Каркуша Клара• 17 января в 04:04

Я так розумію, львівська, тернопільська, франківська, чернівецька, не дивлячись,

На мороз, проблем зі світлом не мають? Що графіки підтверджують це на декілька днів, що за темами добре відслідковується. Живуть у Бога за пазухою. львівська, взагалі, майстриня шум розвести і пожалітися.
Невже вони за 4 роки не змогли нічого зробити, щоб якось рівномірно розподіл зробити за умов цих довбаних блекаутів… дістало. Жити у тьмі і холоді. Наразі у кімнаті 7 градусів. Життя на нулі. Не зробиш нічого, бо навіть ті 2 години не знаєш, коли дадуть світло😭
НаБалКоніХодять• 17 января в 06:45
Ответ длямиссДавеча
дома- російська, це рідна мова. Батько й дід- українська. Дід (мамин тато) був з Покровського району, Дніпропетровщина. Батько родом з Чернігова. На роботі українська, бо більшість працюючих тут- це біженці з Заходу України (якщо комусь слово ’западенці’ недовподоби)
Цікаво. Дякую) В мене тато із Тернопільської області і там мішанина з української, угорської, польської. Мама з Сумської області і там суржик. Познайомились вони в Київській області і тут вже оселились і дітей народили. В Київській області теж переважно суржик. Ну й тато проживаючи тут вже почав розмовляти, як всі. Інколи й сам не знає значення слів, які використовують його рідні ну або забув)
18 мнеУЖЕ• 17 января в 06:45
Ответ длямиссДавеча
Тобто, діди і батьки українці, а у вас рідна - російська? Ви хоч самі зрозуміли, ЩО написали?
Чу Ча• 17 января в 06:48
Ответ длямиссДавеча
’папа турок,мама грек,а я рускій чєлавєк’.
Завжди з рушником• 17 января в 06:52
Ответ длямиссДавеча
Покровськ це точно Дніпропетровщина?
Лгин• 17 января в 06:52
Ответ дляХолодная каша
по городам посмотрите, там сейчас тоже попа... как выше правильно сказали насчет Тернополя, отключения по 12 часов
12 часов это еще норм, у нас 3 месяца так и радуешь когда, всего 12 часов отключение а не 14-17
Лгин• 17 января в 06:53
Ответ дляНовопоштинская
У Львові світло по три години в добу, просто, авторша в парашці. Їй звідти видніше
Во Львовской отменили отключения уже после 17 00
Новопоштинская• 17 января в 06:54
Ответ дляЛгин
Та ви шо?
Лгин• 17 января в 06:55
Ответ дляНовопоштинская
Та ви шо?
Новопоштинская• 17 января в 06:56
Ответ дляЛгин
фото
А, ясно
НаБалКоніХодять• 17 января в 06:57
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так, саме важливе, як показала війна і те, як кацапня знищує її на окупованих територіях
Цілуйте землю, що у Вас під ногами і дякуйте Всі небесні сили, що немає дурнуватих сусідів у вигляді кацапів, а не пишіть дурню про мову.
Покорительная• 17 января в 07:00
Ответ дляНезламна Україна
Оце і вся суть українців - заздрити. До недавніх пір ви їм точно не заздрили. А коли стало погано, то весь свій гнів на людей скерували. А не на керівництво
Ну це може вся суть вашого життя. У вас навіть не вистачає мізків відфільтруввти теми від ботів чи тупих вкидів.
Якщо ваш сусід гвалтівник чи крадій, то ви теж , бо маєте громадянство України?
Звідки ж ви вилазите такі обмежені? Чи це тандем з авторицею обісрати? Питання риторичні....
Видна міленіалка• 17 января в 07:02
Ответ дляЗавжди з рушником
Покровськ це точно Дніпропетровщина?
Покровське
Пургену мне• 17 января в 07:18
Ответ дляЛгин
фото
Да это вообще курорт🤧как оказалось
Завжди мало• 17 января в 07:22
Ответ дляХолодная каша
ну так себе. вот график львов
У нас тоже график такой, но на самом деле практически не выключают Сейчас графики не работают.
