Каркуша Клара• 17 января в 04:04

Я так розумію, львівська, тернопільська, франківська, чернівецька, не дивлячись,

На мороз, проблем зі світлом не мають? Що графіки підтверджують це на декілька днів, що за темами добре відслідковується. Живуть у Бога за пазухою. львівська, взагалі, майстриня шум розвести і пожалітися.
Невже вони за 4 роки не змогли нічого зробити, щоб якось рівномірно розподіл зробити за умов цих довбаних блекаутів… дістало. Жити у тьмі і холоді. Наразі у кімнаті 7 градусів. Життя на нулі. Не зробиш нічого, бо навіть ті 2 години не знаєш, коли дадуть світло😭
Холодная каша• 17 января в 05:57
Ответ дляMacOS-ница
Ха, хотела бы я отключения по 12 часов. Но на самом деле в моей группе нет света 18 часов, это если повезёт и не рубанули экстренно
и больше было, спасибо, что 2 дня так
MacOS-ница• 17 января в 05:58
Ответ дляХолодная каша
ну так себе. вот график львов
Шикарно, нам бы в Тернополь хоть такой
Чу Ча• 17 января в 06:06
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Завжди з рушником• 17 января в 06:11
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Не пишіть дурні , Ви. - провокаторша кацапська
Чу Ча• 17 января в 06:11
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
«Украінською».
Завжди з рушником• 17 января в 06:12
Ответ дляКаркуша Клара
А потім ніяких відключень , сьогодні канали вже розтягли цю новину, ес сейм, ес южуал
Ви знаєте куди прилетів орєшнік? Розкажіть ще за це.
Чу Ча• 17 января в 06:15
Дівчата , не вступайте в діалог з кацапським ботом . Кидайте скарги на тему .
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:18
Ото тріль прокацапський тужиьбся стравити українців
Тільки не вийде
Тримай
17 січня на Прикарпатті будуть діяти графіки відключень світла - ПІК ПІК
Марія Сарахман
17 січня 2026, 05:15:33

17 січня на Прикарпатті будуть діяти графіки відключень світла - ПІК ПІК https://share.google/qoH5U5LTEnBwBeC28
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:19
Ответ дляНезламна Україна
Оце і вся суть українців - заздрити. До недавніх пір ви їм точно не заздрили. А коли стало погано, то весь свій гнів на людей скерували. А не на керівництво
Автор - не українці
миссДавеча• 17 января в 06:19
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
НаБалКоніХодять• 17 января в 06:20
Ответ дляЧу Ча
«Украінською».
О, дякую, що виправили, дійсно помилка.
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:21
Ответ дляША! я прийшла!
До чого тема? Ви можете переїхати
Доя стравлювання українців на замовлення русні і наших зеленомозглих ждунів , що помагають нищити Україну зсередини. Це ж очевидно. Причому троляка ще й з клонів в темі накидається на вентилятлр
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:21
Ответ дляНезламна Україна
Нова тема на ніч - поділ суспільства. Давайте, давайте.
Питання чому адміни подібне толерують, скоріш, риторичне...
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:24
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Що, троляко, ніяк не вдається повернути срачну тему в задане русло? Не заплатить замовник?
Чу Ча• 17 января в 06:24
Ответ для18 мнеУЖЕ
+1000.
І тема буде цілий день «висіти» без зняття анонімності.
НаБалКоніХодять• 17 января в 06:25
Ответ длямиссДавеча
Удалено администрацией...
А Ви якою мовою спілкуєтесь? Українська, російська, суржик?) Нас в дитинстві виправляв двоюрідний брат, як в гостях були, зараз вже таким не займається, бо подорослішав)
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:25
Ответ дляНезламна Україна
А кияни свої даром відають переселенцям?
Краще спитайте, по чому здають ждуни свої халупи військовим
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:26
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Ой, як неВдобно))) підводить гугл перекладач?
Чу Ча• 17 января в 06:27
Ответ длямиссДавеча
Удалено администрацией...
А як мене бісять чоловіки, які переїхали в інші області , а не стали на захист своїх земель . Ви не уявляєте собі.
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:29
Ответ дляНезламна Україна
А взагалі, автор, дякуйте зеленим і ко. За ВСЕ
так автор якраз із них, з тих, що у 2019 тут писали, що будуть за зе голосувати, бо ’слова будєм с расієй дружить’
Грушки-яблочки• 17 января в 06:30
Що вам заважало переїхати сюди ці всі роки та проплатити аренду як я плачу
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:31
Ответ дляКаркуша Клара
Так і ви ознайомтеся, бо були б ви на місці того, про кого ви кажете-у вас би вибору не було, і не панькали б всім на польський манер✊
Маніпулятори)
Троляка вже і так, і отак тужиться, а тема тіяк не розвертається біда, авторе, правда?
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:31
Ответ дляНовопоштинская
То ти так криво десь перекладаєш чи то ти така тупа і не можеш три слова до купи звʼязати?
То гугл перекладач тролить автора
миссДавеча• 17 января в 06:33
Ответ дляНаБалКоніХодять
дома- російська, це рідна мова. Батько й дід- українська. Дід (мамин тато) був з Покровського району, Дніпропетровщина. Батько родом з Чернігова. На роботі українська, бо більшість працюючих тут- це біженці з Заходу України (якщо комусь слово ’западенці’ недовподоби)
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:33
Ответ дляНовопоштинская
Та москалиха вона
Скоріш, кацапомозгла ждуниха
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:35
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
Так, саме важливе, як показала війна і те, як кацапня знищує її на окупованих територіях
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:36
Ответ дляНовопоштинская
Саме важливе питання: якого ху ….. ви до нас приєб…..ися і коли ви від нас відʼєб….ся? І займетеся своїм вождем і виборами?
поки не виздихають- не від....уться. Бо їх вождь - це квінтесенція нутра прастова рускава чєловєка. Це вони породили його, а не він їх зробив такими
АяВсёЗнаю• 17 января в 06:37
Таке враження, що це якась помийка, яка просто перенасичена нереальною кількістю ботів.
Щаслива, що реальність інша. Хоч і важка, але такої муйні, як пише автор, не зустрінеш.
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:39
Ответ дляНовопоштинская
Зараз консультацію у господарів візьме - буде далі писати
Воно, бідося, вже і з клонів, і від автора, і сяк, і так - а все ніяк, пірсрачники отримає від господаря замість консультації за таку халтуру))))
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:40
Ответ дляНовопоштинская
Ця тема не незручна, а тупа і провокативна і з двома примітивними ведучими - тобою і автором, називай речі своїми іменами.
Так це і є автор, тільки з клона, не впізнали?