Самая СоветЧиваЯ• 16 января в 23:49
Евакуація державних установ. Київ
Хто що чув? Це правда?
Несу пургу• 17 января в 14:09
Ответ дляКоролева спама
Може краще в Іспанію ?! 🥹
Не хвилюйтесь за них. В цьому році в Швейцарії їздили
П´яна вишня• 17 января в 15:50
Не правда, у мене чоловік держслужбовець. У мене теж державне підприємтсво - сервера всі на місці, нікуди не збираємося
Радість моя• 17 января в 16:17
Ответ дляХома з пастою
і бачіли коли всі годинники хрень показують...а шахеди летять в зворотньому напрямку від кончізаспи та козана на низькосортний лівий берег особисто на своїх шкурах бачимо
Так отож, чомусь як ще не користувалися ребами, товони і в будинки не влітали, чудєса.
Гореотума• 17 января в 16:26
Ответ дляДодекаэдр
Переживаете, що невдозі Київ окупують?
Думаете без света и отопления вероятность выжить выше, чем при оккупации? Никто на Киев сейчас не пойдет
Но ’продавить капитуляцию’ можно по разному. Ночью минус 23 сегодня в Киеве. В части Харькова положили отпление, что дальше?