Губи з філером• 17 января в 07:26
Ответ дляПаратруперсупер
Удалено администрацией...
Так вы такая же. вроде все правильно сказали, но вдогонку подпустили душка.
тут надо сидеть вообще молча, я пробовала в другой теме замолаживать, но прилетело от обиженныйх- мама не горюй! тупо 5 минут за сутки не успела на форуме посидеть
Копирайторша• 17 января в 07:27
Ответ дляКаркуша Клара
А потім ніяких відключень , сьогодні канали вже розтягли цю новину, ес сейм, ес южуал
Яка ж ти брехлива істота
Губи з філером• 17 января в 07:27
Ответ дляАяВсёЗнаю
Таке враження, що це якась помийка, яка просто перенасичена нереальною кількістю ботів.
Щаслива, що реальність інша. Хоч і важка, але такої муйні, як пише автор, не зустрінеш.
справедливости ради последнюю неделю вообще нельзя ничего писать. неважно,хорошо, или плохо, - воооот а у нас совсем опа! и понеслось
Несу пургу• 17 января в 07:37
Ответ дляХолодная каша
По реалмям сегодняшнего дня - по12- это ’всего лишь’
Несу пургу• 17 января в 07:40
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Ну судя по отключениям именно они и настоящие. Вы же в церковь по воскресеньям не бегаете.
Несу пургу• 17 января в 07:45
Ответ дляХолодная каша
ну так себе. вот график львов
А на деле он существует ? Мы же на другой плате ? Хотя нам такой график был бы за счастье.
AtomicX• 17 января в 07:47
Ответ дляЧу Ча
А як мене бісять чоловіки, які переїхали в інші області , а не стали на захист своїх земель . Ви не уявляєте собі.
иди захыщай сама земли, которые зелька и ко уже распродали
Мастер Пис• 17 января в 07:53
Ответ дляКаркуша Клара
Це стабільна практика, у тему заходять кілька б о т их і починають перебивати щось подібне. Навіть, якщо це реальні львівʼянки, то це ще гірше, бо такої жалюгідної маніпуляції пошукати треба) Ви їм компліменти зробили) їм хочеться бути понад, але вони це роблять через заздрість, бо ніколи не були тим, ким хотіли бути. Ну і як завжди , більш всього кричить криклива купка, просто за гроші.
Це і є реальні львівʼянки, на жаль.
Лепешечка• 17 января в 07:55
Дурнувате кацапське чмо🤬🤮
Да будет так• 17 января в 08:00
Ответ дляЧу Ча
Закон про множинне громадянство Вам про щось каже?
А про ринок землі?
Іноземці мають переважне сьогодні право на купівлю нашої землі.
Законодавству напряму забороняє продаж землі іноземцям.
Зелене чмо , гниди жид-кі понаписували антиукраїнських законів.
Підприємства під продаж. Земл під продаж.
Наторгували так, що немає чим решту давати.
На який захист хто має ставати?
Досить цих пропагандонських лозунгів, у Вас казанок на голові?
Lizavel• 17 января в 08:02
Блин, автор, ну ракеты то прилетели в Киев по ТЭЦ и Кличко мер херовый,при чем здесь запад? Вам станет легче, если у них тоже такая срака будет?
Триндю-бриндю• 17 января в 08:04
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Ти троляка
Будь ласка графік Чернівці
Можна зайти і глянути графіки інших регіонів а не писати тут маячню
неДоПриличий• 17 января в 08:04
Ответ дляХолодная каша
ну так себе. вот график львов
Этот график для Киева - считай, что не отключат
У нас вчера утром был пару часов, потом выключили, включили на пару часов после 12 ночи, в 2 выключили и непонятно на сколько.
Триндю-бриндю• 17 января в 08:05
Ответ дляLizavel
Черновцы
Lizavel• 17 января в 08:05
Ответ дляТриндю-бриндю
Черновцы
Писец
Триндю-бриндю• 17 января в 08:06
Ответ дляLizavel
Было как то что во Львове отменили отключения а у нас были отключения
Ничего как то приспособились 🤷‍♀️