви підпртємнигдіяльність, чи маєте касовий.
Платежі через новаПей через касовий мають проводитися.

Яка суть питання в листі від податкової
Поліпривіт всім• сегодня в 17:20
Ответ дляЖинси на дитину
Так у Вас больше миллиона поступили деньги? Это большая очень сумма
автор Жинси на дитину • сегодня в 17:20
Ответ дляЗавжди з рушником
За що штрафи? За намальовану цифру в мільйон? Я що той мільйон бачила?
Як_наготую...• сегодня в 17:21
Ответ дляЖинси на дитину
Замовити довідку про доходи в кабінеті аодаткової
Там мають написати новаПей , скільки вони вам виплатили на рахунок банківський , як фопу , якщо ви ФОП.
Вони ж подають обʼєднану звітність
Ло Шарик• сегодня в 17:21
ну так візьміть роздруківку всіх відправок за цей місяць у новій пошті - і докажіть податковій, що нова пошта помилилися. чи як може таке бути?
автор Жинси на дитину • сегодня в 17:23
Ответ дляЯк_наготую...
Вони ж подають обʼєднану звітність
Не ФОП я. Я максимум щось своє продавала. Післясплат могло бути на 2-5 тис в місяць. А в листі за 5 місяців реальні суми, а за один лям.
Неначасі• сегодня в 17:23
Ответ дляБез паники
Нова пей - це не банк!
Без паники• сегодня в 17:23
Ответ дляЖинси на дитину
Сформируйте выписку банка где видно будет сколько денег вам поступило и предоставьте в налоговую письмо с этой выпиской. Если вы ФОП и ваш дошло действительно не большой как вы говорите, вы пробивали все эти суммы через ПРРО и показали в декларации то проблем не будет. А вот если вы как физлицо получали эти деньги, то вопросы у налоговой будут если вы не платите налоги с доходов.
Як_наготую...• сегодня в 17:23
Ответ дляЖинси на дитину
Касовий маєте?
Якщо оплата через новаПей, це касовий має бути
Поліпривіт всім• сегодня в 17:23
Ответ дляЖинси на дитину
Надо идти и доказывать.что это ошибка А то впаяют Вам налог с этот миллиона(((
Як_наготую...• сегодня в 17:24
Ответ дляБез паники
Ось, правильна відповідь
Пластилин_Колец• сегодня в 17:24
Ответ дляЖинси на дитину
Просто лист чи як цей документ від податкової називається? Що саме вони хочуть від Вас?
Без паники• сегодня в 17:25
Ответ дляЯк_наготую...
Касовий маєте?
Человек не является ФОПом. Какой кассовый?
автор Жинси на дитину • сегодня в 17:25
Ответ дляЛо Шарик
Думаєте так просто її взяти. Вже замовила, очікую. Хвилююсь щоб нова пей не проводила якісь операції без мого відома, і на мене мільйон гривень не повішала. Бо по співпадіннню той мільйон післясплат прийшов саме в тому місяці коли я пів місяця була закордонному. А додаток нова пей я видалила на початку зими, то навіть не можу подивитись в архів.
Як_наготую...• сегодня в 17:26
Ответ дляБез паники
Автор веде підприємницьку діяльність чи ні?

Якщо ні, то не має значення скільки вона вторгувала мільйон чи 5 тисяч на місяць.

Регулярний дохід без реєстрації підприємницької діяльності - це вже проблеми
автор Жинси на дитину • сегодня в 17:26
Ответ дляПоліпривіт всім
Так я за то і думаю. Новій пошті дала запит щоб надали реєстр післясплат, але в них то три дні робиться, чекаю.
Пластилин_Колец• сегодня в 17:27
Ответ дляЖинси на дитину
Що значить ’повісила’? Безготівкові всі через банк і Ви це бачите. При отриманні готівки має бути Ваш особистий підпис, плюс паспортні дані вказуються.
Як_наготую...• сегодня в 17:28
Ответ дляЖинси на дитину
Ви можете замовити довідку про доходи в податковій?
Вони мали відзвітувати новаПей, скільки виплатили вам.
Певно помилка в звітності.
То податкова і завітала
автор Жинси на дитину • сегодня в 17:28
Ответ дляЯк_наготую...

Пів країни продає свої бу речі без реєстрації ФОП. Та я готова за те що отримала податок заплатити но не за мільйон післясплат які я в очі не бачила.
Кумася• сегодня в 17:28
Ответ дляЖинси на дитину
це навмисно, щоб ви побігли до них розбиратись
Без паники• сегодня в 17:28
Ответ дляЯк_наготую...

Это уже другой разговор. Она должна показать в декларации о доходах суммы поступлений и заплатить с них подоходный налог и военный сбор. При этом с любой суммы дохода. А вот РРО она может зарегистрировать если оформлена как ФОП.