60 метрів сметани• 16 января в 23:15

Недостаток чего это может быть

Заеды не проходят несколько месяцев и ломаются ногти, не молятся, а именно отламываются
Ищу-брожу• 16 января в 23:16
Скоріш за все вітамінів групи В та заліза.
Покращена• 16 января в 23:19
Заїди це алергія і нехватка вітамінів групи В плюс анемія .
Покращена• 16 января в 23:19
Заїди чим мажете?
автор 60 метрів сметани • 16 января в 23:20
Ответ дляПокращена
Заїди чим мажете?
Гигиенической помадой и кремом лярош цикопласт
Пешеходик• 16 января в 23:25
Вам нужна консультация хорошего терапевта или инфекциониста, онлайн как вариант.
Покращена• 16 января в 23:25
Ответ для60 метрів сметани
А цикапласт вам хто виписав? Ви атопік? Купіть мазь триакутан і ударно полікуйте пару днів,це комбінація гормону,антибіотика і протигрибка. Заїда повинна бути чиста,після їжі помити,просушити і накрити зверху цика,судокрем. А зранку і ввечері втирати триакутанчик.
Це рекомендації дерматолога. Син страждає таким періодично,но він атопік. Чуть шо-такий прояв харчової алкргії
Королева ганделику• 16 января в 23:25
В кутиках в тріщинки могла інфекція попасти, грибок, або бактеріальна, або в купі, тоді без лікування не пройде, навіть якщо дефіцити забрати. Вам би до дерматолога
Суцільна зрада• 17 января в 00:20
Ответ дляПокращена
Ми теж триакутаном вилікували
НичеНипанимаю• 17 января в 02:13
Гемоглобін та феритин які цифри?
автор 60 метрів сметани • 17 января в 09:41
Ответ дляНичеНипанимаю
Гемоглобін та феритин які цифри?
Не знаю
НичеНипанимаю• 17 января в 13:11
Ответ для60 метрів сметани
Не знаю
Варто здати і лікувати саме це.
Бо залізодефіцитна анемія то найбільш поширена причина ваших симптомів.