Каркуша Клара• 17 января в 04:04
Я так розумію, львівська, тернопільська, франківська, чернівецька, не дивлячись,
На мороз, проблем зі світлом не мають? Що графіки підтверджують це на декілька днів, що за темами добре відслідковується. Живуть у Бога за пазухою. львівська, взагалі, майстриня шум розвести і пожалітися.
Невже вони за 4 роки не змогли нічого зробити, щоб якось рівномірно розподіл зробити за умов цих довбаних блекаутів… дістало. Жити у тьмі і холоді. Наразі у кімнаті 7 градусів. Життя на нулі. Не зробиш нічого, бо навіть ті 2 години не знаєш, коли дадуть світло😭
Холодная каша• 17 января в 04:10
по городам посмотрите, там сейчас тоже попа... как выше правильно сказали насчет Тернополя, отключения по 12 часов
НаБалКоніХодять• 17 января в 04:10
Не звертала увагу, що там у них останнім часом. Пощастило з місцезнаходженням їм, хоч комусь добре) Може й ми колись дочекаємось, що від нас відчепляться і дадуть пожити. У нас внепланові відключення по місту і сусідніх. Знову влучили мабуть.
Незламна Україна• 17 января в 04:15
Оце і вся суть українців - заздрити. До недавніх пір ви їм точно не заздрили. А коли стало погано, то весь свій гнів на людей скерували. А не на керівництво
Бідося• 17 января в 04:18
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
Незламна Україна• 17 января в 04:20
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Нова тема на ніч - поділ суспільства. Давайте, давайте.
Незламна Україна• 17 января в 04:21
Ответ дляША! я прийшла!
До чого тема? Ви можете переїхати
Тема до срачу
Электричка• 17 января в 04:21
Ответ дляХолодная каша
Хотела бы я, чтобы у нас было 12 часов. С осени 15-17 часов нет света
Новопоштинская• 17 января в 04:24
Ответ дляЭлектричка
У Львові світло по три години в добу, просто, авторша в парашці. Їй звідти видніше
Паратруперсупер• 17 января в 04:23
Ответ дляНезламна Україна
Удалено администрацией...
Мелочунь• 17 января в 04:25
У нас со вчера света нет, а самое обидное - на улице включили фонари на всю мощность, вокруг все дома включили кроме нашего и еще пары. А нам даже тех несчастных 2х часов не дали. В квартире холод, воды нет. Пошел 19 час как не дают свет. Раша твари, но наши не лучше, те убивают, а эти добивают!!
Колгоспниця• 17 января в 04:25
в сенсі, не мають? В мене у Івано-Франківську нема світла по 15 годин на добу, газовий котел не працює без світла, дуже холодно!
Незламна Україна• 17 января в 04:25
Ответ дляПаратруперсупер
Удалено администрацией...
По пальцям і синьомордим видно, скільки і кого
Паратруперсупер• 17 января в 04:25
Ответ дляНовопоштинская
Хіба? Я думала, хоч в них там більш менш.. думала поїхати пожити з тиждень як людина.
Новопоштинская• 17 января в 04:27
Ответ дляПаратруперсупер
Точно не зараз, останні 2 тижні по три години. Ресторани мережеві закрилися, не витримують
Паратруперсупер• 17 января в 04:27
Ответ дляНовопоштинская
Значить вже заживили когось і від них .. у Києві також по 3-6 годин на добу найчастіше ..
Холодная каша• 17 января в 04:28
Ответ дляПаратруперсупер
ну так себе. вот график львов
Каркуша Клара
• 17 января в 04:30
Ответ дляХолодная каша
ну так себе. вот график львов
А потім ніяких відключень , сьогодні канали вже розтягли цю новину, ес сейм, ес южуал
НаБалКоніХодять• 17 января в 04:30
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Это есть да) Я отношусь к этому снисходительно, как к не очень умным)
Мелочунь• 17 января в 04:34
Ответ дляХолодная каша
ну так себе. вот график львов
Ну так хотя бы графики есть. А у нас на все один ответ - экстренные. Всё. Даже примерно никто не говорит когда свет дадут. Вчера значит с 5 утра как отключили, так больше я света и не видела. Хотя соседи говорят что сегодня днем часа 2 был. Но что мне с того, если я на работе
Каркуша Клара
• 17 января в 04:34
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Незламна Україна• 17 января в 04:35
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
А кияни свої даром відають переселенцям?
Новопоштинская• 17 января в 04:37
Ответ дляМелочунь
Графіки є- толку з них мало, переписка з подругами, ми всі у Львові
Барбітта• 17 января в 04:42
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Перестаньте,усі різні і на заході і на сході і в центральній..від людини залежить а не місця її проживання
Новопоштинская• 17 января в 04:39
Ответ дляНезламна Україна
Та вона троль тупий
Каркуша Клара
• 17 января в 04:43
Ответ дляБарбітта
Удалено администрацией...
Мелочунь• 17 января в 04:42
Ответ дляНовопоштинская
Поверьте, так не только у вас. Я честно не вижу света дома совсем. Его дают на какие-то несчастные 2-3 часа в сутки. То есть света нет по 21-22 часа. За это время нереально все успеть. Одновременно включать несколько энергозатратных приборов нельзя, у нас в чате дома уже много раз предупреждали- либо бойлер, либо стиралка, либо посудомойки и тд.иначе погорят щитовые, слишком большая нагрузка. Напряжение низкое и скачет. У меня холодильник не запускается если ниже 220, а оно часто ниже. Это просто кошмарный сон какой-то. Если первую неделю я еще как-то была в адеквате, то сейчас у меня уже просто уезжает кукуха
Новопоштинская• 17 января в 04:42
Ответ дляМелочунь
Я вам вірю, я просто показала що у Львові так само як і всюди, показала реальну ситуацію, а не піздьош автора для срачу