Личко Невеличке• 16 января в 21:50
А вас родители пичкали насильно едой?
Морская свинка• 17 января в 03:10
Угу, і результат як то кажуть ’налицо’: все життя зайва вага, розуміння такого немає - несмачно. Треба з´їсти, бо лежить в тарілці.
Вже в дорослому віці стала контролювати, але не завжди вдається.
А мій брат вперто відмовлявся в дитинстві, просто блював фонтаном і його не змушували - в дорослому віці абсолютно спокійно говорить на смачненьке - ні, дякую, не хочеться зараз.
Тому своїх дітей намагалася не змушувати - з голоду не помирають і добре.
Для драки• 17 января в 08:50
Ответ дляПАЦАНКА О
Зараз я просто готую без цибулі і проблем немає. Ну да, чоловік спочатку скаржився, що в борщі цибулі нема, а потім привик
Хворіла так, частенько.
о, я з вами)
теж цибулю не люблю і нікуди не кладу.
чоловік і не помітив, аби сметана була).
я її й не купую навіть. він сам собі, буває, купує зелену і їсть)
теж цибулю не люблю і нікуди не кладу.
Для драки• 17 января в 08:54
я була мала і тщєдушна. їла дуже погано. тільки в 16 років у мене прокинувся нормальний апетит.
мене не заставляли особливо і навіть не змушували пити молоко, але оцю цибулю в супі як згадаю або сир (творог), фуууу.
Хвець-тець• 17 января в 13:52
Ответ дляПриму в дар
А бабушка говорила, если не доешь- будет ночью за тобой бегать, я до сих пор доедаю все) но я тогда это не воспринимала как что-то страшное
И мне так говорили
Хвець-тець• 17 января в 13:57
Ответ дляТріль підпільний
Наверное, в вашем садике был хороший повар
И мне нравилась такая еда в садике, я 93 года, ещё помню были свекольные котлеты, капец в садике их же только и делали, как они мне нравились
Хвець-тець• 17 января в 13:59
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Мене бабуся,заставля все їсти з хлібом. Вона 1930 року народженя, прережила голодомор 33 і 47троку, тому хліь для неї був святий.
Меня бабушка тоже всегда так с хлебом, даже арбуз и тот с ним она ела, а я не знаю.. По жизни стараюсь просто хлеб не выбрасывать, а если приходится чувствую себя при этом не ок
Хвець-тець• 17 января в 14:08
Мне бабушка любила давать к борщу обязательно лук репчатый или чеснок ’чтоб не болеть’, я терпеть это не могла, ела и сразу заедала борщом, сейчас в сыром виде если ем лук или чеснок, в салате или где то так, то все, у меня изжога и тошнота, избегаю их в сыром виде, от зелёного лука тоже такое же, смотрю как муж его ест иногда с борщом, то мне и не хочется, просто выворачивает
Малинка• 17 января в 16:05
Ответ дляПАЦАНКА О
Скільки років дитині? У мене син в садку так погано їв, аж синій був, а зараз в 15 подумую повісити замка на холодильник.
5 років