НаливайКа• 22 декабря 2025
Вы любите манную кашу?)
Кто то ниже венигретом напомнил ненавистные блюда детства
Коржик• 22 декабря 2025
Не люблю потому что после нее очень быстро снова хочется есть. Она ж «пустая» как и белый хлеб.
А так, сама по себе, вкусная, если сварена норм, да с кусочком сливочного масла и любимым вареньем
НаливайКа
• 22 декабря 2025
Ответ дляКоржик
А я терпеть не могу)) еще с дряни подобной вермишель с молоком и сахаром
Подвійна веселка• 22 декабря 2025
Обожнюю.
Спеціально варю з грудочками, люблю саме таку.
Але їм її досить рідко.
Залатавая• 22 декабря 2025
З твердих сортів пшениці пробував хтось. Це зовсім інакша каша. Дуже крута) і корисна
Подвійна веселка• 22 декабря 2025
Ответ дляНаливайКа
Називати їжу ’дрянью’ це не від великого розуму.
Зажуженная Жужжа• 22 декабря 2025
Не
Вообще не ем
В детстве на нее срабатывал рвотный рефлекс
Но манку добавляю в пироги) это единственное, как ее использую.
Винегрет есть люблю, готовить нет. Поэтому у меня он бывает очень редко.
Вообще не ем
66сезон666серия• 22 декабря 2025
Обожаю. Но не умею готовить вкусно. Иногда в ресторанах заказываю себе, как дура - все с омлетами сидят, одна я с манкой))
Качка в тапцях• 22 декабря 2025
Я вообще стараюсь не осуждать людей за их пищевые привычки. Но манная каша - это зло в чистом виде. Тупо наращивать жир и больше ничего
Зайченя• 22 декабря 2025
Люблю і манку, і молочний вермішелевий суп, і пінку на молрці, особливо на какао.
Зрадорозганячка• 22 декабря 2025
Да, люблю. И в садике вкусно ее готовили, была небольшая группа у нас и готовили как дома.
Крию матом страшно• 22 декабря 2025
Не люблю, вообще молочные каши не люблю и не ем, у старшего рвотный рефлекс на нее , а младший одно время любил. Сейчас тоже нет. Только овсянку
Настасья Пицун• 22 декабря 2025
Ответ дляНаливайКа
Я з вами. Взагалі не люблю будь-які молочні каші і тим більш молочні супи з вермішелі.
В дитинстві любила манну кашу, особливо з родзинками
Настасья Пицун• 22 декабря 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Перепрошую, але оті молочні супи з вермішелі це дійсно дуже огидно. Я жодної людини не знаю хто б їх любив. Це з разряду радянського хрючева у дитсадочках, дешеве та ситне. Але ніяк не смачне та корисне
НаливайКа
• 22 декабря 2025
Ответ дляНастасья Пицун
У меня в детстве только собачка на даче такое любил... и то был счастливый день, когда мать не видела, и это месиво собаке скормить удавалось
Настасья Пицун• 22 декабря 2025
Ответ дляяна _yana
Полюбила після того як замовила з Iherb натуральну ваніль. Трошки масла, трошки ванілі і смакота.
Син в дитинстві любив манну кашу на молоці, але замість цукру шматочок шоколаду.
Аноним_1858• 22 декабря 2025
дуже люблю, але не всяку, треба вміти варити, щоб була ніжна, я вливаю тоненькою цівкою в кипляче молоко жовток, збитий з крупою і цукром в холодному молоці (одна третина від всього потрібного молока), за смаком як заварний крем виходить
А я нівроку• 22 декабря 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Обожнюю.
Але їм її досить рідко.
І я така сама) мабуть сьогодні сварю.
Настасья Пицун• 22 декабря 2025
Ответ дляяна _yana
Я також на молоці варю, але безлактозному.
Ну це вже кому що потрібно. Син в дитинстві дуже погано їв, шукали варіанти як його годувати. Випадково натрапили на дитячі каші Хіпп в скляних баночках, серія На добраніч. Більше 20 років тому їх майже ніде не продавали, ціна була висока. А йому сподобалась саме манна з шоколадом. Тому я сама почала варити, потрохи додавала шоколад молочний, терла на дрібну тертушку
Подвійна веселка• 22 декабря 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Тепер знаєте.
Обожнюю всі молочні каші - і манку, і рисову, а орзо з молоком, цукром і маслом - це взагалі смакота.
Називати чужі смаки ’дрянью’ , ’огидними’ та ’хрючевом’ - невігластво і невихованість.
Подвійна веселка• 22 декабря 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Тож, виходить, сину своєму теж ’дрянь’ і ’хрючево’ готували, за вашими ж словами?
Настасья Пицун• 22 декабря 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Тепер знаєте.
Не перекручуйте. Огидною я назвала страву, а не ваші смаки
Настасья Пицун• 22 декабря 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Ще раз прошу не перекручувати. Я писала про молочні супи. А ще трохи вище я писала про те, що в дитинстві сама любила манну кашу з родзинками.
Зі мною ваші дешеві маніпуляції не прокатять )))
Коржик• 22 декабря 2025
Ответ дляНаливайКа
Ну ничего страшного. Ешьте то что вам по вкусу
Все і одразу• 22 декабря 2025
Не люблю. Їсти можу, якщо нічого більше немає. Діти наші манну кашу не їли, свекруха дуже переживала, як це діти без манки
одного разу приїхали до неї, старшому роки 3 було, вона йому бігом манну кашу зварила, а дитина її їсти не стала
ото було горе...